Modemin İP Öğrenme Ve Wifi Şifresi [Anlatım]

Sponsorlu Bağlantılar

hikmet366

hikmet366

Üye
    Konu Sahibi
Modemin İP Öğrenme Ve Wifi Şifresi [Anlatım]
Modem İP Öğrenme Ve Wifi Şifresini Öğrenmek

Normalde Basit Bir Şey Modem Eğer Sizdeyse Modemin Etiketine Bakıp Öğrenirsiniz Ama Modem Ortak Kullanıyor İse Modem Sizde Değil İse İp Öğrenmek İstiyorsanız Basit Bir İşlem İle Öğrenebilirsiniz.

Wifi Şifresini Öğrenmek

NOT: Eğer Wifinin Şifresini Bilmiyorsanız Ve Adam size vermiyor ise bu modemin ip si kopyalayın tarayıcınızın url kısmına Örnek:192.168.0.1 yazdığınız zaman modemin arayüz ne bağlanır sınız kullanıcı ıd şifre isteyecektir bilmiyorsanız kullanıcı ıd şifre yaz diyen yerde modemin ismi ve modeli yazar onu ismini ve modelini googleye ismini ve modemin modelini yazın kullanıcı ıd şifre diye googleye yazın googlede ıd şifre bulabilirsiniz genelde [admin.1234 veya admin.password 'dur] sonra modemin arayüz sistemine giriş yaptıkdan sonra wifi ayarına gelip orada wifinin şifresi yazan bir kısım olur incelerseniz bulursunuz kolay gelsin :)

NOT: Wifi Şifreni Öğrenmek İçin O Ağa Bağlı Olmanız Lazım.[Kablolu Olarak ]
NOT: Bazı Modem Arayüzlerinde Wifi Şifresi [ ******** ] Diye Gösterir Bu Şifreyi Öğrenemezsiniz.

Ben Windows 7 Ye Göre Göstereceğim Xp ye Görede göstereceğim Ama Yazılı Şekilde.

İlk Önce Ağ A Gelelim Sağ Alt Köşede Tıklayalım Ve Ağ Ve Paylaşım Merkezini Aç Diyelim.

EV Ağı Yani Yerel Ağ Bağlantısı na tıklayalım

Ayrıntılara'a Tıklayalım

İPv4 Ağ Geçiti Sizin Modemin İP si dir.

XP YE Göre Böyle Yapacağız

1-Başlat
2-Çalıştır
3-cmd yaz enter
4-ipconfig yazın entere basın
5-İPv4 Ağ Geçiti ne gelin o sizin modemin İp sidir

Son düzenleme:

Üst Alt