N8 ile 40 Uygulama - hadi yarışalım :D

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Anußis

Anußis

Üye
    Konu Sahibi
N8 ile 40 Uygulama - hadi yarışalım :D
şaka bi yana gerçekten abartı bir kasma olmadan

Angrybirds,kamera,müzik çalar,videolar,web tv ve toplamda 40 adet programı aynı anda sorunsuz bi şekilde açtı ''apobaba1234''nında denediği 38 programda dediği gibi gerçekten cok güçlü cihazlar ancak gereken ilgi gösterilmiyor

• Beğen
Tepkiler: ipkry

blackbird48

blackbird48

Üye
hakketen bende denedim 40 uygulama actım banamısın demıo maşallah

• Beğen
Tepkiler: Anußis
Anußis

Anußis

Üye
    Konu Sahibi
evet valla öyle x6 denediğimde 5 uygulamadan sonra kendi kendine 1 uygulamayı kapatıyordu

muratcan1905

Üye
18 de tıkandım dokunmatik çalışmaz hale geldi

Anußis

Anußis

Üye
    Konu Sahibi
inanmam valla 30 uygulamadan sonra menü tuşuna bastıgımda yinede tak diye geri gelip acılıyordu

muratcan1905

Üye
office pdf notlar vs basit uygulamalar ancak 18 den sonra baya bir kastı menüyü açıyorum kaydırıyorum 1 dk sonra kaymaya başlıyor :D
bende fazla zorlamadan kapattım uygulamaları

TheORCUN

TheORCUN

Üye
leee :D bende 32 33 olmuyo :D

pRime.

pRime.

Üye
25 tane uygulama açtım sorunsuz. Ama daha ileri gitmeye yemiyo. :D

Anußis

Anußis

Üye
    Konu Sahibi
neden acaba :D anlamadım

gokmena

gokmena

Üye
şaka bi yana gerçekten abartı bir kasma olmadan

Angrybirds,kamera,müzik çalar,videolar,web tv ve toplamda 40 adet programı aynı anda sorunsuz bi şekilde açtı ''apobaba1234''nında denediği 38 programda dediği gibi gerçekten cok güçlü cihazlar ancak gereken ilgi gösterilmiyor

Menüyü de programdan saymasaydın keşke
Eğer sayacaksan arka planda da çalışan bi sürü program var: Ajanda, task switcher, Favori kartvizitler, peninputserver, akncapserver, popupclock, aknnfysrv ve daha fazlası:D

Uruloki

Uruloki

Üye
valla ben hd oyunlar ve düzgün programlarla 20 yi görmüştüm daha fazla program yoktu da onadn yani orda tıkandım birde şimdi denemek lazım

V/RS

V/RS

Üye
ben 5800 ile 36 uygulama açtım sizinkiler nasıl kasıyo anlamadım :D işte kanıtı

J_JoKeR_R

J_JoKeR_R

Üye
tam 45 tane ama açacak başka uygulama kalmadığı için daha fazla deneyemedim :S

Anußis

Anußis

Üye
    Konu Sahibi
Eğer sayacaksan arka planda da çalışan bi sürü program var: Ajanda, task switcher, Favori kartvizitler, peninputserver, akncapserver, popupclock, aknnfysrv ve daha fazlası:D

bunların hiç birisi açık uygulamarda gözükmüyor ;) n8 kullandıgındn süpheliyim

V/RS

V/RS

Üye
Ajanda, task switcher, Favori kartvizitler, peninputserver, akncapserver, popupclock, aknnfysrv ve daha fazlası:D bunların hiç birisi açık uygulamarda gözükmüyor ;) n8 kullandıgındn süpheliyim
kimin benimmi

Anußis

Anußis

Üye
    Konu Sahibi

bu arkadaşın

gokmena

gokmena

Üye
bunların hiç birisi açık uygulamarda gözükmüyor ;) n8 kullandıgındn süpheliyim

yok iphone 4 kullanıyorumda mahsus n8-00 yazdım.:D
açık olan klasörü de programdan sayman çok garibime gitti de

blackbird48

blackbird48

Üye
arkadaşlar sakin olun ya bu sadece vakit geçirmek için bir deneme yapmayın bu işi gövde gösterisine çevirmenin yada bnm telfonum seninkini döver muhabbetine çevirmeyin ya relax

• Beğen
Tepkiler: aagkn
gokmena

gokmena

Üye
arkadaşlar sakin olun ya bu sadece vakit geçirmek için bir deneme yapmayın bu işi gövde gösterisine çevirmenin yada bnm telfonum seninkini döver muhabbetine çevirmeyin ya relax

tartışma değil ki.. bu arada n8-00 kullanıyorum..
iphone böyle çekebilir mi?:D

nightshoot

Üye
forever N8 AND IPHONE :d love you mobile love :D kursat yours one number 40 programs ! whats up mennn it's n8 :D

• Beğen
Tepkiler: Anußis
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt