Mozilla Firefox Video Sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ase00

Üye
    Konu Sahibi
Mozilla Firefox Video Sorunu
senelerdir chrome kullanıyordum. fakat son bikaç haftadır çok hata vermeye başladı özellikle facebook sayfasında devamlı dondu durduk yere yanıt vermedi falan. işte bende sinirlendim ve onu kaldırıp firefox yükledim. işte neyse bu seferde firefoxda video sorunu ortaya çıkmaya başladı. video izlerken o altta ki çizgiyi dolu fakat videoyu izlerken takılıyo devamlı donuyo nasıl desem kasıyo yani. ve bu sorun sadece video izlerken oluyor. flash son sürüm yüklü güncelemeleri falan defalarca yükledim ama sonuç hala aynı. bu sorun hani şu film siteleri varya o sitelerde oluyor. firefoxu yükleyeli daha 2 gün oldu ondan henüz youtube yada facebookda ki videolara girmeye fırsatım olmadı bu yüzden sorun sadece film sitelerinde mi yoksa facebook ve youtubede de oluyor mu bilmiyorum.
bu arada şunu buldum; firefox seçeneklerinden javascriptin yanındaki kutucuğu kaldırıyorum. onu kaldırır kaldırmaz video takılmadan ilerliyo bu sefer kasmıyo fakat bu seferde facebook da sohbet falan açılmıyor tıklanmıyor falan. ama javascripti tekrar etkinleştirdiğim zaman facebook düzelip video kasıyo. biraz araştırma yaptım birçok kişide aynı sorun varmış fakat hiçbiri çözülmemiş. yardım ederseniz sevinirim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt