Moritz: " En iyisi Galatasaray!"

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kingmortall

Kingmortall

Üye
    Konu Sahibi
Moritz: " En iyisi Galatasaray!"

Kayseri, Kasımpaşa ve Mersin gibi kulüplerde forma giydikten sonra İngiltere Championship ekiplerinden Crystal Palace'a transfer olan Andre Moritz, Lig Tv'ye özel bir röportaj verdi.

Kayseri, Kasımpaşa ve Mersin gibi kulüplerde forma giydikten sonra İngiltere Championship ekiplerinden Crystal Palace'a transfer olan Andre Moritz, Lig Tv'ye özel bir röportaj verdi.
Kariyeri için %50 düşük ücret almasına rağmen İngiltere'yi tercih ettiğini söyleyen Sambacı, Türkiye'den 3-4 teklif aldığını ve kariyeri için İngiltere'de top koşturmak istediğini dile getirdi. Moritz, "Burada kazandığım paranın yarısını kazanıyorum İngiltere'de.
Kendimi orada çok iyi hissediyorum. Bu sezon Premier Lig'e çıkamazsak başka bir takıma transfer olmak istiyorum. Tek isteğim Premier Lig'de oynamak ve orada kalıcı olmak" ifadelerini kullandı.
Türkiye'de favori takımının da G.Saray olduğunu dile getiren Brezilyalı, "Şu anda G.Saray en iyi takım Türkiye'de. F.Bahçe de iyi transferler yaptı, Beşiktaş'ta da ne oluyor belli değil. Hem geçen sene iyi bir takım kurdular hem de iyi transferler yaptılar. Benim favorim G.Saray. Umut'u Trabzon'dan biliyorum ve çok kaliteli bir oyuncu. Burak da iyi oyuncu ve G.Saray çok iyi bir takım" diye konuştu.

haltie

haltie

Üye
Iyi oyuncuydu tercihi doğru bence herşey para değil

• Beğen
Tepkiler: Kingmortall
Jitou

Jitou

Üye
Ülkemizde fazla ve çok iyi oynamadı Sözüne itibar edilecek büyük bir futbolcu değil

.Kerasus.

.Kerasus.

Üye
adam doğruları söylemiş :ehe

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...