MTP DEVİCE hatası

Konu, 'Symbian Destek' kısmında simbat08 tarafından paylaşıldı. Okunma: 27888 | Cevaplanma: 28

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

1. olmuyorrr
    hafıza kartını çıkartıyorum yine olmuyor üfffffffff

2. bi engel değil ki bunu kuramaması..ne sorun yaşıyorsunuz mtp sürücü kurulamayınca?bendede aynı hata veriyor..cihaz pcye bağlı..browserdan zaten içine girebiliryorsunuz..sadece ekrana hemen takılı telefon kısa yolu gelmiyor diye mi bu kıyamet:)

3. Browser nerde :S

4. İyİ günler herkese hafıza kartındaki dosyayı silin diye açıklama yapmışsınız.Bu durum çoğu arkadaşın işine yaramış Nokia telefon kullandıklarından dolayı.Ama bende Iphone 2G 8GB var ve bende Mtp usb aygıtı sorunu hatası alıyorum ne yapabiliriz düzeltmek için teşekkür ederim kolay gelsin.

5. bende aynı sorun var ve telefon samsun 5620 monte,
    sorunu şöyle çözdüm cmd ekranına şunları yazın ve enterlayın Net localgroup administrators local service /add

6. ya o dosyayı siliyorum hafıza kartını çıkarınca tlf hafızası çıkıyor fakat hafıza kartını takınca dolu gösteriyor :(

7. slm arkadaşlar bu sorun bendede vardı pc suite deilde ovi suiteyi kurun sorun çözülecektir...

8. Ben bu sorunu telefonun dilini ing.yaparak çözdüm arkadaşlar.sizde bir deneyin bence

9. Hemşerim süpersin. Ne varsa Manisa da var :)

Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.