Minecraft PE 0.7.2 Mod'lu Ve Texture Pack'li! Büyük Güncelleme 3 Multiplayer!!!

Konu, 'Diğer Android Oyunlar' kısmında doquqan5 tarafından paylaşıldı. Okunma: 25936 | Cevaplanma: 161

Minecraft PE 0.7.2 Mod'lu Ve Texture Pack'li! Büyük Güncelleme 3 Multiplayer!!! 2 5 1votes
2/5, 1 Oy

1. Minecraft PE 0.7.2 Mod'lu Ve Texture Pack'li! Büyük Güncelleme 3 Multiplayer!!!

:tebessüm: ne zamana gelir

Yazan: smh60
  2. 1Ghz Mali 400 tablette dediğn şekilde çalışıyor. Haklısın :)

- - - Eklendi - - -

Teknik servislerin 30 işgünü var. Gondereli 1 hafta olmadı maalesef :/

3. Paylaşım için teşekkürler bide bişey sorucam modlar kurulu oyun üzerine mi enjekte ediliyo yoksa apk yı modluyosun ? ? :) :)
    Modların nasıl yüklendiğini de anlatan bi konu açarsın artık :) :)

4. Kurulu oyuna enjekte... Yakında açarım.

5. :tşk: Nezmndır arıyorum Saolasın :oke: Güzel Paylaşım

6. :rica:

- - - Eklendi - - -

Günellendi.

- - - Eklendi - - -

Yeniden güncellendi. (Saat başı güncelliyorum lan yeter artık :D )

7. :naughty:

8. Bu versiyon biraz kötü olmuş yene de :tşk:

9. 0.7.2'mi yoksa benim yaptığım mı?

10. hala anlamadım şu oyunu biri bana özet geçsin ya :D

11. Sandbox oyun türünü araştır. Dahaa fazla bilgi alabilirsin :)

12. arkadaşlar bende oyun orijinal gözüküyor.bu modları falan nasıl değiştircez

13. 0,72 0,62 daha iyi

14. Benim APK'leri kurunca oyun değişir. Kuramazsan önce cihazından oyunu sil sonra benim APK'yi kur. Save'ler gitmez silersen.

15. Mükemmel sağolasın

16. Teşekkürler

17. Bir turlu indiremedim telefondan :( 5 mb inince iptal oluyor. Başka bir yere upload edermisin ?

18. Zippyshare'a upload ediliyor...

- - - Eklendi - - -

Şu anda hepsini upload edemeyeceğim hangisini istiyorsanız söyleyin ona göre yapayım.

Minecraft PE 0.7.2 Mod'lu Ve Texture Pack'li! Büyük Güncelleme 3 Multiplayer!!! konusuna benzer içerikler

1. Multiplayer for Minecraft PE v1.21 ( 30 Nisan 2013 | iPhone - iOS Oyun )

Requires iOS 6.0+ L1 Download Multiplayer for Minecraft (v1 Univ RLSA os60) vend3tta101 App Addict ipa L2 Access this protected link package @ hidemylinks.net
  2. Multiplayer for Minecraft PE v1.29 ( 2 Mayıs 2013 | iPhone - iOS Oyun )

Requires iOS 6.0+ L1 Download Multiplayer for Minecraft [Innovative Devs] (v1 Univ os60) Orbicos CRK 2222 rc30d6 ipa L2 Download Multiplayer for Minecraft (v1 Univ RLSA os60) vend3tta101 App Addict ipa L3 Скачать файл Multiplayer for...
  3. Minecraft Pe 0.7.5 & 0.7.4 Multiplayer Serverlera Girme ( 6 Ekim 2013 | Diğer Android Oyunlar )

Not :Bu Benim İlk Paylaşımım Olduğu İçin Hatalarım Olduysa Affola Beni Anlamanızı BEKLİYORUM!!!!!!! Arkadaşlar Başlıktada Anlatdığım Gibi Serverlara Bağlanma Sadece 0.7.4 Ve 0.7.5 Versiyonlarında de İşe Yarar 0.7.5 İNDİRME...
  4. minecraft pe 0.8.0 ve 0.7.5 ( 9 Haziran 2014 | Android Oyun ve Uygulama İstekleriniz )

Gençler bana minecraft pe 0.8.0 ve 0.7.5 sürümlerini apk olarak atarsanız sevinirim
  5. Minecraft ve Minecraft PE ( 30 Ekim 2014 | Diğer Android Oyunlar )

Arkadaslar Minecraft a yeni baslayanlar ve degisik seyler izlemek isteyenlwr icin minecraft kanali kurduk . . Simdilik mminecraftin bilgisayar surumunde videolar cektik .... android videolarida yakinda gelicek Buyrun kanal linki GameSTime -...
Yüklüyor...
05 Eylül 2015 Cumartesi - 4:10:39