Mtk hakkinda

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ankarali6600

ankarali6600

Üye
    Konu Sahibi
Mtk hakkinda
arkadaşlar.benim bi konuda kafama takılan bişeyler var ve siz üstadlarıma sormadan edemeyeceğim.yardımcı olursanız sevinirim.ben gooapple v.b çakma ıphone 4s android işletim sistemli telefonlardan almak istiyorum fakat piyasada değişik modellerde var.hatta DOĞUBANK denilern yerdende gittim araştırdım elime alıp incelem fırsatım oldu ve beğendim görünüş olarak benin C5-O3 e bin basar.:ehefakat aklıma takılan şu, bir sürü çeşidi var bunların fakat benim istediğim MTK 6575 veya MTK 6573 olanından.bir sürü arastırma yapmama ragmen o teli elime aldıgımda cihazın MTK 6575 veya MTK 6573 oldugunu nasıl anlıcam.bunun hakkında engin bilgilerinizden yardım bekliyorum .teşekkür ederim...

hasanefe10

Üye
Eger satici soylemez ve kutu uzerinde yazmazsa bilemezsin.anca telefon bilgilerini ogrenebilecegin programlarla gorursun.sana tavsiyem xda.da konulari olan telleri tercih etmen ve mtk6575 olsun.mtk6573 android 4 desteklemiyor sanirim.bende mtk6573 onex var.allah icin guzel telefonlar.androide az prayla cok ozellik ;)

ankarali6600

ankarali6600

Üye
    Konu Sahibi
xda.da ne demek ustad :allalla: yeni yeni şeyler öğrendim bu site sayesinde.benim alacım telefon ıphone 4s android li fakat elimde yeterince bilgi yok neye göre kara vermeliyim bu cihazı alırken.çok çeşit var kardeşim ve ister istemez kafam karısıyo.nokia falan olsa baya bi bilgim var teller hakkında ama yeni nesin çin malı olunca biraz düşünmek lazım.verdiğim paraya değermi,300-400 arası fyatı var.elime alıp incelediğimde çok begendim fakat almışken kullanabileceğim bişey olsun istiyorum.mesela flash videoları acıyo diyolar ne karar doğru:hmmm

hasanefe10

Üye
Bu site banada çok sey ögretti.ama yazılım ve garanti olmadığı için xda dedim herhangi bi sorun oldugu zaman faydalanırsın.

- - - Eklendi - - -

Ayrıca flash video izleyebilirsin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt