MMC-Medic // Hafıza Kartınıza Format & Şifre Silme

Sponsorlu Bağlantılar

SayDox

Üye
Merhaba,

Mmc Kart şifresini Unutanlar İçin Buda Benden Bir Açıklama....
Arkadaşlar mmc kart şifresini unutanların şifrelerine nasıl ulaşacağını kısaca izah edeceğim.Fexplorer gibi bir dosya yöneticisinden C klasörüne girdiğimizde ya bu klasörün direk içinde ya da C nin içinde system klasörünün içinde MMCSTORE adlı çok ufak boyutta bir dosya görürsünüz.Bu dosyayı ister E ye kopyalayıp kablo ile ister bt ile bilgisayarınıza atın.Bilgisayarınıza gelen dosyayı not defteri ile açtığınızda karşınıza gelen wordpad sayfasında değişik kare kare semboller görürsünüz işte bu işaretlerin sonunda, araında bir karakter boşluk olan şifrenizi görürsünüz.Zaten şifreniz ile wordpad deki karakterlerin farkını kolayca kavrar ve şifreyi bulursunuz.

VE

Bu Program Çok Daha Basit....

zeyneddin

Üye
arkadaşlar bu sayfada bulunan mmcmedic proğramımın şifreyi kaldırdığından eminmisiniz bunu deneyen varmı ayrıca benim başka bir sorum olacak benim hafıza kartı kilitlendi 6600 telefonum artık şifreyi tanımadı ve kart kilitlendi şimdi ben bu mmcmedic proğramını bilgisayara indirdikten sonra kart readere takıp bu proğramı çalıştırdıktan sonra karta format atmaya çalışsam kartı kilidi kalkarmı? İKİNCİ BİR ŞEY DAHA SÖYLEYECEĞİM BEN CUMA GÜNÜ MMCMEDİC proğramını bilgisayarıma indirdim ama Kaspresky Antivirüs Proğramı bu MMC Medic'i virüs olarak algıladı ve sildi sizde böyle bir sorun yaşandı mı? biri cevap yazsın.

Ozan

Ozan

Admin
    Konu Sahibi
Kaltığı söyleniyor bence bir deneyin, kalkmayabilir de garantisi yok ama tamamen sıfırlandıgı belirtilmiş.

Ayrıca program bende taramalarda virüslü görünmedi sorun yok yani.

hallo_86

Üye
ssaol dostum bende tam üç gündür böyle bir şey arıyordum :)

AHMET2525

AHMET2525

Üye
:angry: :'( kart okuyucusu yoksa bluetooth ile olmazmı :'( :angry:

CaqLaR

Üye
Originally posted by AHMET2525@Jul 29 2005, 12:39 PM
:angry: :'( kart okuyucusu yoksa bluetooth ile olmazmı :'( :angry:
[post=118493]Quoted post[/post]​
MOBİLDEPO BUNU ÇÖZMELİ ARTIK ÇÜNKÜ MADEM PROFESYONELİZ DİYORSUNUZ DÖRT ELLE SARILALIM O ZAMAN BU İŞE :box:

ksk_can

ksk_can

Üye
arkadslar benim 256 MB rs-mmc pqı marka hafiza karti bozuldu. telde h. karti bozuk diyor. ne yapmaliyim???????????????
:vur:

yasinbilgin

Üye
Originally posted by ksk_can@Aug 10 2005, 07:40 PM
arkadslar benim 256 MB rs-mmc pqı marka hafiza karti bozuldu. telde h. karti bozuk diyor. ne yapmaliyim???????????????
[post=128584]Quoted post[/post]​
;;) ARKADAŞIM EN YAKIN ÇÖP KUTUSUNA AT ÇÜNKÜ BOZUK MMC ASLA DÜZELMEZ

ahmetacar78

Üye
vallaben 512 ile denedim program kilitlenip kalıyo bi işe yaramadaı yani...

_CHiLeKesH_

_CHiLeKesH_

Üye
tam aradığım şeydi teşekkürler...

xrz

Üye
Originally posted by yasinbilgin+Aug 22 2005, 08:03 PM--><div class='quotetop'>QUOTE(yasinbilgin &#064; Aug 22 2005, 08:03 PM)</div><div class='quotemain'><!--QuoteBegin-ksk_can@Aug 10 2005, 07:40 PM
[post=128584]Quoted post[/post]​
;;) ARKADAŞIM EN YAKIN ÇÖP KUTUSUNA AT ÇÜNKÜ BOZUK MMC ASLA DÜZELMEZ
[post=141342]Quoted post[/post]​
[/b][/quote]
düzelir biçimlendir görürsün nasıl düzeliyo

ayaz_tr

Üye
selam güsel bir program ellerine saglıkkk))))

LiM10

Üye
ya bende 7610 var alalı 6 ay falan oldu bugun mmc kartına ve hafızasına ilk defa bi format attım hafıza kartı şifre istiyor bu konudahilinde verilen programlarla çözemedim olayı. Bunun başka programı yokmudur.

blue_hangman

blue_hangman

Üye
ihşallah işe yarar genede teşekkürler

ksk_can

ksk_can

Üye
MMC Medic&#39;i denedim,(zaten bozuk mmc&#39;yi düzelten başka program da yok)program formatlama işleminde donup kalıyor.
Düzelmedi kart.
Yeni 256lık alacaz artık.

candeniz_1991

candeniz_1991

Üye
iyi bir pro. ellerinize sağlık...

NeedLeFLuff

NeedLeFLuff

Üye
Originally posted by mst1010@Apr 5 2005, 08:40 PM
:artı: :bravo: Çok guzel bir program hafızada hiç birsey bırakmıyor :bravo: :artı:
[post=25158]Quoted post[/post]​
silinir tabi format atıyon :kop:

LiM10

Üye
Benim gibi olayı çözemeyen arkadaşlar, telefoncular bu işi 3 yt karşılıgında çözüyor.

ibonline

ibonline

Üye
işimize yarayacak bir program ellerin dert görmesin

spiider

Üye
ARKADAŞLAR İYİ GÜZEL HOŞ AMA BU KARTA HİÇ BİŞEY YAPMIYOR DENEDİM OLMUYOR MALESEF :nono: :nono: :nono:

Üst Alt