Monte Android Mod

Sponsorlu Bağlantılar

shawlin

Üye
Merhaba Arkadaşlar,

Ben bu firmwareyi yükledim ama telefonum açılmıyor. aşağıda ilerleyen bir çubuk var ama yarıyı geçince donup kalıyor.
Tekrar download moduna almak istedim ama gene çubuk yarıya gelince donuyor. ne yapmam gerek lütfen acil yardım edin.

berk327tr

Üye
Merhaba Arkadaşlar,

Ben bu firmwareyi yükledim ama telefonum açılmıyor. aşağıda ilerleyen bir çubuk var ama yarıyı geçince donup kalıyor.
Tekrar download moduna almak istedim ama gene çubuk yarıya gelince donuyor. ne yapmam gerek lütfen acil yardım edin.

bak ben bunu yukledim ve acayip yavas ve bence en garantisi jtjl2 en iyileri de bvjd2 ya da xaja9 yuklemen istersen msj at sana linki verim :)

----------Eklendi @ 11:29:48 ---------- Yazıldı @ 11:28:11 ----------

www.maxicep.com/samsung/bvjd2-monte...e-destekli-stabil-ve-super-bir-fw-447785.html

----------Eklendi @ 11:32:04 ---------- Yazıldı @ 11:29:48 ----------

bu xaja9 deminki de bvdj2 ydi :)

www.maxicep.com/samsung/monte-yeni-firmware-super-tema-528469.html#post3678984

----------Eklendi @ 11:33:57 ---------- Yazıldı @ 11:32:04 ----------

Jtjl2 heryerde var zaten bosuna link vermedim :) bunlardan birini yukle telefon duzelir.ama olmazsa en garantisi jtjl2 ...

bugra058

Üye
Çok şarj harcıyor

soylemtu

Üye
ben bu temayı anlatıldığı gibi S5620XEJE1 fw üzerine yükledim ama bu fw ingilizce olduğu için daha önce forumda birinin fw leri birbirine karıştırdığını okumuştum ve S5620XEJE1 ile S5620BVJD2 yi karıştırdım. S5620BVJD2 bunun sadece .css dosyasını aldım ve tüm menü türkçe geldi. Yalnız hatırladığım kadarı ile tema başka dildeydi ingilizce bile değil =) onuda düzenleyerek türkçeleştirdim ve hiç kasma, kamera problemi olmadan kullanabiliyorum, çok hoşuma gitti. Açıkcası hero-mod yüklemiştim ve çok kasma olduğundan hemen silmiştim.

Bunda ise şuanda tek problem, ana ekranda cevapsız çağrı ve mesajların gözükmemesi. bunuda düzeltirseniz süper olucak. düzeltebilen var mı acaba???

emre_besyo

Üye
dediklerini yaptım ama telefonum acılmıyor kilkitlendi kaldı yeşil bir yaprak var baska bişi yok..acilen yardım lütfennn

aslankaplants

aslankaplants

Üye
Denesem mi

soylemtu

Üye
benim dediğim gibi aynen yaptıysan sorun olmaması gerek, bende olmadı o yüzden diyorum.
bende ilk denememde başka bir versiyon üzerine direk bu temayı yükleyince senin dediğin gibi tel açılırken yeşil yaprakta kalıyordu. sonra bahsettiğim işlemi sırası ile yaptım ve şuanda gayet iyi kullanıyorum.
eğer sorunun devam ediyorsa forumda arat ve orijinal versiyona dön istersen.

demoes12

Üye
prdn kardeş yükledim ama tlefon donuyor ne yapıcam??? yardım pls acılmıyor

mezar696

Üye
arkadaşlar ben yükledim telefon açılıyor ama RES dosyasını ne yapacağımı anlamadım telefon hafızasına nasıl atıcam yardım lütfen

oguzkhan292

Üye
ben herşeyi anladım . Kurmak istesem sorunsuz kurarım ama şu mesaj ve cevapsız çağrı olayı doğruysa hiç bulaşmıycam. Ekleyen her kimse buna bi cevap versin. Böyle bir sorun varmı?

oguzkhan292

Üye
tamam kurdum . sorun yok :))

ziyankar55

Üye
arkadaşlar S5620MFJF1 fw yüklicem türkçe dil desteği var bunda oluyormu ayrıca nbu modu kullannanlar memnunmu

bersan47

bersan47

Üye
ya montede Q klavye varmı

angeldes

Üye
her şey açıklıkla anlatılmış çok güzel bir tema teşekkürler darkforestgroup.com

kaos4

Üye
Arkadaşlar ben ilkkez bulasıcam bu işe bazı sorularım var bir xeje1 bunu nereden bulucam ve nasıl yuklicem iki bu temayı kurdum beğenmezsem nasıl kaldırıcam ? üç su an kullandığım firmware in yedeğini alabilirmiyim

yatukre

Üye
kardes ben yükledim ama telefonu çalıştırdığımda yeşil bir yaprak çıktı ve telefon kilitlendi telefon çalışıyor ama hiçbir şekilde açılmıyor. telefon kapalı haldeyken yazılımı bilgisayar yardımıylada kaldırmanın yolunu söylermisin acil yardım !!!! :bilmm

----------Eklendi @ 23:36:34 ---------- Yazıldı @ 23:32:23 ----------

ben talimatlarıyla aynen yükledim ama teli açtığımda yeşil bir yaprak çıktı ve telefon kilitlendi. hiçbir şekilde açılmıyor. Telefondan yazılımı nasıl kaldırabilirim??? Acil yardım!

mehveş

Üye
ya yüklemeyin eksık fw sanırım donup kalıyo. ya telefncuya götürün ya da diğer fw yi yanı q klavyeli olanı yükleyın sorun hallolur.

----------Eklendi @ 18:56:39 ---------- Yazıldı @ 18:54:30 ----------

bence hiç bulaşmayın telefondan olursunuz bir sürü sorun verıyor. benım tel yanı son surum yanı hiç gerek yok ayrıca çok kasıyo. bunu buraya koyan hangı akla hizmetkoymus anlamıyorum.

----------Eklendi @ 18:56:54 ---------- Yazıldı @ 18:56:39 ----------

Criver

Üye
Arkadaşlar bilmem işinize yarar mı bir tane android tema buldum :

http://www.maxicep.com/arsiv/t-420655.html (Monte için haa!)
alakalı soruları cevaplayarak sorunuz. :oke:

Desteklediği firmware sürümleri
XEJE1 >>

XEJB3 >> Part1:
Part2:

MFJF1 >>

Criver

Üye
Arkadaşlar ben yükledim bunu ve çokda teşekkür ediyorum ancak bu tema videodaki tema deil.HTC nin özel temasını monteye yapmışlar :d:

--------------------------------------------------------------

Kapatıp açınca değişiomuş :tşk:

Üst Alt