MSN Messenger Msn messenger oturum açma sorunu - Hata kodu : 8100030d Çözüm

Sponsorlu Bağlantılar

koruma26

Üye
Alıntı: technonur göndermiş. >
ben genelde msnin kişisel geçmiş dosyalarını tamamen siliyorum oluyor deneyin isterseniz
C:\Documents and Settings\KULLANICI ADI\Local Settings\Application Data\Microsoft\Windows Live Contacts adresiniz olan klasörü silin

kesin çözüm bu denedim oldu Allah razı olsun bu bilgiyi paylaşan arkadaştan

--------------- Ekleme ---------------

windows live contacts ın içinde ne varsa silin o şekilde oluyo

gucci_35

Üye
hyf6poı89uıhuygtyf6rugıgyrf68ohuıftdrs ubhuhjkbvc tynhuıphıohuıHFSUIHIUGHjheehtghgegeuıte
ffguywgywgfwsdhfuydgfg fdfgewyfgdsuyfafgvjhwfgbwuefv

swfhyuwg

auvgbwyefysdgvfıbwsbrfyhgbrbvsdhb p
adhfuıghwsdfweyfghbuysgwefhwegfgwetfjasvd

[email protected] şifre 0212

raba12

Üye
AYNI SORUN BENDEDE VARDI..
C:\Documents and Settings\BİLGİSAYAR ADINIZ\Local Settings\Application Data\Microsoft\Windows Live Contacts

BU KLASÖRE GİRİN VE TÜM KLASÖRLERİ SİLİP MSN AÇIN AMA DAHA ÖNCESİNDE SAĞ ALT TARAFTAN MSNDEN ÇIKIŞ YAPMANIZ GEREKİYOR....

2. YOL İSE BAŞLAT/ÇALIŞTIR/regedit ve ctrl+f deyip msn adresini yazın ve sonrakini bul düğmesine tıklayın... ve arma sonucunda çıkan tüm dosyaları silin.. bu kadar

emma_emo

emma_emo

Üye
вυ нαтα кodυ вαzєn вєndєdє çıкıуσr нєяzαмαη dєiL αмα вαzєn çıкıуor ηαѕıL düzєLtєbiLiriм?

niksiz

Üye
arkadaşlar msn 8.1 olanı yükledim benim artık açılıyo bilginize ....!!!son sürüm işime yaramadı yani

babazula06

Üye
arkadaşlar sorun kişisel iletinizde çalan ne dinliyorum özelliğinin aktif olması......zap messenger diye bir program var onunla bilgisayardaki tüm messenger kayıtlarını silip yeniden yükleyin winamp ne dinliyorum eklentisinide kullanmayın sorunu çözülenler bilgilendirirse sevinirim

dogan_bayar

Üye
arkadaşlar meraba ama bu yöntem bende işe yaramadıııı :sukur: msn ye bişey olmadı ama msnemi açamıyorum hala :agla:agla:agla:agla:agla

asi_genc16

Üye
helal be çok saol altaki ikinci verdiniz şeyi denedim ve oldu çok saolun bir çok paylaşım sitesindekileri denedim olmadı allah razı olsun :)

PeTRoTi

Üye
konu başlığı yıllar once acıldı ama bu guncel sorun oldu msn nın zorunlu yeni sürümünden kaynaklanıyor galiba bende de hala var yeni sürüm geldikten sonra sorun yoktu ertesi gün bu hata kodunu ver di ben sistemi geri yuklerim tekrr yeni sürümü yukledim sorun çözüldü o akşam için ertesi gün yine aynı sorun bu defa bu formdaki tavsiye ile sorun çözüldü dün akşamda sorun yoktu şimdi ise yine aynı sorun biz bununle her iki günde bir boyle ugraşacakmıyız ya kafayı sıyırcam ben yarım pls

