Mobiola Web Camera 3.0.19 - Cep telefonunuzu webcam yapın

Sponsorlu Bağlantılar

LO®D

LO®D

Üye
    Konu Sahibi
Mobiola Web Camera 3.0.19 - Cep telefonunuzu webcam yapın

Mobiola Web Camera 3.0.19 - (Cep telefonunuzu webcam yapın) | 5 Mb
Arkdaşlar sizlere bu program hakkında kısaca bahsedeyim;cep telefonunuzun kamerasını kullanarak anlık görüntürüyü bilgisayara aktarmaya yarıyor.Buraya kadar olabilir diyebilirsiniz ama bu video aktarma işlemini 3 şekilde yapıyor usb,bluetooth ve wifi şüphesiz ilgimizi çekecek olan en önemli bağlantı türü wifi'dir.Çünkü internet üzerinden modeminizi kullanarak bilgisayarınıza uzaktan bağlantı ile video aktarımı yapabilirsiniz bir tür Ip kamera gibi hatta öyle bu sürümde bilgisayara bağlanma şekli Ip üzerinden'de gerçekleşyior buda şu demek Ip kameraya onlarca para ödemeye gerek yok sadece wifi bağlantısı olan bir telefonunuzun olması yeterli.​
Bu sürümü yapmabilmek için baya bir zamanımı harcadım ama sonuç itibari ile sorunsuz bir şekilde aktivasyon oldu sizede sadece dosyasını programın kurulu oldğu dizine atmak kaldı.​
Bu programla neler yapabiliriz?
Arkdaşlar ilk başta bu programın en ön planda kullanım amacı tartışmasız webcam olarak kullanmaktır.Hele bide benimki gibi 5mps kameralı kullanıyorsanız tam size göre harika görüntü akatırımı demektir.​
Ip kamera olarak kullanma imkanı var Bilgisayarınızın Ip numarasını bilmeniz yeterli daha sonra ev iş ofis nereden girerseniz telefonunuzun görüntüsünü alırısınız.​
Birde gizli çekim için işinize yarıya bilir :) ama bu yöntemi önermem nede olsa kişilik hakkları ihlali olur.​
Programın bu sürümündeki özellikleri:
- Usb,bluetooth ve wifi ile bağlantı imkanı​
- wifi ile bağlantıda biligisayarın ıp'si ile bağlantı imkanı​
- Telefonun ekran görüntüsünü aktarma​
- Resim çekme​
- Video kayıt​
- Video üzerine logo ekleme ve ayarlama​
Aklıma gelenler bunlar....​
Kurulumu ve pc ile bağlantısı:
S60 v3 telefonlarda çalışmaktadır ben nokia n95 te denedim telefonunuzun işletim sistemine googlede arama yaparak bakabilirsiniz.​
Öncelikle indirdiğiniz 'Mobiola.Web.Camera.for.S60.3.0.19.rar' arşivini rar dan çıkarın daha sonra 'mobiola_webcam_3_0_19_shp_s60v5.exe' pogramını çalıştırın ve kurulumu yapın kurulum bitince dosyası içerisindeki 'webcam.exe' dosyasını programın kurulu olduğu dizine kopyalayın karşınıza çıkacak olan değiştirilsinmi sorusuna evet diyerek tamamlayın.​
Aynı klasör içinde ''telefona gönderilecek pro'' isimli dosya içerisindeki ''webcam_s60_v_3_0.sis'' dosyasını telefonunuza atın ve çalıştırıp kurulumu yapın.​
Ve kurulum bittikten sonra telefonunuzdan ve bilgisayarınızda programları açın ve şu işlemi takip edin; telefonuzdan programı açtıktan sonra seçenekler>connect>wifi (buradan hangi bağlantı ile bağlanacaksanız onu seçin) wifi ile bağlantı yapınca modeminizi göreceksiniz ekranda seçin modeminizin koduni girin ve tekrar bir ekran gelecek oradan '' scan for available pc's'' seçeneğini seçin ve bilgisayarınızın adını göreceksiniz tıkladığınızda ise bağlantı gerçekleşecek...​
Hepsi bukadar umarım sizde beğenirsiniz kullanan arkadaşlar belirtirlerse sevinirim....​
Ekran görüntüleri:

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: seven yürek, dnz_horoz20, amerty95 ve 17 diğerleri

Samsunspor

Samsunspor

Emekli Yönetici
teşekkürLer ..

Paranoya

Paranoya

Üye
teşekkürler .

aporep

aporep

Üye
hep aradığım bir program dı teşekkür ederim kardeşim

mabdussamed

mabdussamed

Üye
elinize sağlık
çok hoş bir program.

Esendağlı

Esendağlı

Üye
Teşekkürler,n78 de sorunsuz olarak çalıştı.

lionn38

lionn38

Üye
n73 te denendi sorunsuz çalışıyor. Kardesim ellerine sağlık. Ne zamandır bu programın adam gibi calışanını yani tam sürümünü arıyordum. Ellerin dert görmesin. Süpersin. Beni hem webcam almaktan kurtardın hem cok ilginç denemeler yapabilirim diye düsünüyorum. tekrar sağol. hürmetler.

LO®D

LO®D

Üye
    Konu Sahibi
Güle güle kullanın arkdaşlar tam sürümünü bulmak için bende çok uğraşmıştım.****** ****** felan başarılı oluncada sizleri bunlarla uğraştırmak yerine direkt ***** dosyasını da ekleyip paylaştım.
işinize yaradıysa ne mutlu.

ismetoz

Üye
eline sağlık çok tşkrler sadece kullanımda krack olanı açılması gerekiyor kurulumdakini kullanmak isteyince istiyor ,doğru mu yaptım acaba? telefonuma bulup ta denediğim ve en iyi sonuç aldığım program eline sağlık

tremiso

tremiso

Üye
teşekkürler gerçekten aradığım programdı 6720c de 5mp kamera da harika oldu..

asder_fs

asder_fs

Üye
çok teşekkürler

rasid96

rasid96

Üye
connected yazıyor ama görüntü yok ne yapabilirim?

umutgidik

umutgidik

Üye
teşekkürler çalışıyor :oke:

fromhell6607

Üye
güzel bi program test ettim mükemmel çalışıyor emeğine sağlık arkadaşım teşekkürler

kaskirim

Üye
N95 8 GBDE OLDU ama msnde kullanamadim nedendir bilemiorum tşkler

pionner

pionner

Üye
Ellerine sağlık n95 8gb denendi çalışıyor... Headset ile beraber çalıştırmanın yolunu arıyoum.. Aynı anda ikisini birden çalıştırabilirsem harika olacak...

fonerk

Üye
arkadaşalar bende general mobile dst 500 var program uyarmı?bide ben bilgisayara kurmaya çalışıyorum ama deneme süresi geçmiş kod istiyo nasıl yüklerim yardımcı olursanız çok memnun kalırım...

mars52

Üye
ya bu msn de kamerayı kulanamıyorum nasıl olacak yrdımcı olun

vedat533

vedat533

Üye
saol

mdxy81

Üye
hocam ellerin dert görmesin fıstık gibi oldu makinaartık webcamı mı atabilirim ha ha

Üst Alt