Monte Android Mod

Sponsorlu Bağlantılar

sertapsozen

Üye

Arkadaslar bu telefonu yeni aldim ozelliklerinden pek bir haberim yok bilgilendirirseniz sevinirim

babamsağolsun

babamsağolsun

Üye
:hmmmarkadaşlar ben telefona android yükler isem ne işime yarar telefonu yavaşlatmaz mı zararrı var mıdır?

vedat1907

vedat1907

Üye
s5620 telefonlarınıza android 1,6 ve 1,07 atılır

irtibat 0554-333-14-38

murat_dadas

Üye
slm arkadaşım dediğin gibi yaptım bende montenin orange yazılımı var senin dediğin gi yaptım ama tel açılmıo yaprak teması çıkıyo yükleme imleci yarıdan fazlayı geçion tıkanıp kalıo

Criver

Üye
sn yinede bidaa dene şunu unutma yüklemeden önceki fwinin XEJE1 olması lzm

----------Eklendi @ 10:00:14 ---------- Yazıldı @ 09:55:40 ----------

monte2727

Üye
ya arkadaşlar ben bu telefonu bir turlu dowload moda getıremedım lutfen yardımlarını beklıyorum adminnn

m63200

Üye
Bir cep telefonu yetkili servisine git ve BOX ile FLASH atmalarını söyle ve tamamdır...

xeje1 firmware yüklerken hata oluştu sonra tekrar deneyeyim derken telefon açılmıyor(ne download moduna geçiyor nede bilgisayar telefonu görüyor) lütfen acil yardım edin!!!! (benim telefonun garantisi bitmiş bütün telefoncular box ile flaş atabilir mi?)

qradyant

qradyant

Üye
Daha düne kadar firmware yüklemeyi bilmiyordum :) öğrendim şükür. Takır takır tema değiştirebiliyorum. Sorun yaşayan varsa burdan belirtsin. Yardımcı olmaya calısırız

trkay23

Üye
ses kısma ve telefonu kapatma tusuna basican

volkan.gurler

Üye
telefon açılmıyo arkadaşımmm :@

baba2756

Üye
arkadaşlar Allahını seven bana yardım etsin yoksa bu telefonu paramparça edecem dowlond moda alıyorum multiolder v5 62 den bütün dosyaları aynen resimdeki gibi yapıyorum fakat port search dedğimde dowlond yazsı etkinleşmiyo normal usb taktığımda çalışıyo fakat multiolderda olmuyor yeni aygıt bulundu diyo bi sorun oluştu zattı zırttu felan filan lütfen rica etsem yardım edermisiniz

qradyant

qradyant

Üye
Buradan kalın fontlarla yazıyorum, dikkat edin.

1- Firmware dosyalarını yüklerken kesinlikle kesinlikle usb bağlantı kablosunu çıkarmayın, telefonu kapatmayın. Yoksa anakartınız yanar, başıma geldi. Hamdolsun garantide hallettim.

2- Download moduna geçmek için Ses kısma, sonra kamera, sonrada kapatma tuşuna basın. Bunları yapmadan önce mmutlaka mutlaka kies 1.5 sürümünü (güncelleştirme yapmayın sakın !) bilgisayarınıza yükleyiniz.

3- Farklı farklı sürümlerdeki dosyalarını birbirine karıştırarak telefona yükleme yapmayın. Örnek ABC sürüm dosyaları var ondan bi tane dosya alıp, XYZ sürümün içine atıp, telefona aktarım yapmayınız, anakart gider !

4- Yazılım değiştirmeden önce forumları iyice araştırın, yazılım atarken neye dikkat etmeniz gerektiğini iyi bilin !

Not: Telefon tamamen açılmıyorsa yukarda da bahsettiğim gibi anakart yanmıştır. Mecburen değiştireceksiniz

asdf9735

Üye
Aga RES dosyasını telefonun hafızasına atın derken nasıl olcak ben anlamadım usb bağlıyıp bilgisayarımdan girip mi atcaz ??? :D

relosten

Üye
S5620XEJE1 Yazılımını
bu kısmı gormeden yukledım ve telefon acılırken dolan kısım dolmuyor ve bu yuzdende telefon acılmıyor yardımcı olursanız sevinirim :(

Default_21

Default_21

Üye
S5620XEJE1 Yazılımını
bu kısmı gormeden yukledım ve telefon acılırken dolan kısım dolmuyor ve bu yuzdende telefon acılmıyor yardımcı olursanız sevinirim :(

Aynen benmde Telefonum açılmıo ne yapıcam noluuuuur yardım edin bana daha telefonum yeni :ağlarım:

karakulex

Üye
telefonum açılmıyorrr yardım

tig3r09

Üye
S5620XEJE1 indirebilcegimiz bir link verirmisin bide firmwareden yükleyemiyorum çünkü samsung kiesi çalıştırdıgımda download modunda baglantı kuramadığım için yükleme yapamıyorum ne yapmam gerekiyor?

murtyyyy

Üye
telefonum açılmıyo yardım lütfen acil

b1t2h3n

Üye
Ben bu temayı kurdum çok sağolun müthiş olmuş :aha:​teşekkürler

hcbyglu

Üye
yav bn bu 6daki res i gine anlamadım acilll

Üst Alt