Microsoft, yeni reklam kampanyasında Nokia Lumia 520 ile Samsung Galaxy S4'ü karşılaştırıyor

Sponsorlu Bağlantılar

Lobin12

Lobin12

Üye
    Konu Sahibi
Microsoft, yeni reklam kampanyasında Nokia Lumia 520 ile Samsung Galaxy S4'ü karşılaştırıyor

Windows Phone mobil işletim sistemini tanıtmak için "Smoked by Windows Phone" ve "Meet Your Match" reklam kampanyalarını oluşturan Microsoft'un pazarlama yüzü Ben Rudolph, yeni reklam çalışmasını internet üzerinden yayınladı. Resmi Windows blogundaki yazısında, 750$'a satın aldığı Galaxy S4'ün iyi bir kamera, ekran ile donatıldığını, binlerce uygulamaya sahip olduğunu ve kullanıcısını her türlü konuda güncel tutabildiğini belirten Ben, 'nin 150$'lık T-Mobile sürümü Lumia 521'in de aynı nitelikleri bünyesinde barındırdığını belirterek Galaxy S4'ün yüksek fiyatından dert yandı. Tüketicilerin 600$'lık fiyat farkıyla Galaxy S4 yerine Lumia 520 ile birlikte neler satın alabileceğini göstermek isteyen Ben the PC Guy takma adlı teknoloji tutkunu, çektiği reklam filmiyle iki cihazı farklı bir bakış açısıyla karşılaştırdı.

750$'a bir Samsung Galaxy S4 almak yerine bir Microsoft Store'ye gidip Lumia 520 satın aldıktan sonra elinde kalan 600$'lık bütçeyle; 30$'a 3 aylık Xbox Music aboneliği, 20$'a 16GB Kingston microSD kart, 100$'a Monster Purity kulakiçi kulaklık ve 450$'a dokunmatik ekranlı ASUS Vivobook X202E dizüstü bilgisayar satın alan Ben Rudolph, bir tüketicinin Galaxy S4 fiyatına hem akıllı telefon sahibi olup hem de 600$'a dokunmatik ekranlı bir bilgisayar da dahil olmak üzere birçok ürün edinebileceğini göstermiş oldu. Bu garip karşılaştırmanın Youtube üzerinden yayınlanan videosunu aşağıdan izleyebilir, Rudolph'un karşılaştırma yazısına ulaşabilirsiniz.

Kaynak
<font color="#333333">[video=youtube;XW-boe_-M4U]http://www.youtube.com/watch?v=XW-boe_-M4U&amp;feature=player_embedded[/video]

kurd-0

Üye
Saçma 920 yerine de gidip laptop tel fotograf m. Al o zaman

Murat Alper

Murat Alper

Moderator
:tşk:

alical33

alical33

Üye
İlginç bir karşılaştırma olmuş:)
konu için teşekkürler

• Beğen
Tepkiler: Lobin12
kaygisiz43

kaygisiz43

Üye
Başlığı görünce çok saçma diyerek girdim konuya fakat karşılaştırma ilginç ve bir o kadarda değişikmiş hoşuma gitti doğrusu :)

Lumiance

Lumiance

Üye
Lumia 521. Lumia five twenty one :)

darkwaters

Üye
l520 ile söyledi asus pc karşılıyor Evet

arkadaş lumia 920 yerine de karşılar o zman bu pc ile lumia 520 alsan.
yukarıdaki yorumun sahibi arkadaş sanki s4 yerine bunlar ihtiyacı karşılar da lumia 920 yerine karşılamaz gibi konuşmuş ta ondan yazdım onu meseleyi anlamadığım için değil :)

- - - Eklendi - - -

yukardaki yorumun derken bu alıntı yaptığım değil 'messevim' isimli arkadaşın yorumu değil daha yukarıdaki yorumdan bahsediyorum

kursat99

kursat99

Üye
Hayır L520, L920 nin ihtiyacının bazılarını da karşılar. O zaman L520 al artan parayla kamera tablet falan al. :)

Üst Alt