N8 İçin Olmazsa olmaz programlar

Sponsorlu Bağlantılar

Utku

Utku

Üye
:oke:yararlı bir konu tşk

fanatikforumcu

Üye
evet kardeş doğru söylüyorsun 1 kez çalıyor...bende kaldırdım:)
handy blacklist indir bunda kesinlikle direk meşgule düşüyor..karşı tarafta çıkıor numara fakat kesinlikle meşgule düşüor:)
yanlız ekleyeceğin numaraları tek tek girebiliosun...

buradan indir telefona kur

buda seri numarası:) 13732158-47591582

bu serinumarasını nereye giriyoruz dostum.yardımcı olursan sevinirim.

programa girdiğinde
seçeneklere tıkla
orda en altta
Kaydol
var, oraya giriyorsun ****** number'i

arkadaşım paylaşım için teşekkür ederim ancak buda istediğimizi tam karşılamıyor.
arayan numara bir kez çaldıktan sonra meşgule düşüyor ve arayan kişi de bu bir çalışı duyuyor kendi telinden.
direk arayanı diskalifiye eden ama bana aradığını bildiren bi program olsa tam süper olur...
buda hiç yoktan fazlasıyla iyidir..

saolasın

irfancelik23

Üye
tesekkurler

cakmak3431

cakmak3431

Üye
(Dukto) dediğin şeyin linki nerde?

adsasdsd

adsasdsd

Üye
teşekkürler

veliahht

veliahht

Üye
bu programların tümünü indirebileceğim bir link rica edebilirmiyim teşekkürler...

--------------- Ekleme ---------------

arkadslar lutfen yardım edermısınızz .. n95 hacklemek ıstedım ' y sürücüsü ıle telı hackleme yontemı ıle ' telefonu hacklemek ıstedım y surucusune installerexe yı attım ve sonrasında telım hıc program almıyor yuklerken dosya bozuk dıyor x-plore ve benzerı hıc bı program almıoyr sımdı bn o ınstallexe yı y surucusnden nasl sılcem sılersm sorun duzelr ama nasl lutfen yardım ednız::S:S telefonumu kullanamıyorum arkdslar yardımlrınızı beklıyorum :S:S

kardeşim telefona yeniden format atmayı dene ve en mükemmel olan hello0x2 bu programı kur sana belki ilk etapta karmaşık gelebilir lakin sakin kafa ve sabırla o kadar basit bişeyki şimdiye dek uğraşmalarına değmediğini anlarsın...

arkadslar lutfen yardım edermısınızz .. n95 hacklemek ıstedım ' y sürücüsü ıle telı hackleme yontemı ıle ' telefonu hacklemek ıstedım y surucusune installerexe yı attım ve sonrasında telım hıc program almıyor yuklerken dosya bozuk dıyor x-plore ve benzerı hıc bı program almıoyr sımdı bn o ınstallexe yı y surucusnden nasl sılcem sılersm sorun duzelr ama nasl lutfen yardım ednız::S:S telefonumu kullanamıyorum arkdslar yardımlrınızı beklıyorum :S:S

evet kardeş doğru söylüyorsun 1 kez çalıyor...bende kaldırdım:)
handy blacklist indir bunda kesinlikle direk meşgule düşüyor..karşı tarafta çıkıor numara fakat kesinlikle meşgule düşüor:)
yanlız ekleyeceğin numaraları tek tek girebiliosun...

buradan indir telefona kur

buda seri numarası:) 13732158-47591582

kardeş yanlış yerdesin burası N8 yardımcı olacaklarını sanmam....
http://www.maxicep.com/s60-3rd-sist...ri/n95-v-35-hack-en-kisa-en-basit-332076.html
:bye2::oke::hmmm:megafon::evet:

kardeşim telefona yeniden format atmayı dene ve en mükemmel olan hello0x2 bu programı kur sana belki ilk etapta karmaşık gelebilir lakin sakin kafa ve sabırla o kadar basit bişeyki şimdiye dek uğraşmalarına değmediğini anlarsın...

:oke::oke::oke:

adigeilhan

Üye
teşekkürler

mashan

mashan

Üye
ortagım bu programların n8 uygun olanları arşiv haline getirip bana mail olarak atarsan sevinirim çok aradım bişey bulamadım sana zahmet teşekürler şimdiden [email protected]

accman

accman

Üye
vay arkadaş bi foruma bakın yaa..adamın başına üşüştünüz..bi iki programı bulamayana sözüm yok da bütün bunları nerden indireceğim diyenler var..insaf insaf..
konu için teşekkürler..

zaferozkan

zaferozkan

Üye
geyiğe döndü konu be kardeşim bi rahat verin azıcık arıştırma yapmaya alıştırın kendinizi

• Beğen
Tepkiler: accman

necmeddin7

Üye
ya ben bu programların linkini göremiyorum nerde??

erkara_64

programların linki diye birşey yok üstadım...ben sadece hangi programlar kurulur N8 e diye yazdım bi zahmet gerisi sana düşüyor forumda hepsi mevcut ben onları kafamdan uydurup yüklemedim N8..herkesin işi gücü var elbette ama birazcık zaman ayırırsanız n8 sinize herşey yoluna girer:)

meteercan66

Üye
tşk. ederiz

suat1111

suat1111

Üye
arstırsalar bulacaklarda:d:

zekiusen

Üye
erkara_64 kardeş....bide link versen.....saygılar....

Devildare66

Üye
Millet yorumları bile okumadan linkler yok flan yazıyo ya 100 kişi demiştir link yok diye heralde

Üst Alt