n73 navigasyon

Konu, 'Symbian S60v3 Destek' kısmında nihat.58 tarafından paylaşıldı. Okunma: 30351 | Cevaplanma: 23

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. n73 navigasyon

arkadaşlar n73 yol haritası lütfen bilen varsa eklesin uzun zamandır bulamadım

Yazan: nihat.58
  2. nokia yeni versiyon yüklediğinde harita geliyo daha sora nokianın sitesinden map loaderı indir olur ayrıca burada bikaç yerde tomtom vs var onlarda işini görür tabi navigasyon cihazı olursa

3. arkadaşım saolda yeni versiyonu hangi adresten yükleyecez birde ben navigasyon gps cihazı almak istemiyorum sadece telde kullanılan yol haritası bulsam iyi olur

4. Nokia Europe - Nokia Maps

5. en sonuncusu da ücretli dimiii

6. harita ve simülasyon ücretsiz ancak sesli yönlendirme ücretli sanırım

7. ama ben yüklediğimde kb olarak artma falan vardı köşedee

8. slm dostum... navigasyonu yükledim ama hata gösteriyor bende...niyeki....genede sagol paylasim icin

9. yav banada N73 navigasyon(yol haritası) bulunlütfen

10. n73 cep tel uyumlu navigasyon arıyorum yardımcı olun lütfen

11. arkadaslar cok denıyorum ama süresı gecmıs sertıfıka dıyor bunu nasıl cözicez bır yardım edın ya

12. burda türkiyenin ki neredee.......

13. nasıl yükleyecem

--------------- Ekleme ---------------

ve n 73 ile baska programlar varmı

14. ben navigasyon haritalarını yükledim çalışmıyoo yardımcı olun lütfeennn

15. nokia map loarderi indirdim ama yüklenmiyo :hmmm

16. tşk kardeş türkiye yokmu

17. bende aldım lisans ...nokia maps a 20 ytl yıllık sesli yönlend.irmeli route66 ile kullanıyorum çok güzel... bedava peynir sadece fare kapanında olur..

n73 navigasyon konusuna benzer içerikler

1. n73 navigasyon yol heritası ( 1 Ocak 2008 | Symbian S60v3 Destek )

arkadaşlar lütfen yardımn73 için yol heritası bilen varsa versim forumda bulamadım daha önce yabancı bir sitede bulmuşrum 36mb di ama onu açmadı açmak için özel bir program gerekirmi yarrddıııım lüüttfeen
  2. N73 için Navigasyon ??? Yardım lütfen... ( 7 Nisan 2008 | Symbian S60v3 Destek )

Arkadaşlar, N73 için kullanabileceğimiz bir Navigasyon programı, ve haritalar var mı ? TomTom 6 olmuyor denedim, program açılınca dünya dönüp duruyor ! ve telefonu kilitliyor... Nokiamaps ten türkiye haritası yükledim, bunu kullanıyorum. Mesela...
  3. N73 için ücretsiz navigasyon programı ( 22 Şubat 2010 | Symbian S60v3 Destek )

bildiğime göre n73 ün gps özelliği yok.Ama ücretsiz navigasyon-harita programı var mı??varsa nasıl çalıştırılıyor,görüntü ses nasıl yükleniyor? şimdiden teşekkür ederim...
  4. n73 navigasyon ( 24 Mart 2011 | Symbian S60v3 Destek )

arkadaşlar ben telefonuma navigasyon cigazı almak istiyorum fiyatları nedir ögrenebilirmiyim
  5. N73 navigasyon programı yardım. ( 24 Temmuz 2012 | Symbian S60v3 Destek )

Arkadaşlar n73 için navigasyon programı varmı türkçe sesli. Link verirseniz sevinirim. Şimdiden teşekkürler. İyi forumlar.
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
29 Temmuz 2015 Çarşamba - 14:30:14