My Nokia'ya üye olamıyorum (Nokia Club)

Konu, 'Symbian Destek' kısmında Progressivity tarafından paylaşıldı. Okunma: 4094 | Cevaplanma: 9

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. My Nokia'ya üye olamıyorum (Nokia Club)

Nokia Club a üye olmak istedim fakat seri numarasını hatalı diyor

Bu seri numarası geçerli değildir. Lütfen cep telefonunuzun seri numarasını kontrol edip tekrar deneyiniz.

ama telefonum orjinal garantili faturalı telefondur seri numarasını OPDA adlı sertifika alma sitesine vermiştim acaba ordan mı bi falso yaptılar die düşünüyorum ne yapmam gerekiyor yardımlarınızı bekliyorum arkadaşlar

Yazan: Progressivity
  2. ilk defa duyuyorum..olabilir Mümin..ama garantili ve faturalıysa sorun çıkmaz..imei.tk dan kontrol ettin mi?

3. yok hocam ordan bakayım bi o zaman bilmiyordum o siteyi

--------------- Ekleme ---------------

Durum
    IMEI NUMARASI KAYITLI Kaynak: İthalat yoluyla kaydedilen IMEI Sorgulama Tarihi: 10.01.2010 IMEI numarası kayıtlı olup, herhangi bir işlem yapmanız gerekmemektedir.

Bu sorgulama bilgilendirme amaçlıdır, kesinleşmiş kayıt anlamına gelmemekte olup ispat hukuku açısından geçerliliği bulunmamaktadır.

Marka Model Bilgisi Ūretici: Nokia Corporation - Pazar adı: 5800d-1

4. eee Nokia Club'da hata var o zaman..

5. umarım dediğiniz gibidir hocam artık olmuyorsa da olmuyor ne yapalım çok teşekkür ettim hocam :)

6. birşey değil..arasıra bende sorun yaşıyordum girişte ama bu kadarını ilk defa gördüm..

7. aynı sorunu ben de yaşadım sanırım sitenin kendinden kaynaklı

8. büyük ihtimalle çünkü imei numaramın yanlış olması gibi bi ihtimal yok

9. benimde tam tersi sorunum var arkadaşlar...dün,v40 kendim ovi üzerinden tele attım.sonradan işlem kaydından baktım 533'lü bir numaraya ''my nokia'' adı altında kısa msj yolluyor.tele hard format ve diger formatıda attım sorun halen geçmedi!bir arkdaşın dediği üzere: ''Menü > Uygulamalar > My Nokia > Abonelikten Çık'' diye komut veriyorum telefonun bana cevaben verdiği: önceki üyeliğiniz onaylanmadı,lütfen bekleyiniz.ne yapmam gerekiyor ltf yardımcı olunuz.ayrıca bu giden msj ücret karşılıgı hakkında bilgisi olan varmı? (umarım konu alakalı yere açılmıştır ayrıca tel 5800xm)

10. bu ayın sonu itibariyle my nokia bitiyor kaydını ovi ye yap

My Nokia'ya üye olamıyorum (Nokia Club) konusuna benzer içerikler

1. Nokia Nseries Fun Club!!!

Arkadaşlar n serisi kullanıcısı olarak bir nserisi kullanıcıları fun club konusu açmaya karar verdim.Burda Nserisi telefonlarla ilgili en beğendiğiniz özellikleri en sıkıcı özellikleri ve hangi isteklerinizi karşılıyor..bunları paylaşmayı...
  2. Nokia 6233 FAN CLUB

Bu süper telefonun faNI olmazsa olmazsa olmaz paylaşım sorun vb. herşeyi yazabiliriz destek bekliyorum --------------- Ekleme --------------- Arkadaşlar size muhteşem bir ekolayzır ayarı vericem süper ses çıkıyor hoparlör patlama vs. yok!...
  3. Nokia XSeries Fun Club

Fark Ettimde Nokia X3 ve X6 Kullanıcılarıda Yavaş Yavaş Artıyor Bunun İçin Burada X Series in Tüm Sorunlarını Tartışabilir ve Giderebiliriz Diye Düşündüm . Tüm Sorunlarınızı Burada Çözmeyi Amaçlıyoruz. ''Sorununuz Her Ne Olursa Olsun'' Nokia...
  4. Nokia 5230 Fan Club

Arkadaşlar kanımca fiyat ve performans oranı yüksek olan bu telefon, Nokia 5800 XM, Nokia X6 ve Nokia Slide telefonlara en büyük rakip. Nokia 5230 kullanan kullanıcılar, telefonlarından memnun olup-olmadıklarını nedenleriyle buraya yazsınlar....
  5. My Nokia

My nokia dediğimiz şey ipuçları ve yazılım güncelleştirmelerinin telefona gelmesi diye biliyorum. Peki bu ipuçları sms ile mi gönderiliyor yoksa uygulamalardaki my nokia uygulamasındaki ipuçları bölümündekiler mi? Peki yazılım güncelleştirmeleri...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
06 Temmuz 2015 Pazartesi - 12:35:22