n8 mi n9 mu? gitmek mi kalmak mı?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

sek07

Üye
    Konu Sahibi
n8 mi n9 mu? gitmek mi kalmak mı?
n8 den sonra n9 a geçmeye değermi telefonu verip üstüne 300-350 arası verip alabiliyorum oyunla fazla işim olmuyor genellikle video izlemek müzik dinlemek ve internette takılmak ??

aldemirfatih

aldemirfatih

Üye
değmez bence..benim görüşüm;bi androidli tel alıp devam etmen yönünde olacak.

Del Rey

Del Rey

Üye
Fazla uygulamaya ihtiyacın olmuyorsa güzel bir cihazdır N9. Otobüste giderken artık iPhone yerine senin telefonuna bakılır. Tasarımı harikadır. :oke:

yavuzkaraca

yavuzkaraca

Üye
bence n9a geçene kadar hemde 300-350tl bide üstüne vereceğine git s2 al aynı fiyata en azından parana yazık olmaz

DustoJniK

DustoJniK

Üye
N8 ve N9 internet yönünden Andoridli telefonlarla yarışamazlar. Arkadaşın dediği gibi SGS2 aldığın zaman Oyuna da merak sararsın , diğer ihtiyaçlarınıda fazlasıyla görür. Çünkü az bir paradan bahsetmiyorsun N8 i satıp üzerine 300 - 350 verip N9 almak bir acayipliktir. Herşey tasarım demek değildir. Dışarıyı değil seni memnun etmesi gerekiyor. N9 da nokia tarafından desteği kesilen yazılım kullandığı için seni tatmin etmez hele hele bahsettiklerinle hiç tatmin olmazsın :)

• Beğen
Tepkiler: StunnerDead
lolaman

lolaman

Üye
Bence de gidip SGS2 alman seni daha memnun edecektir.

TheMadness

TheMadness

Üye
Android her yönden iyi. Ama WP de düşünebilirsiniz.

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
N9 al bence N9 süper bir telefon üstelik N9'a android yüklenebiliyo diye biliyorum yüklersin istersen :)

DustoJniK

DustoJniK

Üye
N9 a Android yükleniyor da ne oluyor . Gerekli olan şeyleri kullanamıyorsun . Wp yi de düşünme arkadaşım sen git S2 al bence. Wp nin daha ne olduğu belli değil dolu açığı var bug u var :)

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
N9 a Android yükleniyor da ne oluyor . Gerekli olan şeyleri kullanamıyorsun . Wp yi de düşünme arkadaşım sen git S2 al bence. Wp nin daha ne olduğu belli değil dolu açığı var bug u var :)

kullandın mı daha önce wp mükemmeldir

man20

man20

Üye
tatlım sen ne bug'undan bahsediosun. bug mug yok. androidle karıştırdın sen sanırım.

Del Rey

Del Rey

Üye

Android ile karıştırdın sanırsam. Windows Phone 8/7 kesinlikle bir Windows 97 veya XP değildir. Çok ama çok güvenlidir.

• Beğen
Tepkiler: Oğuzhan

sek07

Üye
    Konu Sahibi
teşşekkürler herkese

lumia serisini almam 8 desteğini almayacağını okumuştum

s2 olabilirdi ama sarj kısa olması sebebiyle vazgeçtim

n9 bir ihtimal diye düşünüyorum :)) kullanan varmı şarj nasıl gidiyor

Norm_Gkhan

Norm_Gkhan

Üye
Vallahi 2 sinden birini alacaksan N8 al n9 tutulmadı uygulama falan da fazla yok gerçii symbian da da uygulama falza yok ama en azından bir sorun olunca yardımcı olan cok olur

man20

man20

Üye
Vallahi 2 sinden birini alacaksan N8 al n9 tutulmadı uygulama falan da fazla yok gerçii symbian da da uygulama falza yok ama en azından bir sorun olunca yardımcı olan cok olur
tatlım adam zaten n8 kullanıyor. nasıl okudun sen :D

MasteLaa

MasteLaa

Üye
N9 daha üstün kuzum tabi ama bence o kadar para verilmez n9 a başka tlefonlara yönelmeni tavsiye ederim..İyi forumlar :)

cyber

cyber

Üye
android tellerin bazıları gta3 mc3 ü açamazken n9 rahat açıyo

_ardaa

_ardaa

Üye
Kim ne kullanıyorsa onu tavsiye etmiş bence git bir incele cihazı kendin karar ver, oyun uygulama sıkıntı yapmam diyorsan N9 güzel cihazdır dolby kulaklık desteği ve dolby digital plus desteği var güzel bir kulaklık ile harika bir müzik keyfi yaşarsın, internet deneyimini bilmiyorum ama html5 puanı yüksek.

15097

15097

Üye
oyunla işin yoksa ve internetle aran iyiyse sen=N9 demektir :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...