MineCraft Pocket Edition Online ve Çesitli Texture Pack Yapma

Sponsorlu Bağlantılar

EmReRoĞlU

Üye
    Konu Sahibi
MineCraft Pocket Edition Online ve Çesitli Texture Pack Yapma
Online Oynama[Videolu Anlatım]
Evet arkadaşlar baya süredir araştırdığım minecraft pocket editionu online oynayacağız.
İlk olarak yapmamız gereken iki program var.
1.http://www.maxicep.com/android-oyun/minecraft-pocket-edition-v0-7-2-a-817945.html
Oyunun kendisini yükleyelim
2.eklentideki programı
telefona yükleyelim.
Şimdi Block Launcher PRO 'dan oyuna girelim , üst tarataki anahtara tıklayalım .Sonra launcher options ' a giriyoruz
Daha sonra Addons and patches bölümüne gelip Redirect Multiplayer işaretliyoruz
Redirect Realms to third-party server list ' e tıklayıp Use PocketMine's server listi işaretleyelim
Sonra ana menüye dönüp Play On Realms bölümüne giriyoruz sonra login yani üye olmamız gerektiğini anlayıp üye
oluyoruz[Üye olurken hotmaile girmek falan gerektirmez ama hotmaili sorar ...]Üye olduktan istediğimiz servera giriyoruz[bazı serverlera giremesekde tek
tek deneyerek girebiliyoruz
Ya da videolu anlatımı kullanabilirsiniz , video bana ait değildir
Texture Pack Yapma[Çeşitli Texture packler var]

Texture Pacj oyundaji görseli değiştirir yani bloklar faln neyseTexture Pack yapmak için yine üsteki
Block Launcher PRO adlı programı yüklememiz lazım.
Block Launcher PRO: dosya eklentidedir.
İlk olarak texture pack dosyamızı yüklememiz lazım
Life-like T.P

Link:
[h=1]Herobrine Texture Pack[/h]

[h=1][/h]Link:

Daha Texture Pack eklenecektir.

Oyun da yüklü olsun sonra blacklauncher prodan oyunumuza giriyoruz girdikten sonra yukarıdaki anahtara basıyoruz ve launcher
Optionsu sseçiyoruz sonra use texture packi işaretlememiz lazım sonra Use Texture packin altındaki texture pack seçeğine
tıklıyoruz.Ona tıkladıktan sonra indirdiğimiz zip dosyasını seçiyoruz ve texture packimiz olmuş oldu
İnşallah yardım edebilmişimdir Konu güncellenecek Burda görmüş olduğunuz şeylerin tamamı alıntıdır başka sitelerden
alınmış sizin için hazırlanmıştır yardımcı olabildiysem ne mutlu bana
Sorularınız ve :tşk: 'inizi eksik etmeyin İyi Eğlencler.

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: ahmetaliarar06

Şehriyar

Şehriyar

Üye
Dosya isimlerinde site isimleri olan paylaşımları kabul etmiyoruz lütfen daha sonraki paylaşımlarınızda daha dikkatli olunuz :oke:
:tşk:

plotoniq

Üye
saoloasın

ozdenizdereli

ozdenizdereli

Üye
tesekkurler

EmReRoĞlU

Üye
    Konu Sahibi
:rica:

alisait07

alisait07

Üye
:tşk: çok sağol

nimeemin

Üye
online çıkıyor iyide oyuna girince hareket edemiyorum yenilenip duruyor bu neden oluyor acaba

dogukan-

dogukan-

Üye
0.7.5 de çalışır mı

Cyber1997

Cyber1997

Üye
0.7.5 de çalışmıyor denedim launcer pro hata verip kapatiyo 0.7.2 de denedim 2 server çıktı ikiside kapalı ne yapmam lazım

RE_STaRT

Üye
:tşk:

Üst Alt