Microsoft'un Rezil Olduğu An

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ibrahimhd

ibrahimhd

Üye
    Konu Sahibi
Microsoft'un Rezil Olduğu An
Kocaman şirket ancak böyle rezil edilir.

Microsoft, bilişim ve teknoloji dünyasının merakla beklenen ürünlerinden 'Surface' adını verdiği cihazı ile tablet PC piyasasına girdi. Microsoft şirket yetkilisinin tablet bilgisayarın tanıtımını yaptığı sırada yaşadığı kriz ise şaşkınlığa yol açtı.

Ürünü tanıtırken, "Bakın yavaşça dokunarak ekranda gezinebiliyorum" dediği sırada akıllı tabletin parmağını bir türlü algılamaması sunumu yapana soğuk terler döktürdü. Hiçbir şey olmamış gibi sunumuna devam eden yetkilinin imdadına yeni bir tablet bilgisayar yetişti.

Bkz.....

sataer

Üye
sana da gün doğdu. ;

yavuzkaraca

yavuzkaraca

Üye
o ürünü alacaklar düşünsün. 599 $ a niye olduğu belli oldu :)

sataer

Üye
Onun derdi başka tanıyorum ben onu ;) yavuzkaraca ilk üretimler tam test aşamasından geçmediğinden normaldir üretilenler de böyle olacak diye bşşey yok!

Symbianize

Symbianize

Üye
Olur böyle vakalar :D

ibrahimhd

ibrahimhd

Üye
    Konu Sahibi
Onun derdi başka tanıyorum ben onu ;) yavuzkaraca ilk üretimler tam test aşamasından geçmediğinden normaldir üretilenler de böyle olacak diye bşşey yok!

Hep öyle olur zaten üretim bandından alır getirir tanıtım yaparlar demi.

sataer

Üye
ne yani şimdi burda böyle oldu diye hepsi yapacak mı diyorsun ona bakarsan adamın galaxy s3 ü yanmış sana kalsı hepsi yanacak lütfen saçmalama bu sadece ironik bir durum her firmanım başına gelebilir ve her ürünün

Niizuma.Eiji

Niizuma.Eiji

Üye
Bildirim amaçlı olsaydı konuda sorun olmazdı ama konuda artniyet var.SIII yandıysa hepsi sorunlu, SII pembe çekiyordu fotoğrafı, Xperia Ste ekran sararması oluyor hepsi alınmayacak telefonlar o zaman...Prototiplerde böyle bir sorun olmasına bu yaygara çıkıyorsa satılan ürünlerde çıkanlara neden ses çıkmıyor acaba ?

Matador03

Matador03

Üye
Sonuçta sıfır ürünler de dahi sorun çıkabiliyorsa art niyetli yaklaşıma gerek yok sanırım :)

ibrahimhd

ibrahimhd

Üye
    Konu Sahibi
ne yani şimdi burda böyle oldu diye hepsi yapacak mı diyorsun ona bakarsan adamın galaxy s3 ü yanmış sana kalsı hepsi yanacak lütfen saçmalama bu sadece ironik bir durum her firmanım başına gelebilir ve her ürünün

Hepsi aynı olur demiyorum ama sen microsoftsun dev bir şirketsin ve yeni bir ürünün lansmanını yapıyorsun orada herşey dörtdörtlük olmalı böyle hatalar olmamalı.
Bir laf vardırya balık baştan kokar diye balık baştan koktu bile.

Maksadım polemik yada tartışma yaratmak değil takip ettiğim bir sitede gördüm paylaşmak istedim alacak olanlar fikir sahibi olsun diye.

sataer

Üye
senin maksadını açtığın bu tip konularla bütün forum öğrendi gülüm ;) balık baştan kokmayla olsaydı bu işler android direk çöpe giderdi 1milyon dan fazla adama virüs girdiğinde ;)

MasteLaa

MasteLaa

Üye
Böyle durumların olması kadar doğal bir şey yok..

sataer

Üye
Yani adamlar onu düşünerek yedek tabletler almışlar yanına ;)

• Beğen
Tepkiler: MasteLaa
yavuzkaraca

yavuzkaraca

Üye
MasteLaa iyi soruydu :)

Matador03

Matador03

Üye
Tabiki 3. gelirdi :kop2: beyin heryerde :ehe

sataer

Üye
3.vardır

yavuzkaraca

yavuzkaraca

Üye
peki 3. Tablette bozulsaydı :) beyin heryerde :)

Matador03

Matador03

Üye
sonsuza kadar kısır dööngü :ehe

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...