Müslüman olan Avusturalyalı. (video)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
crazy_oruc

crazy_oruc

Üye
    Konu Sahibi
Müslüman olan Avusturalyalı. (video)

MÜSLÜMAN OLAN AVUSTURALYALI GERÇEKTEN ÇOK ETKILEYICI.

• Beğen
Tepkiler: s@hr@

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
izlemiştim bunu daha önce gerçekten çok etkileyici :tşk:

crazy_oruc

crazy_oruc

Üye
    Konu Sahibi
:rica: :tebessüm:

HaqperesT

HaqperesT

Üye
Ben de izlemiştim.. Güzel paylaşım.

crazy_oruc

crazy_oruc

Üye
    Konu Sahibi
"E=HaqperesT;4991345]Ben de izlemiştim.. Güzel paylaşım.[/QUOTE]

"teşekkürler.

u_cosar

u_cosar

Üye
önceden izlemiştim çok etkileyici

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
İzlemiştim evet cidden etkileyici... Teşekkürler paylaşım için... :oke:

crazy_oruc

crazy_oruc

Üye
    Konu Sahibi
teşekkürler herkese:tebessüm: adam hem güldürüyo hem ağlatıyor ya :ağlarım:

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
Allah hidayet eylemiş işte...

GhostRiderX

GhostRiderX

Üye
Çok güzelde.dikkat ettiyseniz yabancılar ( müslüman olmayanlar ) müslüman olduktan sonra dini en güzel şekilde yaşıyorlar.ama bizim ülkemizde insanlar müslüman olduğu halde hiçbirşey yapmıyor.

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
Çok güzelde.dikkat ettiyseniz yabancılar ( müslüman olmayanlar ) müslüman olduktan sonra dini en güzel şekilde yaşıyorlar.ama bizim ülkemizde insanlar müslüman olduğu halde hiçbirşey yapmıyor.
Sanırım bizimkiler dini küçük yaştan öğrendiği için çok bilgililer yada Müslüman olarak doğmamızın bir avantaj olduğunu düşünüyor olabilirler. Bizim müslümanlık dikkat ettiysen hep ihtiyarlık üzerine kuruludur. Namaz için daha yaşımız genç, zekat için borcumuz çok, oruç için havalar sıcak. Yani bahane g.t gibidir her insanda bulunur misali kendi kendimizi kandırıyoruz... :(

GhostRiderX

GhostRiderX

Üye
Sanırım bizimkiler dini küçük yaştan öğrendiği için çok bilgililer yada Müslüman olarak doğmamızın bir avantaj olduğunu düşünüyor olabilirler. Bizim müslümanlık dikkat ettiysen hep ihtiyarlık üzerine kuruludur. Namaz için daha yaşımız genç, zekat için borcumuz çok, oruç için havalar sıcak. Yani bahane g.t gibidir her insanda bulunur misali kendi kendimizi kandırıyoruz... :(
aynen din bize çok basit geliyor sanki hiç ölmüyecez sanki cennete gidecez die bir izlenim var hepimizde. bir hadiste diyor sanırım 'cehennemi iğne ucu kadar görseydiniz başınızı secdeden kaldırmazdınız ' madem bölye başlar neden secdede değil ?

• Beğen
Tepkiler: OttomaN TigeR
OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye

aynen din bize çok basit geliyor sanki hiç ölmüyecez sanki cennete gidecez die bir izlenim var hepimizde. bir hadiste diyor sanırım 'cehennemi iğne ucu kadar görseydiniz başınızı secdeden kaldırmazdınız ' madem bölye başlar neden secdede değil ?
çok güzel bir söz vardır duydun mu bilmiyorum ama yazmak istedim; İnandığın gibi yaşamazsan, yaşadığın gibi inanmaya başlarsın.

• Beğen
Tepkiler: GhostRiderX
crazy_oruc

crazy_oruc

Üye
    Konu Sahibi
çok güzel bir söz vardır duydun mu bilmiyorum ama yazmak istedim; İnandığın gibi yaşamazsan, yaşadığın gibi inanmaya başlarsın.

cok dogru bir söz. biz inancımızı bulmusuz fakat ne yazıkki onu tam yerne detiremiyoruz. senin de dediğin gibi abim hep bahane üzerine kurulu: (

• Beğen
Tepkiler: OttomaN TigeR
OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
jackalmami

jackalmami

Üye
allah hepinizden razı olsun

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt