N73 telefon hafızasındaki mesajları yedekleme

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

melih_

Üye
    Konu Sahibi
N73 telefon hafızasındaki mesajları yedekleme
Arkadaşlar emektar N73 telefonum kasmaya başlayınca bir format atayım dedim. Ardından işletim sistemini yenider kuracağım. Haliyle telefonumun içinde ne var ne yok silinecek. Ancak cep telefonumun içerisinde benim için son derece önemli mesajlar var. Bu mesajları bazen mesaj kaydetme yeri olarak hafıza kartı değil de telefon hafızası olarak seçmiş ve telefon hafızasına kaydetmişim. Şimdi ben yedekleme yapacağım ancak sadece memory card içindeki mesajlar görünüyor. Telefon hafızasındaki mesajlar ise görünmüyor (cep telefonunda görünüyor Nokia Suitte görünmüyor). Ben telefonumun hafızasındaki mesajları nasıl yedeklerim ya da hafıza kartına aktarırım. Yardımcı olursanız sevinirim...

Haydar

Haydar

Emekli Yönetici
bende şöyle oluyor kardeş mesajlara gir seçenek de ayarlar sonra da diğer e tıkla kullanılan hafıza yi memory kart seç sonra geri de zaten o anda tel soruyo tel hafızasındaki mesajlar memory karta taşınılsın mı sende evet de

u_cosar

u_cosar

Üye
Nokia Pc suite programı ile yedekleme menüsüne gir ve seçeneklerden mesajları seçersen onlar yedeklenir istersen bi dene

tayrebaz

Üye
kullanılan hafızayı telefondan hafıza kartına çevir telefon hafızasındaki mesajlar yeni hafızaya tasınsınmı diye soruyor

melih_

Üye
    Konu Sahibi
taşınsın mı diye sormuyor.

Haydar

Haydar

Emekli Yönetici
hayret

mstf_l

mstf_l

Üye
en basit cozum ac nokia suite i ordan yedekle :oke:

melih_

Üye
    Konu Sahibi
güzel kardeşim ilk mesajımı okurmusun.

mstf_l

mstf_l

Üye
ozur dilerim gozden kacırmısım kusura bakma

Symbianist

Symbianist

Üye
Yöntemi var ama aynen sms gibi geri yükleyemeyebilirsin.ben az bakayim kısa sürede dönerim sana

xinanux

Üye
tumunu sec kopyala yada yapıstır seceneklerı var mı.

melih_

Üye
    Konu Sahibi
Telefonun içerisinde klasörler oluşturmuştum klasörler her iki hafızada da görünüyor ancak hafıza kartındaki mesajlar ile telefon hafızasındaki mesajlar ayrı ayrı görünüyor. Yani mesaj kayıt yeri olarak telefon hafızası seçtiğimde ortak klasörde sadece telefon hafızasındaki kayıtlı mesajlar görünüyor hafıza kartındaki mesajlar görünmüyor. Keza aynı şekilde hafıza kartına dönersem de bu sefer telefonun hafızasındaki mesajlar görünmüyor ne yapacağımı şaşırmış durumdayım...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt