Mozilla İndirilenler Nereye gidiyor?

Konu, 'PC-Yazılım Destek' kısmında Temperature tarafından paylaşıldı. Okunma: 41087 | Cevaplanma: 6

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Mozilla İndirilenler Nereye gidiyor?

Merhaba arkadaşlar ben windows 7 kullanıyorum mozillada indirdiğim şeyler nereye kaydoluyor bilen varsa söylerse çok sevinirm.(Sağ Tıkla da bir şey olmuyor bulunduğu dizini açıcak gibi birşey demiyor):bilmm

Yazan: Temperature
  2. "belgelerim" de "Karşıdan yüklenenler" klasörüne...
    hayırlı forumlar...

3. Buraya Daha Öncedende Baktım Burda değil

4. Firefox'u aç , Araçlar'a tıkla ve Seçenekler'i aç.Genel sekmesinde dosyaların nereye kaydolduğunu görebilir ve değiştirebilirsin.

5. Araçlar > Seçenekler > Genel > İndirme > Gözat butonuna tıklayın ve dosyaların indirilmesi gereken yeri seçip onaylayın...

6. indirilenler belgelerimde karşıdan yüklenenler var orda

7. aynen aynı sorun bendede var ve karşıdan yüklenenlerde yok

Mozilla İndirilenler Nereye gidiyor? konusuna benzer içerikler

1. Nereye Gidiyorsun? ( 15 Haziran 2010 | Mizah - Eğlence - Fıkra )

Mehmet Bey köpeğinin tasmasından tutmuş yolda giderken, hoşlanmadığı bir komşusuyla karşılaştı. Komşu sordu: - Bu eşekle nereye gidiyorsun? - Yahu bu köpek be, diye tersledi Mehmet Bey. Köpekle eşeği birbirinden ayıramıyor musun? Komşu...
  2. Türkiye nereye gidiyor? ( 21 Ekim 2010 | Haber Köşesi )

Fatmagül donu, Fatmagül bilekliği derken şimdi de akılalmaz bir ürün için gün sayılmaya başlandığı iddia edildi. Dizinin yayınladığı haftanın hemen ertesinde tuhaf tuhaf ürünleri piyasaya çıkaran girişimci zihniyet şimdi de Fatmagül'ün...
  3. Nereye gidiyoruz. ( 24 Mayıs 2012 | Konu Dışı )

Tatil önerisi istemeyeceğim teknolojik muhabbete girmeyeceğim bizi alıp götüren dünyamızı şaşırtan insanlara değineceğim bu millet nereye gidiyor bakıyorum delirecek gibi oluyorum bir kız seviyorsun hatasız sevsende askere gidiyorsun bir...
  4. Nereye Gidiyorsun ? ( 19 Kasım 2013 | Kendi Şiirleriniz )

Yanıltmıştım tüm hislerimi seninle; biliyorsun Şimdi bunları bilmiyormuş gibi nereye gidiyorsun ? Kalelerimi yıktım seninle tek odalı mutlu bir evde yaşayayım diye Tüm hislerime peşkeş çektim kalbimde yalnızca seni taşıyayım diye Unuttum...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
04 Ağustos 2015 Salı - 20:52:49