N72 oyun tema program sis jar hack ile ilgili temel bilgi

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

sinan88k

Üye
    Konu Sahibi
N72 oyun tema program sis jar hack ile ilgili temel bilgi
ARKADAŞLAR BUGÜN E72(BAŞLIKTAKİ N72 YANLIŞ YAZMIŞIM E72 OLACAK) TELEFON ALDIM. 1 GB HAFIZA KARTI EVDE VARDI ONU TAKTIM. CD Sİ YOK USB KABLO VAR. neyseki usb kabloyu pc ye taktım hafıza kartı çıkıyor. siteden tema indirdim sis uzantılı birde jar uzantılı oyun indirdim hafıza kartına attım fakat hiçbir yerde bu dosyaları bulamadım. nereye atıcam nerde bulacağım bu hack konusu var birde forumda onuda çözemedim biri bana genel temel acıklayıcı bir bilgi verebilir mi?

xinanux

Üye
konuda n72 yazmışsın e72 diyorsun hangisi ?

sinan88k

Üye
    Konu Sahibi
e72 hocam pardon

xinanux

Üye
x plore dosya yöneticisiyle görebilirsin hafıza kartında olan dosyaları görürsün hack için üst konuda var hack yöntemi x ploreyede orada ulaşırsın... Konunun başlığını e72 yap yoksa konun taşınır...

sinan88k

Üye
    Konu Sahibi
işte tüm sorun burda hocam o x plore yi bilgisayarıma nasıl yükleyeceğim? ayrıca usb ile pc ye bağladığımda depolamayı seçtiğimde hafıza kartını bilgisayarımdan görebiliyorum zaten. benim söylemek istediğim sis ve jar ı hafıza kartının neresine atacağım? ve attıktan sonra telefondan nasıl bulacağım

----------Eklendi @ 01:02:47 ---------- Yazıldı @ 01:01:50 ----------

bu arada konu başlığını değiştiremedim

xinanux

Üye
işte tüm sorun burda hocam o x plore yi bilgisayarıma nasıl yükleyeceğim? ayrıca usb ile pc ye bağladığımda depolamayı seçtiğimde hafıza kartını bilgisayarımdan görebiliyorum zaten. benim söylemek istediğim sis ve jar ı hafıza kartının neresine atacağım? ve attıktan sonra telefondan nasıl bulacağım

----------Eklendi @ 01:02:47 ---------- Yazıldı @ 01:01:50 ----------

bu arada konu başlığını değiştiremedim

x plore yi telefona yükleyeceksin attığın yer derken depolama modunda açtığında nereye attın sys yada privateye attıysan görünmez çünkü hack ister bunları telefonda görmen için bunlar haricinde herhangi bir yer olur telefonun dosya yöneticisi veya x plore ile görebilirsin...

sinan88k

Üye
    Konu Sahibi
ana menüye attım herhangi bir klasöre atmadım hocam, sonra telefonun dosya yöneticisinde yüklenicek dosyalarda yok oyunlardada yok menüdede yok attığım jar ve sis. bu arada private dosyası var ama sys dosyası yok.

xinanux

Üye
ilk yazdığın mesajın alt kısmında düzenle butonuna bas konu başlığını değiştirirsin..

----------Eklendi @ 01:13:53 ---------- Yazıldı @ 01:10:49 ----------

sen önce bir xplore yi kur telefonuna oradan görürsün.

sinan88k

Üye
    Konu Sahibi
denicem hocam dönüş yaparım birazdan bu arada içerik değiştirilebiliyor fakat başlık değiştirilemiyor

sinan88k

Üye
    Konu Sahibi
ilk yazdığın mesajın alt kısmında düzenle butonuna bas konu başlığını değiştirirsin..

----------Eklendi @ 01:13:53 ---------- Yazıldı @ 01:10:49 ----------

sen önce bir xplore yi kur telefonuna oradan görürsün.

hocam xplore kurdum sis dosyası uzantılı dosyayı telefonuma xplore aracılığıyla kurdum sorun yok. fakat jar dosyasınıda görebiliyorum fakat ona tıkladıgımda karmakarısık bisürü dosya acılıyor jar dosyaları için bir çözüm var mı?

xinanux

Üye
hocam xplore kurdum sis dosyası uzantılı dosyayı telefonuma xplore aracılığıyla kurdum sorun yok. fakat jar dosyasınıda görebiliyorum fakat ona tıkladıgımda karmakarısık bisürü dosya acılıyor jar dosyaları için bir çözüm var mı?

o dosyanın uzantısı zip mi jar mı gözüküyor x plore de mi yaptın...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...