n8 icin istenmeyen numara engelleme programi varmi?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
matchless

matchless

Üye
    Konu Sahibi
n8 icin istenmeyen numara engelleme programi varmi?

Bu Konu Mobil Sürümden Açıldı

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
reject var maxipda da

emreli01

emreli01

Üye
bu engelleme karşı taraf yani mesaj atan veya arayan tarafından da anlaşılıyormu yani msj gönderilemiyor gibi bir uyarı alıyormu bilgilendirrmsnz

luckysleven

luckysleven

Üye
hicbir uygulama es zamanli engellemiyor haberin olsun. Yani karsi taraf arayinca mutlaka saniyelikte olsa caliyor telefon hepsini denedim ben mesaj olayini test etmedim ama aramada karsi tarafa mesgul tonu dusuyor telefonda calinca sen mesgule almissin gibi oluyor

emreli01

emreli01

Üye
hicbir uygulama es zamanli engellemiyor haberin olsun. Yani karsi taraf arayinca mutlaka saniyelikte olsa caliyor telefon hepsini denedim ben mesaj olayini test etmedim ama aramada karsi tarafa mesgul tonu dusuyor telefonda calinca sen mesgule almissin gibi oluyor
bilği için tşkler öyleyse yükleyeme değimez ve pro. ing olması da var

matchless

matchless

Üye
    Konu Sahibi
arayana ulasilamiyor yada baglanilamiyor uyarisi vermeli. Mesgul uyarisi weriyosa pek ise yaramaz ozaman zaten pek engellemis olmuyoruz

luckysleven

luckysleven

Üye
malesef oyle uygulama yok .. Androidde vardi kullanirdim yada samsungun kendi ozelligi var ama nokiada yok cok aradim bende hic biri istedigim gibi cikmadi hatta suanda blacklist ile idare ediyorum oda saniyelik caldiriyor..

matchless

matchless

Üye
    Konu Sahibi
evet milattan kalma samsunglarda ble var. Yukardaki programi kurdum ama hic bisey anlamadim nasil arama ve mesaj engelliyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...