Monte Android Mod

Sponsorlu Bağlantılar

mühyeli

Üye
aradaşlar açıkcası ben bundan bişi anlamadım nası yüklücem nasıl kurucam bi yardımcı olursanız sevinirim :oke:

Sertug1991

Sertug1991

Üye
Ben Monte Hero Mod v1.6 yı yükledim hafif kasıyor, sanki bunda hiç kasma yok gibi. Acaba bu mod S5620MFJF1 firmware ine de yüklenebilir mi? Sadece S5620XEJE1 fimware e mi yüklenebiliyor?

--------------- Ekleme ---------------

Yabancı forumlarda anlatılanlara göre Android Tema hem XEJE1 hem de MFJF1 firmwareleri ile çalışıyormuş. Bu konuda verilen linklerdeki ile aynı android mod mu acaba bu?

evet mfjf1 için varsa bende yüklemek isterdim

erbey22

Üye
iiyki elimde bir orcinal monte bide kaçak monte var orcinale karışmıyorum başıma ne geldi bi anlatsam monte değil firmware atmazsınız daha :) kaçak tlfona firmware atıyorum haci bunu yaptım dediğin gibi tlfon acaip bişi oldu yaw 2 saat açılması bekledim daha açılmadı hala tlfon uçtu gitti entegresi kaldırmadı patetes ettik tlfonu :)) herşeyin ORCİNALİ olacak orcinali :)

Sertug1991

Sertug1991

Üye
evet MFJF1'e de oluyor denedim :)

mertt_17

Üye
usta bu siteden S5620JTJL2_OJTJI1 isimli fw i indirdim buna uyumlumu bu zımbırtı tema

baranselona

baranselona

Üye
hayır değil

trsom

Üye
Arkadaşlar ben bu modu yükledim ve "All Files Complete" yazısını görünce usbden çektim ama telefon açılmıyor dolan bir çizgi var ve yarıda duruyor ne yapmam lazım ?:vur

baranselona

baranselona

Üye
Arkadaşlar ben bu modu yükledim ve "All Files Complete" yazısını görünce usbden çektim ama telefon açılmıyor dolan bir çizgi var ve yarıda duruyor ne yapmam lazım ?:vur

yaanlış yüklemişsin yeniden yükle

demos001

Üye
Madem böyle bir uygulamayı yapmayı biliyorsun kardeşim güzelce resimli anlatım olarak açta güzel güzel aşamasıyla yaz bizde yapalım. 2şey yapılmış o oraya bu buraya ya bizim telefonumuz deneme tahtasımı anasını satım. Atiim Fw yi sora hoplasın tel. Gel de geri kurtar. Olmadı onu yukle olmadı diğerini . Yokmu bilen arkadaş güzelce anlatacak. Yazık günah ya video koyuyorsunuz aman ne kadar güzel diye ındıren var sonuc ney %10 yapan var %90 telefonları bozuldu yok telefoncuya götür getir...

• Beğen
Tepkiler: BL@DE02 ve momolin

tayyfunn

Üye
şimdi ark.bu mod kasıyo mu kasmıyo mu teli=? heromod kasıyodu.... bu dosyalar doğrumu... yükleyen var yükleyemeyen var.... C:\...\Desktop\apps_compressed.bin diye bi dosya geliyor... doğru mu... tel.yükledikden sonra yaprak resmi çıkıyor ve açılmıyor???

kayaahmet58

Üye
Temayı yükledim açma tuşuna basıyorum yaprak geliyor açılmıyor :S

hasanx33

Üye
ben bu temayı yukledım arkadaşlar süper bı tema ekleyen arkadaşn emegıne sağlık :)

tayyfunn

Üye
yükleyen ark.nasıl yüklediğini bi anlatta bizde bakalım.. dosya hatalı geliyor bi kere... heo mod dahil bi sürü şey yükleim tele... ama bu yüklenmiyorrrrr....

hasanx33

Üye
arkadaşım ilk önce S5620XEJE1 şu sürümü yükleyecen ben yükledim öyle tema oldu ama tek sorun ingilizce ama güzel gerçekten ingilizce olması zaten dezavantaj deil bence

momolin

momolin

Üye
Madem böyle bir uygulamayı yapmayı biliyorsun kardeşim güzelce resimli anlatım olarak açta güzel güzel aşamasıyla yaz bizde yapalım. 2şey yapılmış o oraya bu buraya ya bizim telefonumuz deneme tahtasımı anasını satım. Atiim Fw yi sora hoplasın tel. Gel de geri kurtar. Olmadı onu yukle olmadı diğerini . Yokmu bilen arkadaş güzelce anlatacak. Yazık günah ya video koyuyorsunuz aman ne kadar güzel diye ındıren var sonuc ney %10 yapan var %90 telefonları bozuldu yok telefoncuya götür getir... alahını severem süper yorum:cigara::cigara:

bypasali

Üye
ya arkadaşlar telefonum açılmıyo allah rızası için yardım edin

vassalite

Üye
telefon bozulduuu offfff nerden bulaştım şu işe yarın için cok lazım hemdeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

Wiking902

Üye
Android uygulamalarını çalıştırıo mu :bilmm

Narutodth

Narutodth

Üye
HAYIR ama güzel tema..

Üst Alt