Monte Android Mod

Sponsorlu Bağlantılar

M3L!H

M3L!H

Üye
    Konu Sahibi
Monte Android Mod
Bu işlemleri yapmadan önce S5620XEJE1 yazılımını yüklemek zorundasınız!

Teşekkürlerinizi Esirgemeyin!

Samsung Monte'de Android temasının nasıl olabileceğini anlatacağım.

Başlıyoruz:

1) İlk önce aşağıda vereceğim tüm dosyaları eksiksiz indirin.

2) Tüm rarları bir klasöre çıkartın.

3) Telefonunuzu Download Moduna alın. ( Telefonunuzu kapatın Ses Kısma Tuşu + Kamera + Açma/Kapama Tuşu )

4).rar'dan çıkardığınız "MultiLoader" dosyasını çalıştırın. ( Windows 7 Kullanıyorsanız sağ tıklayıp Yönetici Olarak Çalıştır" a tıklayın )

5)

Download'u seçin (Yukarıdan) Apps'ye tıklayın. .rar'dan çıkardığınız klasörü açıp o klasörde ki "Apps" dosyasını seçin. Aynısını "Rsrc2" dosyasına'da yapın.

6) Download'a basın ve Uygulama "Apps" ve "Rsrc2" dosyalarını telefonunuza yüklesin. All Files Complete yazısını gördükten sonra telefonunuzun kablosunu USB'den çekebilirsiniz.

7) Telefonunuz açıldığında Telefon Hafızasına (Internal Memory) 6.rar'dan çıkardığınız RES dosyasını içine atın.

Yeni Tema'nız Yüklenmiştir. Güle Güle Kullanın :oke:

Video Alıntıdır. Onun dışında kendi emeğimle araştırılıp yazılmıştır :ehe

Bu yüklemeyi yapmadan önce, telefonunuza S5620XEJE1 Yazılımını yüklemeniz gerekir!

• Beğen
Tepkiler: Elektr0, verengul, mertarmagan ve 2 diğerleri

M3L!H

M3L!H

Üye
    Konu Sahibi
hmm bunu bi starıma deniyim :ehe

Şimdi kurmayı düşünüyorum fakat daha 2 gün önce cihazıma firmware yükletmek zorunda kaldım yeni firmware yüklerken hata verdi mecburen telefoncuya götürerek boxla flashlatmak zorunda kaldım:(
Şayet kaldırma iişlemini yaptın olduysa nasıl oluyor anlatırmısın. Ayrıca sen yükledinmi ayrıntıları bekliyorum yükleyen arkadaşlarımız varsa paylaşsınlar lütfen :oke:
Ben yükledim. Şu anda kullanıyorum. Yalnız telefonu kapatıp açınca (diyelimki duvarkağıdını değiştirdin, widgetleri falan ilk yüklediğin gibi oluyor) onun dışında herşey mükemmel:oke: Güvenle yükleyebilirsin :)

--------------- Ekleme ---------------

Bu işlemleri yapmadan önce S5620XEJE1 yazılımını yüklemek zorundasın!

Yanlız S5620XEJE1 sürümünde tr dil desteği yok diye biliyorum yanlışmı???
Evet maalesef yok. Ama bu tema XEJE1'e uyumlu.

YumukluSucurta

YumukluSucurta

Üye
:naughty:

peki bu 6daki Res i napıcaz?

hmm LSI6410 olmadı normal star da olmadı yani stara hiç bi şekilde yüklenmiyor:vur

M3L!H

M3L!H

Üye
    Konu Sahibi
:naughty:

peki bu 6daki Res i napıcaz?

hmm LSI6410 olmadı normal star da olmadı yani stara hiç bi şekilde yüklenmiyor:vur

O RES dosyasını telefon hafızasına atacaksın. Yazmayı unutmuşum çok pardon :d:

TasteKiN

TasteKiN

Üye
dostum bu firmware mi yoksa tema mı yani sigorta kapsam dışı mı bu

tahrik123

Üye
ingilizce dimi bu?

TasteKiN

TasteKiN

Üye
cevabın için teşekkkür ama bu tema yüklendiğinde sigorta kapsamı gidiyor mu yasal mı yani

M3L!H

M3L!H

Üye
    Konu Sahibi
cevabın için teşekkkür ama bu tema yüklendiğinde sigorta kapsamı gidiyor mu yasal mı yani
Hayır gideceğini zannetmiyorum çünkü Samsung'un yazılımının üzerine kuruyorsun. Her an kaldırabileceğin için sıkıntı olmaz. Evet Yasal.

