N8 v25.007 hackli uda içerde buyrun

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
kraldost

kraldost

Üye
    Konu Sahibi
N8 v25.007 hackli uda içerde buyrun
sevgili kardeşlerim n8 anna'nın son versiyorunun hackli udasıdır navifirmden son (25.007) bütün dosyaları indirip vereceğim uda dosyası ile değiştirip phoneixle flahslayın telefonunuz hacklenecektir
hayırlı uğurlu olsun

• Beğen
Tepkiler: Kurtuluş40

szrxx

szrxx

Üye
saol teşekkürler

kraldost

kraldost

Üye
    Konu Sahibi
rica ederim ne demek bizimde bir katkımız olmuşsa ne mutlu

Kurtuluş40

Kurtuluş40

Emekli Yönetici
rica ederim ne demek bizimde bir katkımız olmuşsa ne mutlu
calismalarinin devamini bekliyoruz arkadasim.ama biraz gorsellik eklersen daha guvenilir ve zevke hitab eder.hazirlama yaparsan insanlar ne indirip yukluycekleri hakkinda dusunce sahibi olurlar.

kraldost

kraldost

Üye
    Konu Sahibi

calismalarinin devamini bekliyoruz arkadasim.ama biraz gorsellik eklersen daha guvenilir ve zevke hitab eder.hazirlama yaparsan insanlar ne indirip yukluycekleri hakkinda dusunce sahibi olurlar.
usta haklısın ama görsellik diye bişi eklenmediki orjinal fw ye sadece intisaller. exe eklendi

BUGATTI

Üye
Bu klasörden çıkan dosyalardan sadece hackli uda ile flashlayınca telefon hacklenmiş oluyormu yoksa içinde çıkan diğer dosyaları da kurmak zorundamıyız _?

BUGATTI

Üye
Yokmu cevap verecek kimse saatlerdir ?

hizan

hizan

Üye
Bu klasörden çıkan dosyalardan sadece hackli uda ile flashlayınca telefon hacklenmiş oluyormu yoksa içinde çıkan diğer dosyaları da kurmak zorundamıyız _?

o dosyalar ile flash lar isen hackli olur. sen bence belle yükle en iyisi o.

kraldost

kraldost

Üye
    Konu Sahibi
bende hizana katılıyorum belle daha iyisi ama ille anna dersen o uda dosyası yeter zaten sadece uda var diğer dosyaları navifirmden indireceksin:ehe

BUGATTI

Üye
bende hizana katılıyorum belle daha iyisi ama ille anna dersen o uda dosyası yeter zaten sadece uda var diğer dosyaları navifirmden indireceksin:ehe

İndirilen dosyada sadece uda yok , rom patcher ve patch lerin yer aldığı bir başka klasör ile birde uda dosyası var.

Sorumda da belirttiğim gibi sadece uda dosyası ile flash lasak hack li oluyormu , diğer rom patcher ve patch dosyalarını yüklememiz şartmı ???

kraldost

kraldost

Üye
    Konu Sahibi
sevgili kardeşim rom pather ile path dosyaları flahs dosyası değilki sadece uda yı flahslayacaksn flahs bittikten sonra zevkine göre romu kuracaksın yamalarıda hafıza kartına atacaksın onunla roma eriş ek isteyen olursa diye eklemiştim ama aradan uzun zaman geçince unutmuşum ok

----------Eklendi @ 03:01:13 ---------- Yazıldı @ 02:55:23 ----------

İndirilen dosyada sadece uda yok , rom patcher ve patch lerin yer aldığı bir başka klasör ile birde uda dosyası var.

Sorumda da belirttiğim gibi sadece uda dosyası ile flash lasak hack li oluyormu , diğer rom patcher ve patch dosyalarını yüklememiz şartmı ???

şart değil sadece udayi kullan

BUGATTI

Üye
Teşekkürler ;)

sevgili kardeşim rom pather ile path dosyaları flahs dosyası değilki sadece uda yı flahslayacaksn flahs bittikten sonra zevkine göre romu kuracaksın yamalarıda hafıza kartına atacaksın onunla roma eriş ek isteyen olursa diye eklemiştim ama aradan uzun zaman geçince unutmuşum ok

----------Eklendi @ 03:01:13 ---------- Yazıldı @ 02:55:23 ----------

şart değil sadece udayi kullan

radyoaktif

Üye
Teşekkürler dostum şimdi kurucam. Çoğu uygulama, oyunu sertifika hatası yüzünden kuramıyordum inş bundan sonra olur.

----------Eklendi @ 01:57:25 ---------- Yazıldı @ 01:01:15 ----------

Flashladım. Hard formatta attım ama hiç bi değişiklik göremedim. Mass memory deki ve tel hafızasındaki uygulamalar, dosyalar aynen aynı ayarlarında duruyolar. Sertifika hatası veren uygulamalarda da bi değişme yok. Bişey anlamadım :)

south

Üye

Kurtulus40'a katılıyorum. Hafif modlama yapabilirsin. Geçiş efektleri falan... Paylaşımın için teşekkürler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt