MOBİL GPS TAKİP (google earthtan arkadasınızın nerede oldugunu bulun) videolu anlatım

Sponsorlu Bağlantılar

by-hacked

Üye
Merhaba,
Benim anlamadığım şimdi bahsetiğiniz programı telefona yükledikten sonra verdiğiniz linke girip dediğiniz kml yayın kodunu alıp goog earta ekleyince bilgisayardan kişinin nerede olduğunu nasıl izleyecez bu konuyu biraz daha açarmaısınız.
Şimdiden teşekkür ederim.
Saygılarımla,

bazaaran

Üye
hcm videodaki anlatım tarzın brz karışık gibi daha düzgün bir anlatım yapabilirsen seviniriz.

s3Fo

Üye
üşengeçliğim için k.bakma acaba telefondan telefona işe yarıyor mu?

Vazels

Üye
tesekkurler ama arkadaslarımı nasıl bulacağım

--------------- Ekleme ---------------

bütün byuunları yaptım ama arkadaslarımı nasıl görücem sonucta ben nerede oldugumu ztn bılıyorum

prenscin

prenscin

Üye
    Konu Sahibi
ARKADASLAR son günlerde sorun yasayanlar buraya baksın..

google earthtan olmuyor diyorsanız online sitesine girip oturum açıyorsunuz arkadas ekleden bir arkadas ekliyorsunuz izlemek istediğiniz kişinin e-mail adresini ekliyorsunuz ekldiğiniz kişide cep telefonunda google mapstan oturum acmış, izlyceğiniz kişi olmalı yani sen burda kendi e-mail adresinle oturum açıyorsun karsıdakini ekleyip izliyorsun tabi google earth gibi olmasada yinede işe yarar bu şekilde google eart kurmanıza gerek te kalmaz kolay gelsin...

prenscin

prenscin

Üye
    Konu Sahibi
KML ÇÖZÜM
şuanda baktığım kadarıyla google latitude sana hazır olarak google earth'a atabileceğin kodu yani KML kodunu vermiyor ve ben bir çözüm buldum
öncelikle googleden oturumnuzu açın
google latitude giriş yapın
uygulamalardan aşagıda genel konum kartı bölümünü etkinleştirin
bir alt kısımda size bir siteye ekleyebileceğin kod verecektir
senin yapacagın şey alttaki html kodlarının bir kısmını almak bunu asagıda örnekle göstermek istiyorum
<!-- Google Public Location Badge -->
<iframe src="http://www.google.com/latitude/apps/badge/api?user=79926188136992716&amp;type=iframe&amp;maptype=roadmap&amp;hl=tr" width="180" height="300" frameborder="0"></iframe>
<!-- To disable location sharing, you *must* visit and disable the Google Public Location badge. Removing this code snippet is not enough! -->

yukarıda gösterdiğim kırmızı renke olan yere kadar kopyalayıp not defterini açıyorsunuz yapıştırıyorsunuz kodun en sonuna kml yazıp bu şekilde http://www.google.com/latitude/apps/badge/api?user=79926188136991716&amp;type=iframe&amp;maptype= kml
sonra bu dosyayı önceden belirttiğim yere
google earth açalaım
yerler bolumunde
alt kısımda geçici yerler yazan yere gelip sağ tıklıyorsunuz
ekle den ağ bağlantısına tıklıyorsunuz
ve sonra bağlantı yazan yerdeki boşluğa googleden aldığımız kodu yapıştırıyoruz

kolay gelsin arkadaslar...

çağatay aksoy

Üye
admin arkdaşm benim bu verdiğin link sis formatında benim tel jad jar çalıştırıyo başka google maps yürleim ondada seceneklerden latitude seçin diyosun öyle bi tema menü yok bana bunun jad jar dosyalarının linki yazarmısın arkdışm??? lütfen hızlı cevap yazın!!!

bay kıytırık

bay kıytırık

Üye
sagol işime yradı

hakanderel

hakanderel

Üye
dotum merhaba bende kodlar şöle ama senin dediğin gibi =kml ile biten bi kod yok yada ben yanlış anladım bir bakarmısın kod hangisi saygılar.....
<!-- Google Public Location Badge -->
<iframe src="http://www.google.com/latitude/apps/badge/api?user=-6470381278201103862&type=iframe&maptype=roadmap&hl=tr" width="180" height="300" frameborder="0"></iframe>
<!-- To disable location sharing, you *must* visit and disable the Google Public Location badge. Removing this code snippet is not enough! -->

beyazarslan

Üye
Peki arkadaslarımızın nerede oldugunu göstermesi için onların telefonlarınddaki gps in açıkmı olması gerekli

wildtiger223

wildtiger223

Üye
konuyu acman süper olmus bende google maps vardı ama bu isede yaradığını bilmiodum şimdi bütün ayarları tamamladım eline emeğine sağlık

erdalerkal

Üye
Şöyle bir problem var programı( google maps) cepte arka planda çalışmaya attığında otamatik belirli aralıklarla yenilemiyor kendini dolayısıyla en son program ne zaman aktif ise o anı görebiliyorsun haritadan .Yani program arka planda çalışmaya devam ederken yer bilgisini yenilemiyor buna çare bulmak lazım.Bunun bir çözümü varmı peki???? Nokia 5230 ile kulanıyorum

ht81

Üye
program süper ancak gps sürekli açık kalmasımı gerekiyor
teşekkürler,eline sağlık kardeşim

esmererhan

Üye
teşekkürler

masculen

Üye
aklına emeğine sağlık dehşete düştüm çok teşekkürler artık şirket araçlarını rahatça takip edebileceğim

sarı88

Üye
arkadaşlar c601 telefonuma google map sisx yukledim dosya biçimi desteklenmiyo dio symbian 3 icin yuklyorum bide. Yardmcı olurmusunz

crazytamer1

Üye
öncelikle merhaba ben google earth ta karşı taraftaki kişinin nerede olduğunu görebiliyor muyum? bana önemli olan bu sonuçta arkadaşların dediği gibi kendi yerimi ben zaten biliyorum bana karşı kişini nerede olduğunu gösterecek birşey lazım. verdiğiniz bilgiler için şimdiden teşekkürler.

~uSeR~|TM|

~uSeR~|TM|

Üye
~Tesekkurler~ Saol|

vsxl

Üye
sağolasın

Üst Alt