YumukluSucurta

YumukluSucurta

Üye
hmm denedim ama gene de olmadı :ağlarım:

GrafiXer

GrafiXer

Üye

Hayır gideceğini zannetmiyorum çünkü Samsung'un yazılımının üzerine kuruyorsun. Her an kaldırabileceğin için sıkıntı olmaz. Evet Yasal.

Şimdi kurmayı düşünüyorum fakat daha 2 gün önce cihazıma firmware yükletmek zorunda kaldım yeni firmware yüklerken hata verdi mecburen telefoncuya götürerek boxla flashlatmak zorunda kaldım:(
Şayet kaldırma iişlemini yaptın olduysa nasıl oluyor anlatırmısın. Ayrıca sen yükledinmi ayrıntıları bekliyorum yükleyen arkadaşlarımız varsa paylaşsınlar lütfen :oke:

GrafiXer

GrafiXer

Üye
Ben yükledim. Şu anda kullanıyorum. Yalnız telefonu kapatıp açınca (diyelimki duvarkağıdını değiştirdin, widgetleri falan ilk yüklediğin gibi oluyor) onun dışında herşey mükemmel:oke: Güvenle yükleyebilirsin :)

Bu işlemleri yapmadan önce S5620XEJE1 yazılımını yüklemek zorundasın!

Yanlız S5620XEJE1 sürümünde tr dil desteği yok diye biliyorum yanlışmı???

ilterish42

Üye
teşekkürler denicem :naughty:

TasteKiN

TasteKiN

Üye
bu konu ile buradan yükleyip deneyen oldu mu korkuyorum birşey olmasından :box :ehe

SinNombre

SinNombre

Üye
bende yükledim gayet güzel

S5620XEJE1 için bugün başka bir patch yükledim ve menüye Task Manager geldi Android Modda bu eklenti varmıydı bilmiyorum

Link:

mankafadan

Üye
Videoyu izledim ve çok beğendim, ben de yüklemek istiyorum ama daha önce hiç firmware yüklemedim ve açıkçası sorun çıksın istemiyorum, bana yardımcı olabilir misiniz?

Bu s5620xeje1 tema yüklenebilir bir firmware mi?

Videoda tam İngilizce gözükmüyordu, acaba İngilizce mi?

VE AYRICA WİFİ ÇALIŞIYOR mu?

----------

Lütfen cevap verin!!!!!!!!

humarbaz_

humarbaz_

Üye
telefon açıldığında diosun da tlf bi açılsa
açılmıyo ki

o res dosyasını baştan neden söylemedin hacı telefon patates oldu

M3L!H

M3L!H

Üye
    Konu Sahibi
Videoyu izledim ve çok beğendim, ben de yüklemek istiyorum ama daha önce hiç firmware yüklemedim ve açıkçası sorun çıksın istemiyorum, bana yardımcı olabilir misiniz?

Bu s5620xeje1 tema yüklenebilir bir firmware mi?

Videoda tam İngilizce gözükmüyordu, acaba İngilizce mi?

VE AYRICA WİFİ ÇALIŞIYOR mu?

----------

Lütfen cevap verin!!!!!!!!

Evet, XEJE1 Tema yüklenebilir bir Firmware. Nasıl Flash atacağınızı öğrenmek istiyorsanız. http://www.maxicep.com/samsung/samsung-s5233a-flash-atmak-yazilim-silmek-244217.html Bu linke tıklayınız. Samsung Star'ın Firmware yazılımını anlatıyor fakat siz bunu Monte'ye uygulayın ayrıca Multiloader dosyasını verdiğim konudan indirmeyin. Çünkü Stara uyumlu. Monte için, Bunu indiriniz. S5620XEJE1 yazılımını edindikten sonra, Konudakileri uygulayınız.

Yazılım Türkçe değildir. Wi-fi çalışmaktadır!

skyhostel

Üye
dediklerinizi yaptım teli açtim açılmıyo telefon açılırken kendi kendine yükleme yapıyo ya benim telefon yarıda kalıyo kitleniyo
ne olur bana bi yardımcı olun

admin yardım et

Üst Alt