müzik

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

nakarov

Üye
    Konu Sahibi
müzik
androiddeki music box programı gbi müzik indirmeye yarıyan bir program s^3 sistemi için var mı ?

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
Bu uygulama soundcloud.com sitesi ile ilgili bir uygulama. Burada amatör çalışmalar ve bazı sanatçıların kendi çalışmaları yer alıyor.Normal bir müzik indirme uygulaması değildir.

nerdeyse her şarkıyı indiriyor ama :hmmm

yaren_dede

yaren_dede

Üye

nerdeyse her şarkıyı indiriyor ama :hmmm

o programın indirdiği şarkılar müzikçalar sorunlar çıkarabiliyor ben çok nadir kullanıyorum
sistem hatası şarkıyı silememe gibi sorunlar olabiliyor

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
Ben 15–20 şarkı indirdim sorunsuz çıktı hep şansıma heralde çokta çabuk indiriyor youtube downloaderden mp3 indirince kalite düşüyor kullanmıyorum o yüzden pep mp3 var onda da şarkının adı falan olmuyor tarayıcıya yönlendiriyor falan.

• Beğen
Tepkiler: yaren_dede
yaren_dede

yaren_dede

Üye
Ben 15–20 şarkı indirdim sorunsuz çıktı hep şansıma heralde çokta çabuk indiriyor youtube downloaderden mp3 indirince kalite düşüyor kullanmıyorum o yüzden pep mp3 var onda da şarkının adı falan olmuyor tarayıcıya yönlendiriyor falan.

şarkıları indirdiği klasörü filan değiştirme bence sorun yapıyor sonra yazılım desteğe konu açma :D

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
Ben zaten indirip music klasörüne atıyorum sonra yeniliyorum daha müzik çalarda ne sistem hatası ne başka birşey gördüm hatta dün ordan ebru gündeşin şarkısını indirmiştim şuan dinliyorum sorun yok yani amatör demişsiniz ebru gündeşdemi amatör yahu 50 yaşına geldi kadın :ehe

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
Bu uygulama soundcloud.com sitesi ile ilgili bir uygulama. Burada amatör çalışmalar ve bazı sanatçıların kendi çalışmaları yer alıyor.Normal bir müzik indirme uygulaması değildir.

[Stuart Howarth] Musickloud v1.2(3) Symbian^3 Unsigned Türkçe - MaxiPDA [noss_bar]

İnternet bağlantısıyla sınırsız sayıda (last.fm arşividir.) Türkçe şarkı arşivi mevcuttur) şarkıları bulup istediğiniz şarkıyı ister canlı akışlarla dinleyin isterseniz kaliteli biçimde mp3 olarak indirin. Hesap oluşturup şarkılarınızı last.fm arşivine yükleyip daha sonra ister canlı akışlarla dinleyin ister arkadaşlarınıza paylaşın ister tekrar indirin.Uygulamanın Kendi müzikçaları mevcuttur.

ayran3883

ayran3883

Üye
kullan alternatif youtube mp3 son kalite mp3 ne proğramıymış yaa amaan al kullan link yapıştır con a bas gerisi gelir

eren3546

eren3546

Üye
Müzik indirecegim diye programlarla boguşma :)
Mp3cep.Com
mp3skull.com
emp3world.com
mp3.mid.az

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt