Mms karttan autorun dosyalarını nasıl silebilirim

Sponsorlu Bağlantılar

AHME_T

AHME_T

Üye
    Konu Sahibi
Mms karttan autorun dosyalarını nasıl silebilirim
512 mb hafıza kartım var ve kart readera taktıgımda bılgısayarı kasıyor bazen acılıp bazen acılmıyor

bügün gizli dosyaları actıgımda autorun.inf ve buna benzer dosyalar vardı silinmiyor

yardımınız için şimdiden teşekkürler:oke:

kurt bey

kurt bey

Üye
nod32 yada kaspersk antivirüs ie tarama yap bi sorun kalmaz

AHME_T

AHME_T

Üye
    Konu Sahibi
paylaşımın için teşekkürler

nod 32 kullanıyorum ama K:\ yolu geçerli değil diye yapamıyor

dedigim gibi bazen okuyor ve dosya acılamdı uyarısı veriyor

technonur

technonur

Üye
silinmiyorsa autorun dosyasını notepadde açıp içindeki verileri tamamen sil yada değiştir kaydetmeyi dene işe yarayabilir belki

B16

B16

Üye
silinmeyen dosyaları kökünden kazıyan proqram bende mewcut arkadasım eqer halaa silemediysen proqramı paylaşabilirim??

toprakumit

toprakumit

Üye
Arkadaşım autorun dosyasını silersen belki kartın daha çalışmayabilir.. Yani bilgisayar kartını bulamayabilir zaten gizli değilmi ne gereği var kalsın içinde?

sublieutenant

sublieutenant

Üye
kısacası virüs yani...

toprakumit

toprakumit

Üye
kısacası virüs yani...
Autorun mı virüs sen bilgisayardan anladığından eminmisin?
O dedigin şey otomatik calıştırma programıdır... Eger o silinirse bi daha o kartı calıştıramaz! Yani bilgisayar kartı tanımaz! Denemesi bedava!!!

angelscafe

angelscafe

Üye
Autorun mı virüs sen bilgisayardan anladığından eminmisin?
O dedigin şey otomatik calıştırma programıdır... Eger o silinirse bi daha o kartı calıştıramaz! Yani bilgisayar kartı tanımaz! Denemesi bedava!!!

:allalla: ilgisi yok :op:
Silindiği taktirde çalışmaya devam edecektir...
O belleği biçimlendirdiğin taktirde düzelecektir...

toprakumit

toprakumit

Üye
O zaman deneyin ben denedim ve bi flash kaybettim...

ekselans6767

ekselans6767

Üye
arkadaşım içindeki normal resimlerini müziklerini kopyala pc'ne sonra sanırım telefonunun hafıza kartı onuda telefonunda biçimlendir bu kadar basit yok olmazsa arkadaşın dediği kökünden kazıma programını öğren kazı bastan telinde biçimlendir.

NeFarkeder

Üye
2 seçenek var
1. olarak winrar ile girer silersin
2. olarak ComboFix diye bi program var google de ara bulursun onu çalıştır o halledecektir...

tester141

tester141

Üye
Sistemine awmo trojeni bulaşmış bunun kesin çözümü combo fix yada dracula virüs temizleyicidir. Kolay gelsin tarama yaparkan kartının takılı olsun.

RaphaiR

Üye
:aglaARKADAŞLAR LÜTFEN YARDIM EDİN RUN32Yİ DİE Bİ HATA VAR AHH KAHRETSİN SİLEMİORUM LANET OLSUN NASI SİLCEM 2821 SIRA SAYISI LIBEAY32.DLL DİNAMİK BAĞLANTI KİTAPLIĞINDA BULUNAMADI YAZIO YARDIM PLS:agla

heroercan

heroercan

Üye
arkadaşlar bilmediiniz şeye yorum yapmayın outoru virüs değil ama virüsü otmatik çalıştıran ve system32 klasörüne virüsü kopyalamayı sağlar ve silinemez dosyaları kopyalayıp masaüstüne atıp biçimlendirmen gerekir sen onlara bakma kardeş biçimlendir en güzeli telefonundan biçimlendir bilgisayarda biçimlendirmeyebilir...:oke:

ebico

Üye
arkadaslar autorun otamatik çalıştırma programıdır ama neyi otamatik çalıştırır virüsü flash belleğinizi açtığınızda virüs otamatik olarak çalışır eğer autorun virüsü bilgisayarınızada bulaştıysa flash belleği takar takmaz flash belleğinmizede bulasır bilgisayarınıza bulasmamışsa eğer flash belleğinizi sürücü harf yolunu bulunuz sonra yeni not defteri açınız ve içine örnek olarak del K:\autorun.inf diye yazıp sonrada farklı kaydet diyip dosyaadı.bat olarak kaydedin ve kaydettikten sonrada çalıştırın programı burda sürücü harf yolunu k:\ olarak seçtim ama flash belleğiniz hangi sürücüe ise onu yazınız muhtemelen virüs silenecektir virüs gizli ise silinmeye bilir ama siz flash belleğinizi arastır diyerek açınız güvenli olarak açılır umarım işe yarar:oke:

asım hulusi

asım hulusi

Üye
dracula kesinlikle temizler

Üst Alt