MINECRAFT Pocket Edition v0.1.3 APK [SANDBOX TARZI İNŞA OYUNU] Android Markette 6.99$

Konu, 'Android Oyun' kısmında muscler tarafından paylaşıldı. Okunma: 10549 | Cevaplanma: 10

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

1. < Resmi açmak için tıklayın >

Desenli küplerle ilginç inşalar yapmaya çalıştığımız efsanevi oyun Minecraft, mobil cihazları fethetmeye hazırlanıyor. Kısa bir süre önce SonyEricsson’un PlayStation telefonu adıyla ünlenen Xperia Play modeli için yayınlanan oyun, çeşitli optimizasyonların ardından Android’li akıllı telefon kullanıcılarının beğenisine sunuldu.
    Şimdili sınırlı sayıda cihazda çalışabilen oyun için verilen destek sürekli artıyor ve ilerleyen süreçte Android 2.2 Froyo ve üzeri yüklü, en az 1GHz işlemciye sahip tüm Android’li akıllı telefonlarda sorunsuz çalışabilecek.
    Minecraft Pocket Edition, 36 farklı blok, yerel ağ üzerinden multiplayer desteği, multiplayer oyunları kayıt altına alabilme imkanı gibi özellikleri ile fark yaratıyor.

NOT:OYUN 1.5 MB'dır SD DOSYASI YOKTUR

Screenshotlar:

< Resmi açmak için tıklayın >

INDIRME LINKI:

http://www.mediafire.com/?n1g66p6ijgvhmzp

ALTERNATIF:

https://www.rapidshare.com/files/863212947/Minecraft_-_Pocket_Edition_v0.1.3.apk

mahirbs bunu beğendi.

2. Teşekkürler :oke:

3. rica ederim dostum
  4. fulmü bu demo mu
  5. merak etme tam sürüm :oke:
    mahirbs bunu beğendi.
  6. ilginç bir oyun teşekkürler
  7. evet denedim tam sürüm süper bişi ya bu oyun pc dandik olduğu için oynanmıyor fazla şey var ama telde bi harika kalemi yaptım bile :D
    Paylaşım için teşekkürler
  8. Galaxy Ace'te çalışmadı. Çalışmasını da beklemiyordum açıkçası :)
  9. gerçekten 1,5 mb ise iyi ayrıca :tşk:
  10. Dostum 0.5.0 çıktı güncellersen daha iyi olur
  11. Vf 945 te calisir mi
Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Konu ile alakalı site aramaları:

1. minecraft pe 5.0 apk indir

,
  2. mincraft 1.3 indir cebte

,
  3. minecraft apk cepde 0.6