darknez23

Üye
arkadaşlar bu hatanın tek çözümü yeni bi kullanıcı oturumu açmak denetim masası yeni kullanıcı açınca sorun düzeliyor bunun olmasına neden olan şey ne dinliyorum özelliğini aktif edince bi sonraki müzikde böyle oluyor buraya kadar çözümledim ama yeni bir oturum açmadan nasıl çözerim bunu bilmioyrum bilen yardımlarını esirgemesin

sezai_47

sezai_47

Üye
sizinde başınıza gelirse diye çözümü buraya yazıyorum
msnyi komple kapatın saatin ordada görünmesin. Daha sonra başlat/çalıştır/regsvr32 softpub.dll entere basın "başarıyla çalıştırıldı" diye bi mesaj geldikten sonra işlem tamamdır.

arkadaşlar yukardaki işlem sorunu çözmezse bunu uygulayın kesin çözüm

C:\Documents and Settings\Xp\Local Settings\Application Data\Microsoft\Windows Live Contacts klasörün içini boşaltın :oke:

kaanpas

Üye
arkadaşlar yaklaşık bi 12 saattir forumlarda ne yazdıysa yaptım. Ama daha sonra bi abimin söylediği yöntemi denedim hemen açıldı. Bunuda burada sizlerle paylaşıyorum. massa üstündeki messenger uygulamasına sağ tıklayın, özelliklere tıklayın, üst sağda uyumluluku açın, oradan aktif edip windows 2000 i seçin açın :D geçmiş olsun

havayollari

Üye
arkadaşların tüm söylediklerine katılıyorum. Benimde başıma aynı :aglasorun geldi. Msn yi :@açamadım.Bir kaç gün sürdü bu:islik sorun. Bazen msn açılmadığı daha öncede :bilmem:olduğu için öyle bir çalışma vardır diye düşündüm. Fakat sorun devam ettigi için rahatsız :sopa:olmaya başladım. Profesyonel bilgisayar kullanıcısı değilim, :allalla:ama araştırırım. Önemli olan en son msn ne zaman açıldı :(ve sonrasında siz ne yüklediniz:sn: bilgisayarınıza? Bunu hatırlıyabiliyorsanız :oke:Sorun çözülmüştür. Ben AVG diye bir virüs :hmmmproğramı kullanmaya:pro: başladım sonrasında msn açılmadı. Ve kaldırdım :P:.Şİmdi açılıyor:heyo:... Kolaygelsin...:oke:

cnrsvc

Üye
arkadaşım allah razı olsun bendede aynı hata vardı düzeldi

tubaaa93

Üye
msn de kendi hesabımla oturum açamıyorum ama farklı hesapla oturum açabiliyorum. başka bilgisayarda oturum açmayı denedim sorunsuz açabiliyorum.:vur

gelen hata mesajı 8100030d. nette biraz araştırdım bu hatayı ama net bi çözüm bulamadım. şuan windows msg kullanmak zorundayım. sorunun çözümünü bilen beri gelsin:bilmem:

sadece kendi msn hesabımda ve kendi bilgisayarımda bu sorunu yaşıyorumo_O

sorun çözüldü arkdaşlar.

sizinde başınıza gelirse diye çözümü buraya yazıyorum
msnyi komple kapatın saatin ordada görünmesin. Daha sonra başlat/çalıştır/regsvr32 softpub.dll entere basın "başarıyla çalıştırıldı" diye bi mesaj geldikten sonra işlem tamamdır.
bnde de aynı sorun oluştu çözümün işe yaradı tşk.ler :)

asd145

Üye
adresindeki dökümanlardan hallettim ben.

mannak_kız

Üye
arkadaşlar benim pc hata kodu vermiyo msn ide rahatlıkla açabiliyorum ancak karşı tarafa iletiler gittiği anda pc takılıyo ve aynı anda msn de gidiyo tekrar kapatıp açmak zorunda kalıyorum bugün msn i yeniden inidrmeme rağmen yine aynı şeyi yaptı:( sizce sorun ne olabilir?

Üst Alt