Mobile PDF (PDF dosyalarını telde acma programı) java

Sponsorlu Bağlantılar

mry123

Üye
yha benim anlamadığımmm bu programı tele atınca pdf lerin hepsi açılcakmı ama bn programı attım bide pdf yi açmadıı programın içine koycaz galiba pdf yi

akrep_37

Üye
ula şifre istiyor program heryerde var bu program ama şifresini bilen yok. ordan burdan buluyolar ama şifre hiçbir yerde yokkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk. :@

jüpiter73

Üye
Teşekkürler kardeşim..

LosterMr

Üye
şifre nerde yha

<''Th3 ßiG ßoSs''>®

<''Th3 ßiG ßoSs''>®

Üye
tşk.

hitman59

Üye
bende 400 kb lık bir pdf dosya var onu acıyor 938kb lik olanı acmıyor :S en yüksek 500kb mı acaba

zaza3458

Üye
beyler 6300 da açıyor ama uygulama hatası veriyor çözümü olan varsa sölesin

erollcelik

erollcelik

Üye
N73 adobe raeder kilit kodu ne bilen varmı

mustafa_1986

Üye
aktivasyon kodu istiyor ne

yakisikli88

Üye
birisi bulsun şunu kodunu yaw gıcık oldum ben

afacan121

Üye
6300 java pdf indirdim açmıyorrr arkadaş yardımcı olursanız sevinirimmmm

serhat1164

Üye
ya bi activasyon verse biri çok makbule geçecek arkadaşlar

muhlisyasan

Üye
sen direk pdf yi jar a dönüştürecek programı atsana daha ii olur bu karışık

canali1

canali1

Üye
rms dosyasını nereye atıyor ki

ihd_90

ihd_90

Üye
öfff varya böyle konuyu iyice okumadan şikayet edenlerden nefret ediyorum neyse geleim neden açılırken hata verdiğineee
Zaten arkadaşımız söylemiş programın seçenğine gelip uuygulama erişimi diyoruz sonra herşeye her zaman sor sçeneğini işaretliyoruz bitti bu kadar

theseko01

Üye
activasyon kodu yok bunun olanda kırık olmuyor yani konu öylesine açılmış gibi.

socerta

Üye
Yok yok bu böyle olmaz biri buna bi cözüm bulmalı

ekselka

Üye
Arkadaşlar ben programı yükledim Mobilepdf kurulu ama bu programla nasıl .pdf dosyalarını okutuyoruz? Sony Ericsson J105i kullanıyorum ve telefon java uyumlu ama bu programı açtığımda aşağıdaki görüntüden başka birşey gelmiyor öyle kalıyor. Belki açar diye telefona .pdf dosyası yükledim ama onuda telefon tanımıyor. Yani program kurulu ama şuan herhangi bir pdf dosyasını okuyabilmiş değilim. Biri bana nasıl yapacağımı anlatabilir mi?

gülenmerve

Üye
saoll

Üst Alt