MTP DEVİCE hatası

Konu, 'Symbian Destek' kısmında simbat08 tarafından paylaşıldı. Okunma: 28570 | Cevaplanma: 28

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. MTP DEVİCE hatası

olmuyorrr
    hafıza kartını çıkartıyorum yine olmuyor üfffffffff

Yazan: muaythai
  2. bi engel değil ki bunu kuramaması..ne sorun yaşıyorsunuz mtp sürücü kurulamayınca?bendede aynı hata veriyor..cihaz pcye bağlı..browserdan zaten içine girebiliryorsunuz..sadece ekrana hemen takılı telefon kısa yolu gelmiyor diye mi bu kıyamet:)

3. Browser nerde :S

4. İyİ günler herkese hafıza kartındaki dosyayı silin diye açıklama yapmışsınız.Bu durum çoğu arkadaşın işine yaramış Nokia telefon kullandıklarından dolayı.Ama bende Iphone 2G 8GB var ve bende Mtp usb aygıtı sorunu hatası alıyorum ne yapabiliriz düzeltmek için teşekkür ederim kolay gelsin.

5. bende aynı sorun var ve telefon samsun 5620 monte,
    sorunu şöyle çözdüm cmd ekranına şunları yazın ve enterlayın Net localgroup administrators local service /add

6. ya o dosyayı siliyorum hafıza kartını çıkarınca tlf hafızası çıkıyor fakat hafıza kartını takınca dolu gösteriyor :(

7. slm arkadaşlar bu sorun bendede vardı pc suite deilde ovi suiteyi kurun sorun çözülecektir...

8. Ben bu sorunu telefonun dilini ing.yaparak çözdüm arkadaşlar.sizde bir deneyin bence

9. Hemşerim süpersin. Ne varsa Manisa da var :)

MTP DEVİCE hatası konusuna benzer içerikler

1. s5620 monte MTP device hatası ( 1 Şubat 2011 | Samsung )

mtp hatasından nasıl kurtulabilirim.bilgisayar telefonu hiçbir şekilde görmüyor.
  2. Kies mtp device hatası çok acil yardım ( 7 Mart 2011 | bada OS Genel & Destek )

Arkadaşlar telefonumu kiese bi türlü baglayamıyorum.mtp device hatası veriyo bu yüzden kies örmüyor teli.kiesi kac kere kaldırıp tekrar kurdum yine aynı.sürücüleri kaldırdım tekrar kurdum sonuc yok. bilen kişilerden acil yardımlarını talep...
  3. Mtp device hatası ( 8 Eylül 2011 | bada OS Genel & Destek )

Arkadaşlar konunun yeri burasımı bilmiyorum ama Telefonu modem olarak kullanacağım zaman böyle bi hata alıyorum lütfen yardım
  4. Mtp Device ( 17 Eylül 2011 | PC-Yazılım Destek )

Arkadaşlar bilgisayarım vistaydı xpye döndüm Morning xp yüklü ve telefonumu bağlayınca bu uyarıyı alıyorum ve bağlanma gerçekleşmiyor lütfen yardım :ağlarım:
  5. Samsung Kies MTP Device Hatası ( 9 Aralık 2012 | Samsung Android Yazılım )

Android sürümümü Samsung Kies'le güncelleyebileceğimi öğrendiğimde son sürümünü indirdim ve kurdum ama USB'yi bağlayınca "Yeni Donanım Bulundu" MTP Device balonu geliyor ve sonrasında Donanımı Yüklemede Sorun Oluştu hatası geliyor. Eski...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
01 Ağustos 2015 Cumartesi - 16:51:21