Mobile GMap gprs den yer bulma...

Konu, 'S60 Harita / GPS / Navigasyon' kısmında > çileke$ < tarafından paylaşıldı. Okunma: 62262 | Cevaplanma: 49

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Mobile GMap gprs den yer bulma...

Uydu üzerinden nerede olduğunuzu gösteren uygulama kontör gider demedi demeyin...
    < Resmi açmak için tıklayın >

Yazan: > çileke$ <

Mobile GMap gprs den yer bulma... - Ekli Dosyalar - İndir, Yükle, Download:

2. kontör gitmez sömürür resmen :D

3. vodafone deniyiceim sağolasın:)

4. güzel bi pro ya ne güzel nerde olduğunu gösterioo

5. saol kardeşim çok güzel bir program

6. bunda kontör gitmez ki tamamı kaybolur sömürmeyi bırak kalmaz

7. yav n80 niye açmıyo

8. Saolasın bende çalıştı güzel bi program..

9. ya bu hicbirseye yaramıyor

10. yav kardeş calışdıda kaç kontur gitti desene

11. arkadaşlar bu konuda acil yardım istiyorum.1 haftadır kayıp olan yigenimi bulmak için .çok önemli 0532 6678529

12. kardeş en iyi fikir internet paketi satın alın türcelliler için 1 yaz günlük için yada 7 yaz haftalık için 25kontöre üye ol doya doya gir internete:D paylaşım için çok saol

13. kontorlumu mb üzerindenmı cekiyo

14. :kop:yhu bu nereden indirilio kardeşler :nono:

15. ya bu nerden indiriliyooo

16. thx ama baya kontör yer

17. paylaşım için teşekkürler.

18. arkadaşlar nasıl kuruluyor bu program

19. senin telefonuna olmaz ki...

Mobile GMap gprs den yer bulma... konusuna benzer içerikler

1. Telsim`den Açık Denizde Gprs Hizmeti

Telsim, abonelerinin açık denizde iletişim kurabilmelerini sağlamak amacıyla geçtiğimiz yıl MCP şirketiyle başlattığı anlaşma kapsamına GPRS dolaşımı da dahil etti. GPRS dolaşım hizmeti ile aboneler, kıtalararası deniz yolculuklarında ses ve...
  2. Sahadan Mobil - Maçkolik Mobil - GPRS Bağlantısı Hakkında

Arkadaşlar, Uygulamayı indirmek ve kullanmak ücretsizdir. Bazı mesajlarda bağlantı ücreti alındığı geçmektedir, yaptığımız testlerde ücretin neden kaynaklandığı açığa çıkmıştır. Kullandığımız cep telefonları biz gprs üzerinden internete...
  3. Telefon rehberindekilerin yerini bulma

Herkese selamlar Telefonum Nokia E72 arkadaşlar navigasyonda SYGİC kullanıyorum(sağolsun REİS EAGLE) benim sorum şöyle ilk olarak navigasyom üstadlarının bilgilerine ihtiyacım var hemde çok fazlası ile sygic actığım zaman gayet iyi bağlanıyor...
  4. Merhaba arkadaşlar uydu yeri bulma programı arıyorum

çanak anten kurmak için mesela türksat 3a uydunun yerini bulabilmek için her sene günlerce uğraşıyorum telefonum n95 8gb bu gps var maps var bildiğiniz gibi bu ve benzer telefonlar için bi program yapılamazmı en azından bulunduğu konumu...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
03 Temmuz 2015 Cuma - 10:55:37