N8&C7&C6-01 Çektiğiniz Resimler(Kaliteyi test etmek için)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Utku

Utku

Üye
    Konu Sahibi
N8&C7&C6-01 Çektiğiniz Resimler(Kaliteyi test etmek için)
İlk benden c6-01:oke:

Ekli dosyalar

Utku

Utku

Üye
    Konu Sahibi
Makro VS. Olmadan normal bir şekilde =)

TheORCUN

TheORCUN

Üye
Ne kadar hızlı fotoğraf çekebilirim? Diye deneme yapmış oldugum salonunun avizesinin fotoğrafı. Ayrıca çektiğimde herhangi bir Mod da yüklü değildi..

Uploaded with

----------Eklendi @ 21:44:10 ---------- Yazıldı @ 21:40:55 ----------

Bu arada; tam olarak 5 saniye sürdü, 7-8 saniye sonra da fotoğraf kaydedilmişti... :oke:

suat1111

suat1111

Üye
:kop::kop::kop::kop::kop::kop::kop:kaca aldın

TheORCUN

TheORCUN

Üye
Anneme sorayım :D

----------Eklendi @ 22:08:18 ---------- Yazıldı @ 22:03:57 ----------

61tl :)

• Beğen
Tepkiler: suat1111
J_JoKeR_R

J_JoKeR_R

Üye
bende çekiyim dedim ama avize taşlı olduğundan flaş patlayınca ev disko gibi oldu :D

• Beğen
Tepkiler: TheORCUN
hoss

hoss

Üye
resimler berbat özellikle konuyu açan elemanın cektiği resim çin malı telefonla cekilmiş gibi

chilekesh_mert

Üye
resimler berbat özellikle konuyu açan elemanın cektiği resim çin malı telefonla cekilmiş gibi

hani bi laf var kedi - ciğer ilişkisini anlatıyo. :D işte bi ciğere ancak bu kadar mındar denir daha fazlası mümkün değil :D

mustafakamikaze

mustafakamikaze

Üye
buda benden

Uploaded with

blackbird48

blackbird48

Üye
sen fotoğrafcıdan daha mı iyi biliyorsun profesyonel fotoğrafcılar şapka çıkarttı n8 kamerasına sen daha hangi hesabı yapıyosrun amacın insanları kışkırtmak ama boş

hoss

hoss

Üye
hani bi laf var kedi - ciğer ilişkisini anlatıyo. :D işte bi ciğere ancak bu kadar mındar denir daha fazlası mümkün değil :D
bence 3.2 megapiksellik c510 ve p1 telefonlarımla cok daha iyisini cekiyorum merak etme sen :)

----------Eklendi @ 16:52:17 ---------- Yazıldı @ 16:51:13 ----------

sen fotoğrafcıdan daha mı iyi biliyorsun profesyonel fotoğrafcılar şapka çıkarttı n8 kamerasına sen daha hangi hesabı yapıyosrun amacın insanları kışkırtmak ama boş
arkadşım kimse yi kışkırttıgım yok begenmedim cekimlerimi buda benim yorumum saygı duy

teatrous

Üye
bence 3.2 megapiksellik c510 ve p1 telefonlarımla cok daha iyisini cekiyorum merak etme sen :)

arkadşım kimse yi kışkırttıgım yok begenmedim cekimlerimi buda benim yorumum saygı duy

Bak arkadaşım madem n8i sevmiyorsun dolaşma ozaman bu forumda mesaj yazma.

blackbird48

blackbird48

Üye

inan ki saygı duyuyorum zaten amacımız insanlara yardımcı olmak ve foruma daha paylaşılır ve yararlı bigliler sunmak fakat bak bu sölediklerin gerçekle alakası olmayacak şeyler mantığa aykırı 3.2 mp lik bir kamera ile çekilen resim en usta fotoğrafcıdada olsa boş hiç bir şekilde karşılaştırılamaz bak arkadaşım amacım muhalefet olmak yada moralini bozmak değil sadece yanlış anlaşılmaları engelleyerek doğruların paylaşılmasını istiyoruz buraya giren arkadaşların bir çoğu konusunda tecrübeli olsada bi o kadarda tecrübesiz ve bizlerin yazdıkları yorumlarla hareket eden insanlar o yüzden paylaşımlarımız ve yorumlarımız gerçekleri yansıtmalı ama bak işletim sistemi dersen sana hak veririm symbıan hiç bir zaman stabil olamdı bu gidişlede olamıycak

hoss

hoss

Üye
inan ki saygı duyuyorum zaten amacımız insanlara yardımcı olmak ve foruma daha paylaşılır ve yararlı bigliler sunmak fakat bak bu sölediklerin gerçekle alakası olmayacak şeyler mantığa aykırı 3.2 mp lik bir kamera ile çekilen resim en usta fotoğrafcıdada olsa boş hiç bir şekilde karşılaştırılamaz bak arkadaşım amacım muhalefet olmak yada moralini bozmak değil sadece yanlış anlaşılmaları engelleyerek doğruların paylaşılmasını istiyoruz buraya giren arkadaşların bir çoğu konusunda tecrübeli olsada bi o kadarda tecrübesiz ve bizlerin yazdıkları yorumlarla hareket eden insanlar o yüzden paylaşımlarımız ve yorumlarımız gerçekleri yansıtmalı ama bak işletim sistemi dersen sana hak veririm symbıan hiç bir zaman stabil olamdı bu gidişlede olamıycak

arkadaşım elbette 12 megapiksellik kamerayla 3mp kamera bir olmaz burda hem fikiriz zaten bende kalkıpta n8 in kamerasını yerin dibine sokmadım zaten sadece 12 megapiksellik bir telefondan daha iyi cekimler beklerdim , belki cekimleri sizi tatmin ediyordur buna saygı duyarım eyvallah ama internetten bir cok paylaşılan resimlere baktıgımda beni cok fazla tatmin etmedi cekimler bunu dile getirdim bu olayın bu kaadar büyümesine gerek yok , burası özgür platform tabiki düsüncelerimizi paylasacagız ama herkes birbirinin düşüncelerine saygılı olmalı ,

blackbird48

blackbird48

Üye
ofcourse you are right

Utku

Utku

Üye
    Konu Sahibi
hoss şu ana kadar yazdığın bütün yorumlarda nokia yı kötülüyor androidi 10 numara yapıyorsun kendini kalıcı yasaklat lütfen yettin artık...:ban:

suat1111

suat1111

Üye
sana bişi derdimde zırt pırt banlıyolar

• Beğen
Tepkiler: kemal21 ve Starsley
pRime.

pRime.

Üye
Tartışmayalım şunla arkadaşlar forumda ne amaçla mesaj yazdığı belli...
Ben de böylelerine uyup onlarla tartışma hatasına düştüm ama değmez.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...