MTP DEVİCE hatası

Sponsorlu Bağlantılar

simbat08

Üye
    Konu Sahibi
MTP DEVİCE hatası
Merhaba arkadaşlar telefonum 5800 XM USB kablosu ile bilgisayara bağladığım zaman resimdeki gibi MTP device diyor ve bu uyarı sürekli çıkıyor Telefonuma hard format attım olmadı,pc suite ile ilgili herşeyi sildim sonra en güncel sürümünü yükledim yine olmadı daha ne yapmalıyım?

[/URL]

• Beğen
Tepkiler: whitegado

esas_cocuk

esas_cocuk

Üye
merhaba arkadaşlar telefonum 5800 xm usb kablosu ile bilgisayara bağladığım zaman resimdeki gibi mtp device diyor ve bu uyarı sürekli çıkıyor telefonuma hard format attım olmadı,pc suite ile ilgili herşeyi sildim sonra en güncel sürümünü yükledim yine olmadı daha ne yapmalıyım?

telefona hard format at bu yol olmazsa bılgısayara format at kesın düzeliyo başıma geldi...

simbat08

Üye
    Konu Sahibi
Hard format attım olmadı,zaten bilgisayara format attım diye böyle önceden böyle bi sorun yoktu kurduğum işletim sisteminden kaynaklanıyor olabilir teşekkürler..

manisaa

manisaa

Üye
sorun hafıza kartında private dosyasının içinde bidosyayı sılıyorsun düzeliyor. ben bi yerden bakarak düzeltmiştım şimdi yine aynısı oldu düzeltemiyorum

--------------- Ekleme ---------------

taman şimdi buldum *10208913* budosyayı *prıvate* dosyasının içinden silin duzelir

fb_aykut_

fb_aykut_

Üye
pc format çözumu bndede olmustu ;)

ege007

Üye
sorun hafıza kartında private dosyasının içinde bidosyayı sılıyorsun düzeliyor. ben bi yerden bakarak düzeltmiştım şimdi yine aynısı oldu düzeltemiyorum

taman şimdi buldum *10208913* budosyayı *prıvate* dosyasının içinden silin duzelir

Kardeş eyvallah ya büyüksün harbiden,akşam akşam gerilmişim durduk yere allah razı olsun gerçekten her şeye format diyenlerde bu arkadaşı örnek alsın format çözüm değil kaçıştır.

esas_cocuk

esas_cocuk

Üye

harika bilgi tşkler oldu.

realowner

Üye
Bende şöyle bir hata alıyordum arkadaşın dediği gibi private dosyasını sildim sorun çözüldü eywallah

esas_cocuk

esas_cocuk

Üye

taman şimdi buldum *10208913* budosyayı *prıvate* dosyasının içinden silin duzelir KESİN ÇÖZÜMÜ GERCEKTEN.

jedi06

Üye
Hocam çok teşekkürler hayıra geçti gerçekten.

mamix_35

Üye
ben hafıza kartında öyle bir dosya bulamadım ya :(

furkankurt1

Üye
bende

sekmenci

Üye
teşekkürler işe yaradı telefonu güncelleyemiyordum bu yüzden

bashkentlee

Üye
kardeş peki bunu silince ilerde bi sorun olur mu? gerekli bir dosyamı?

eray108

Üye
hard format düzelti. cepden hafıza kartının biçimlerdir sonra tel kapalı iken yeşil kırmızı camera ve açma tuşuna pin sorana kadar basılı tut.

umt_06_66

Üye
tesekkürler

unimusti

Üye
hocam ben yaptım hala bi gelişme olmadı :( :ağlarım: mtb device hatasından kurtulamıyorm

RadikaL16

Üye
Yok arkdaşlar olmuyor si,liyorum yıne başarısız oluyo yukleme sonrasındada o dosyayı prıvatenın içine tekrar yukluyor:S:S

pro8181

pro8181

Üye
bende denedim oldu.çok teşekkürler sağol,ama tekrar yükledi

hanihanini

Üye
çok pratik.saol ;)

Üst Alt