Microsoft Visual C++ Runtime Library Hatası Çözümü

Konu, 'PC Donanım Teknik Yardım' kısmında Furkan1103 tarafından paylaşıldı. Okunma: 5760 | Cevaplanma: 0

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Microsoft Visual C++ Runtime Library Hatası Çözümü

Microsoft Visual C++ Runtime Library Hatası Çözümü

(Sabitlenmesi Gereken Bir Konudur)

Genellikle Formattan Sonra Olur

Bir Cok Kişi Bir Tür exe Felan Acınca Bu Hatayı Alıoyodur.

Hata: Microsoft Visual C++ Runtime Library

Düşüncemiz:

Eksik Bir Şey Oldunu İfade Ediyor Ve Biz Eksiklerimizi Hangi Programla Tamamlıyoruz!?

Tabiki: NET Framework

Yani Yüklememiz Gereken Program NET Framework

Cözüm:

Link: gezginler - Google Search

Bu Programı Yüklersek Bidaha Sorun Almıcaz

Alıntıdır : webhatti.com

Yazan: Furkan1103

Microsoft Visual C++ Runtime Library Hatası Çözümü konusuna benzer içerikler

1. Microsoft Visual C++ Runtime Library [YARDIM] ( 14 Mayıs 2011 | PC-Yazılım Destek )

[IMG] Resimde görüldüğü gibi bu hatayı alıyorum.Konu hakkında bilgisi olan arkadas varsa lutfen yardım etsin.
  2. nedir bu microsoft visual c++ runtime library hatası ..... ( 23 Ekim 2011 | PC-Donanım Genel )

http://c1110.hizliresim.com/q/r/3bvb.jpg bu hata ömrümü yedi zırt pıırt cıkıp duruo nasıl duzeltıcez??
  3. Oyunlarda Runtime Error Hatası ( 7 Ocak 2012 | PC Oyunları )

Ya Gene Team Fortress 2 Ama sorun farklı :ehe Bot programını sorunsuz kurdum fakat bot atmaya gelince Runtime Error Hatası çıkıyor Runtime error hatasının sebebleri ne olabilir??
  4. Microsoft Visual C+++ Runtime Library hatası lütfen yardım ( 9 Kasım 2012 | PC-Yazılım Destek )

Lütfen yardım edin arkadaşlar sürekli bu hatayı alıyorum Nasıl düzeltebilirim.
  5. Microsoft Visual C++ Runtime Library ve ınvalid data in the file sorunu ! ACİL ( 12 Şubat 2013 | PC-Yazılım Destek )

Merhaba arkadaşlar uzuun zamandır hergün bilgisayarı açtığımda bu sorunlarla karşılaşıyorum. Dünde bilgisayarımın ekranı kendiliğinden açılıp kapanınca durup dururken artık bir el atmam gerektiğini düşündüm. Bakındım bu sorunlarla ilgii konulara...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
01 Ağustos 2015 Cumartesi - 14:47:50