N8 İçin Olmazsa olmaz programlar

Sponsorlu Bağlantılar

ataparkli61

Üye
arkadaşlar bu programları nasıl indirecegim ben anlıyamadım yardımcı olurmusunuz

erkara_64

arkadaşlar bu programları nasıl indirecegim ben anlıyamadım yardımcı olurmusunuz

arkadaş hiç mi araştırma yapmazsınız bilemiyorum...bence herşeyden önce nokia ya mail atalım güncellemeyle bütün programlar hazır kurulu olsun...yapmayın be kardeşim kaç defa forumun s3 uygulama bölümü die bişi açmış insanlsr zahmet edip bakarsanız herşeyi bulursunuz hiç olmadı google dedeye sorun size dünyanın programlarını çıkartsın???

pRime.

pRime.

Üye
arkadaş hiç mi araştırma yapmazsınız bilemiyorum...bence herşeyden önce nokia ya mail atalım güncellemeyle bütün programlar hazır kurulu olsun...yapmayın be kardeşim kaç defa forumun s3 uygulama bölümü die bişi açmış insanlsr zahmet edip bakarsanız herşeyi bulursunuz hiç olmadı google dedeye sorun size dünyanın programlarını çıkartsın???

Katılıyorum. Önce bi araştırın çok zor birşey değil.

kral_61

Üye
n8 telefonu yeni aldım kamera önce güzel değil dedim ama ayarlardan manzara bölümünü seçip flaş ışığını kapatınca süper resimler çekdiğini gördüm bilginize

ozggurr

ozggurr

Üye
Dukto programi: wifi internet uzerinden pc ve telefon arasinda her turlu dosya transferini saglayan mukemmel programdir.

Telefonda ve PC'de olmazsa olmaz programlardan biridir.

Kesinlikle tavsiye ederim...

--------------- Ekleme ---------------

n8 telefonu yeni aldım kamera önce güzel değil dedim ama ayarlardan manzara bölümünü seçip flaş ışığını kapatınca süper resimler çekdiğini gördüm bilginize

arkadasim kamera programinda bir suru ayar var:

bulundugun ortamin isik durumundan tut da , cektigin nesnenin telefona uzakligina, sabit mi hareketli mi olduguna kadar ayar yapman gerekiyor.

misal: hareketli ve uzaktaki bir nesneyi tutup ta yakin cekim ayarlari seciliyken cekersen sonuc tabii ki fiyasko olur, suclu da Nokia N8'in kamerasi...

selyaman

Üye
bakalım

tonyboy03

Üye
1-desktopNotes---widget destekli not yazma(çok güzel)
2-nokia internet radio---dünya üzerinde bütün ülkeler ve tc de 420 kanal destekliyor)
3-opera mobile 10(facebook chetleşme özelliğide var)
4-tunewiki(şarkı sözlerini gösteren ve dokunmatik hassasiyeti güzel mp3 çalar)
5-Ramblow (ram temizleme aracı ve görev yöneticisi)
6-x-plore (vazgecilemez sistem klasörlerini gösteren dosya yöneticisi)
7-Quick office ( excel-wold-pdf gösterir ve düzenler)
8-digitürk web
9-youtube
10-spb tv
11-adobe pdf
12-maçkolik
13-tapsearch(ekran görüntüsü yakalama)
14-snaptu
15-marşlar
16-4shared(mp3 indirme yöneticisi)
17-meminfo(widget destekli ram bilgilerini gösterir)
18-true caller(arayan numara hakkında bilgiler verir ve mesajlar direk ekrana gelir)
19-translate(ingilizce-türkçe sözlük)
20-advanced device locks pro-(istediğin klasörleri ve mesajları-fotoları gizlemek için süper)
21-blacklist( istediğin numaraları engelleyerek meşgul gözükür)
22-t.clock( her saat başı saati sesli söyler eğlenceli ve kullanışlı)
23-pixelpipe ( cihazdaki fotoları direk sosyal ağlara yükleyebilirsin ve düzenleyebilirsin)
24-accuweather ( widget destekli hava durumu )
25-alon mp3 (ses kaydedip zil sesi olarak atayabilirsin)(
26-fring3
27-google maps
28-lcg jukebox
29-netQin ( antivürüs programı)
30-music stopper (belirli süre ayarlayıp o saatte müzik çaları durduruyor)
31-nizbuzz
32-photo browser
33-spb mobille shell
34-ttpod 3,71
35-uc browser 7,5

