N 73 E Rar. Ve Sis. Uzantılı Programları Nasıl Yükleyebiliriz.teşekkürler...

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

aliihsanozaydin

Üye
    Konu Sahibi
N 73 E Rar. Ve Sis. Uzantılı Programları Nasıl Yükleyebiliriz.teşekkürler...
N 73 e Rar. Zip. Ve Sis. Uzantılı Programları Nasıl Yükleyebiliriz.teşekkürler...

hasisa

hasisa

Üye
rar dosyalarının içinden sis dosyası çıkar
onu mavidiş ile tele gönder kur çok basit alışırsın

aliihsanozaydin

Üye
    Konu Sahibi
mavi diş ne yaaaaa

Tec/-/no

Tec/-/no

Üye
rar dosyalarını telefonda açmak istiyorsan winrar (cep için) programını yükle sonra bluetoothla yada kablo yla gönder aç sis dosyalarını uyumlu olduğu süreceyükleyebilirisn kablo veya bluetooth veya Irda ile.

daledondale__

daledondale__

Üye
kardeş rar dosyanın içindeki sis uzantılı dosyayı telefonuna gönder ((bluetut--kablo)) sonra telefonundan dosya yöneticisine girip sis uzantılı dosyayı çalıştıracaksın bu kadar basitt . hadi kolay gelsin :D ;)

emrq

Üye
n73 blututta soru

mustic

mustic

Üye
Arkadaşlar ben de bu sorunu yaşıyorum lütfen yardım edin..

mackali_61_692

Üye
arkadaşlar benim tlf n73 ama rar ı bi türlü açamıyorum ya.yardımcı olun lütfen ya

kefrenbey

Üye
saolun

KCMNBHDR

Üye
maxicep ailesi n73 e n gage oyunlarını nasıl yükleyebilirim? ayrıntılı anlatırsanız sevinirim.

tr-love

Üye
selam arkadaslar bende nokia n97 mini siyah telefon var sis dosyasini atiyorum telini her hangi bi yerine dosya yöneticisinden buluyorum ama yüklemeiyorum sorun nedir acaba dosyanın üzerinde iken gönder kopyala taşı vss var cikiyor yükle veya instal yok ne yapmam laizm lütfen yardim edin teli webcam olarak kullanmak istiyorum bilgisayardan usb den baglaniyorum telefona bilgisayar webcam olarak görüyor ama msn ye tanitamiyorum program buldum ama sis dosyasini kurmam lazim nasil yardim bekliyorum tşk ederim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt