İpucu Microsoft Lumia Kullanıcıları Kulübü [361 Üye]

Sponsorlu Bağlantılar

osmanmert94

osmanmert94

Üye
Arkadaşlar Lumia 920 için herhangi bir ülkede Denim geldi mi?

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Ah şu Windows10'lu konseptler yok mu... :eller:

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: 4MaGuS, cemil baba ve ceza87
narnia16

narnia16

Üye
  • Beğen
Tepkiler: cemil baba ve bulutsuzgece

skynet

Üye
Merak ediyorum acaba wp10 da müzik çalara stop seçeneği gelir mi :)

• Beğen
Tepkiler: cemil baba
dakamon

dakamon

Üye
Valla 925 in aynısının ekranına win10 u gösteren bir ekran koymuşlar :) bari birazda telefonla uğraşsalarmış :) konsept denemez buna

Nirvana92

Nirvana92

Üye
geçen magazada company of tanks diye bi oyun gördüm. bi bakayım diye indirdim. oyunun grafiklerini görünce dedim biri evinde can sıkıntısına yapmış koymuş magazaya herhalde. snra about kısmına baktım ne bi kişisi 30 kişilik liste var. oyun nası yapılır bilmem ama bilseydim bi el atardım.

Rainesto

Rainesto

Üye
20.12.2014 06:49 da Teleservis ile kargom kayseride oldu .22.12.2014 09:16 da dağıtıma çıkılmış ama hala cihaz gelmedi. Nokia teleservisi değiştirmiyor bari teleservis kargosunu değiştirsin.

Emre

Üye
Nokia C1 Android 6.0 İşletim Sistemine Sahip :)

hasan3472ty

hasan3472ty

Üye
Muhtemel nokia C1 özellikleri

ama ms mi nokia mi çıkaracak anlamadım gsmarena Microsoft falan diyordu eğer böyle ise kötü donanım gelir

Emre

Üye
Muhtemel nokia C1 özellikleri

ama ms mi nokia mi çıkaracak anlamadım gsmarena Microsoft falan diyordu eğer böyle ise kötü donanım gelir
Başka Isimle Çıkaracak Senn Ne Niyon Ne Microsoft.

hasan3472ty

hasan3472ty

Üye
Değerli insan sen ne diyon derken olmadı . Yaşım 29 hani yaşı bir tarafa birak . Belki bazı şeyleri geç öğrenmiş olabilir insan . Bak ne güzel nokia dan haberler duymak güzel bir duygu . Lütfen. ...

• Beğen
Tepkiler: GianniInfantino
suyunsesi

suyunsesi

Üye
Ben böyle bir kamera istiyorum. Hem arka hem ön kamera yerine tek kamera ve ikisini birden yapan. Üstelik kumandası var :)

Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

Şuna gelişmiş optik zoom, gelişmiş ois ve pureview ile geliştirilmiş kaliteli bir lens ekle. Birde şık bir kalem ve kamera kumandalı bileklik yap. İçine windows 10 sistemini yükle ve ver reklamı. Sonra sat bakalım ne oluyor.

• Beğen
Tepkiler: cemil baba

Üst Alt