-MOBiL TV- (yeni)

Sponsorlu Bağlantılar

aydoğdu43

aydoğdu43

Üye
    Konu Sahibi
-MOBiL TV- (yeni)
Mrb Maxicep sakinleri. mobil tv izlemek istiyorum ama okadar zengin değilim diyorsanız aşağıdaki dosyayı indirin.
Gerekli açıklamalar da dosyanın içindedir, Bazı özel sebeplerden dolayı buraya yazamıyorum.
bakmayan pişman olur "tüh be daha önce niye ilgilenmedim keşke baksaydım" der benden söylemesi :D
arkadaşlar bu konu için çok uğraştım. Emeğe teşekkürü borç bilenler 'teşekkür'e tıklarsa memnun olurum ;)

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: numanix, ilhanak31, deadly92 ve 95 diğerleri

Paranoya

Paranoya

Üye
Teşekkürler .

harock

harock

Üye
Eline Koluna Sağlık Kardeşim Bende Core Player ile deniyecegim ;)

Lord_oF_Dark

Lord_oF_Dark

Üye
teşekkrlerrrr

Εthnic

Εthnic

Üye
konuyu acmissin hayirli olsun.. ben birkackez denedim olmadi ama yinede ugrasip yapmaya calisacam.. tesekkurler..

harock

harock

Üye
Ucweb ile indiremiyorum 4shared veya speedyshare ye upload yapabilirmisin acaba ?

--------------- Ekleme ---------------

Bu arada arkadaşlar playlist/ den sonra boşluk olmayacak ;) yapamayanlar boşluğu silsin

--------------- Ekleme ---------------

Bu arada arkadaşlar playlist/ den sonra boşluk olmayacak ;) yapamayanlar boşluğu silsin

Tracy35

Tracy35

Üye
TURKCELL oluyormu :D

aryscat

aryscat

Üye
Ne hikmetse ben vodafone tv çıktığı günden beridir bedava izliyorum. Özel hiçbirşey yapmadım. Bu sadece banamı oluyo bilmiyorum. Bütün kanalları izliyorum komple bedava:)

Tracy35

Tracy35

Üye
Ne hikmetse ben vodafone tv çıktığı günden beridir bedava izliyorum. Özel hiçbirşey yapmadım. Bu sadece banamı oluyo bilmiyorum. Bütün kanalları izliyorum komple bedava:)
Ne kadar Güzell ne Kadar Ozaman Bişi yapmanıza gerek yok Wodafone bedava verıyodur yayını ozaman :megafon:

barisakkaya

Üye
txt açılmıyor arkadaşım

harock

harock

Üye
6670 de core player ile izliyorum Teşekkürler

xErKaNx

Üye
Dosyayi acamadim sorun mu var acaba

aydoğdu43

aydoğdu43

Üye
    Konu Sahibi
Dosyada herhangi bir sorun yok. Ben uc web ile indirip x-plore ile açtım gayet düzgün.
Arkadaşlar deneyenler izleyip izleyemediklerini yazsınlar da görelim kimlerde hangi telefonlarda işe yarıyor

nejdet can

nejdet can

Üye
mmcchhtt arkadaşıma öncelikle teşekkür ederim

bir şey soracam nokıa 5800 + vodafone cepnet kullanıyorum bende KANAL D ÇALIŞTI daha sonra 2 kanal linki daha yaptım kanal samanyolu ve kanal 7 onlarıda çalıştırınca yine KANAL D ÇIKIYOR URL linkini kayıt ederken ne yapmamız lazım veya nelare dikkat etmemiz gerekiyor

aydoğdu43

aydoğdu43

Üye
    Konu Sahibi
Linki yapıp kanalı açtın, yayın başladı, o sırada yayını durdur. Durdurduktan sonra
seçenek - bağlantıyı kaydet - tlfn/kart hafızasına - seçtikten sonra kanalın adını yaz.
Her linki açtıktan sonra bu şekilde kanalı kendi adıyla kaydet. Benim bildiğim bu kadar.Bunun dışında birşey varsa bilmiyorm

nejdet can

nejdet can

Üye
teşekkürler hemen deneyeceğim

xErKaNx

Üye
Kardes dosyayi actim fakat reel player ayarlari dogru olmasina ragmen baglanamadi diyor sorun ne olabilir.

Üst Alt