Mtk ile Çin Malı Telefonların Linux işletim sistemini java işletimine çevirme Mtk Kurulumu

Sponsorlu Bağlantılar

ercan-i

Üye
çook uzun iş. Blackfin işlemcilere yapıyolar şu anda. google da "blackfin uclinux" yaz görürsün.
MTK da ARM tabanlı:

asepto

Üye
arkadaşlar v350 gps marka bi telefon aldım gps çalışmıyo uygun program bulamadım yardım lütfen

erkut0146

Üye
bende çin malı c7 var usb kablosu ile pc ye bağlıyorum com noktasını seçiyorum modem olarak kullanmaya çalışıyorum çevirmeli bağlantı ile bağlanmaya çalışıyor arama yapıyor. bilgisayarınız ağ üzerinde kaydediliyor diyor birsüre sonra bağlantıyı kesiyor. sanki usb den kabloyu çekip tekrar takmışım gbi davranıyor. bunun bi çözümü varmı acaba

Mc - YaKup

Mc - YaKup

Üye
bende çin malı c7 var usb kablosu ile pc ye bağlıyorum com noktasını seçiyorum modem olarak kullanmaya çalışıyorum çevirmeli bağlantı ile bağlanmaya çalışıyor arama yapıyor. bilgisayarınız ağ üzerinde kaydediliyor diyor birsüre sonra bağlantıyı kesiyor. sanki usb den kabloyu çekip tekrar takmışım gbi davranıyor. bunun bi çözümü varmı acaba

kardeş telefon zaten çin malı tabi ki öyle olucak ne bekliyosun ki :alkis:alkis:alkis:bye2::bye2::good::good:

karakkan1134

Üye
benım tel. Logitel n97 cın malı java programları yüklemez oldu bı yardım edın allah rızası ıcın programın ustune tıklıyorum yukle dıyorum max. Yükleme sınırının uzerınde dıyor

Üst Alt