şimdilik aklıma gelenler ve cihazımda kurulu olanlar bunlar:) tabiki daha kuramadığım bir çok program da var...
arkadaşım ttpod 3.71 n8 de kullanabiliyorsan linkini yollada bizde kullanalım

fatih12bas

Üye
teşekkür

erkara_64

yukarıda da belirtmiştim benim cihaz hackli diye...telefonu hacklersen kurulduğunu gözünle görebilirsin...lütfen önce forumu takip ediniz....

selly1310

selly1310

Üye
evet kardeş doğru söylüyorsun 1 kez çalıyor...bende kaldırdım:)
handy blacklist indir bunda kesinlikle direk meşgule düşüyor..karşı tarafta çıkıor numara fakat kesinlikle meşgule düşüor:)
yanlız ekleyeceğin numaraları tek tek girebiliosun...

buradan indir telefona kur

buda seri numarası:) 13732158-47591582

bu serinumarasını nereye giriyoruz dostum.yardımcı olursan sevinirim.

erkara_64

programa giriyorsun ve kayıt ol kısmı çıkar 1.bölüm 2.bölüm diye rakamları ona göre yazacaksın tamam diyeceksin..

ceycey44

Üye
ya arkadaşlar ben kitap okuma prosu arıyorum ama bulamadım varmı acaba

matanist

matanist

Üye
ya ayıp ya bi okuyun önce sonra soru sorun!! daha bi üstte adam hazırcı olmayın demiş!!!! neyse bu arada arkadaşlar haberiniz olsun kaspersky yükledim N8e ve şu anda garantide!!! :( program çalışmaya başladığı anda reset atmayada başladı.. büyük ihtimalle n8in içinde kendi virüs tarayıcısı vardı!! bilmiyorum ama sonuç bu.. bilgilerinize...

Aynen arkadaşım Kaspersky yükledim garanti yolunu tuttu telefon. Gelince ovidekini yükleyeyim dedim hani ovide ise uyumludur güzel çalışıyordur diye :(( TElefonu formatlamak zorunda kaldım. Şimdi korkumdan program kuramıyorum :)

iatis

iatis

Üye
bende dün ovi'den karpasky'i yükledim.Ama bir olumsuzluk olmadı.Şu anda çok iyi çalışıyor.Telefonu aldıktan sonra yüklediğim programlardan birisi de KRAL FM idi.Bu program da benim tellefonu bozdu.Programı kaldırdıktan sonra donma ve reset olaylarından kurtuldum.

erkara_64

bende dün ovi'den karpasky'i yükledim.Ama bir olumsuzluk olmadı.Şu anda çok iyi çalışıyor.Telefonu aldıktan sonra yüklediğim programlardan birisi de KRAL FM idi.Bu program da benim tellefonu bozdu.Programı kaldırdıktan sonra donma ve reset olaylarından kurtuldum.

ben daha önceden uyarmıştım..4 aylık cihazım hiç reset atmadı taki kral fm kuruncaya kadar..hala neden ovi de bekletiyorlar anlamış değilim?

lilsaint_03

lilsaint_03

Üye
arkadaşlar yok böyle birşey inanın.telefonu alalı 2 hafta oldu ve kral fm ile beraber bir kac oyun daha yukledım ama telefonda takılma meydana gelmeye basladı sonuc olarakta moral bozuklugu yaratmıstı.ancak bu arkadasların mesajlarını okuduktan sonra kral fmi sildim ve donma sorunu anında kalktı.bilgilendirme için sağolun içime su serpildi sayenizde:)

ulas200

Üye
teşekkür ederim...

aykutkaradas

Üye
Opera mobil de facebook da chatleşme özelliği yok ? ve ben faceden video izleyemiyorum sizler izleye biliyormusunuz arkadaşlar sorun sadece bende ise sorun ne acaba ?

venusutarit

venusutarit

Üye
    Konu Sahibi
Operadan izleyemezsin kendi tarayıcısından izlenebiliyor

barann79

Üye
operadan en facbooka girdikten sonra en altta dokunmatik site, daha sonra tekrar sayfanın en altında tüm siteye tıklarsanız bilgisayarda açmış gibi gerşeyi görebilir sohbet edebilirsiniz

Üst Alt