mtk 6235 program silme

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

memo2001

Üye
    Konu Sahibi
mtk 6235 program silme
çin malı bir iphone 4 var. Cihaz MTK 6235 . yi bağlayınca bilgisayarda bu çıkıyor. (MT6235) orjinali gibi simkart girişi yandan. Kapak vidalı. Tek hatlı. Usb yi bağlayınca telefon hafızası yaklaşık 100MB hafıza kartı ise 4 GB görünüyor. Hafıza kartı da tümleşik. Ve hakikaten 4 GB. 3 GB tan fazla müzik yükledim denemek için Menü olarak orjinale azbuçuk yakın yapmışlar. Sadece simgelere uzun süreli basınca simgeler titriyor. Titremeye başlayınca simgelerin yerini değiştirebiliyorsun. Ama silemiyorsun. Aslında telefonun az buçuk çözdüm sayılır. Fakat birkaç program var onları silip kızıma vermeyi düşünüyordum. (içinde kadınları gıdıklama , soyma falan programları koymuşlar ) onları silmeden kızıma veremedim. programların isimleri elover ve skirt . Her yere baktım. 1 aydır internette aramadığım yer kalmadı. beceremedim, bulamadım. Program yükleme var fakat silme yok. Program yüklemede de yüklediğin programı javanın içerisinden run java komutuyla çalıştırabiliyorsun. masaüstüne kısayolunu atamıyorsun Telefona çift tıklayınca task manager geliyor.En alt menüde program kısayolları beliriyor. Dokununca yukarıda kırmızı (-) trafikteki girilmez işareti beliriyor.geri planda çalışan programları gösteriyor. Şimdi bu +18 programları nasıl silebilirim diye düşünürken bir saflık yapıp hem telefona hemde hafıza kartına format attım. Telefon çalışıyor hiçbir problem yok fakat sadece deki birkaç program gitti. (özellikle talking cat şu konuşan kedi ) yani ben bu formatlama işlemini yapmadan önce program çalışıyordu. aynı orjinal iphone gibi sese tepki veriyor, gıdıklıyorsun, vuruyorsun falan... herşeyi ile aynı idi. Hatta dediğim gibi +18 tabir ed n hatunları soyma gıdıklama programları falan da çalışıyordu. şimdi hafıza kartı ve telefonu formatlayınca çalışmıyor çince yazılar çıkıp birşeyler yüklemeye çalışıyor ama biryere gelince donup kalıyor. bir de bu programların masaüstü kısayolları da silinmedi. İphonun arkasında A1332 EMC 380A FCC ID:BCG-E2380A IC:579C-E2380A yazıyor. Makinaya taktığımda MTK6235. Usb'yi bağlayınca bilgisayarda bu çıkıyor. (MT6235) SİZDEN RİCAM ELİNDE BU TELEFONDAN, HERHANGİ BİR ÇİN IPHONE OLAN VARSA ŞU TOMCATİN HAFIZA KARTINDA DOSYASI VAR ONU BİR YERE UPLOAD EDEBİLİR Mİ. BU SAYEDE TEKRAR HAFIZA KARTINA KOPYALAYINCA ÇALIŞTIRMAYA ÇALIŞACAĞIM.

mamy15

Üye
evet su menüden silip javadan nasıl eklicez uygulamaları:D yardım pls:D

JacoNavras

Üye
Bende operanın eski versiyonunu silmek istiyorum nasıl yapabilirim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt