İpucu Microsoft Lumia Kullanıcıları Kulübü [361 Üye]

Sponsorlu Bağlantılar

wpfurkan

wpfurkan

Üye
Yemişim wp hızını ya. Bilmiyorum dev prv den midir nedir uygulamalar saniyelerce bekliyor açılırken artık sıkılıyorum beklemekten ya açılıyor yada açılmadan atıyor. İyice berbatlaştı. Soğutuyorlar sistemden insanı

O Zaman denim gelsin bir reset at sonra kararlı sürüme geç rahatına bak.

• Beğen
Tepkiler: dakamon

GianniInfantino

GianniInfantino

Üye
Arkadaşlar uzun süre kesintisiz şekilde(45-50 dakika) ses kaydı yapabilen ve kilit ekranına alınca kesilmeyen ses kayıt programı var mı bildiğiniz?

skynet

Üye
Arkadaşlar uzun süre kesintisiz şekilde(45-50 dakika) ses kaydı yapabilen ve kilit ekranına alınca kesilmeyen ses kayıt programı var mı bildiğiniz?
Toolkit uygulamasındaki ses kaydı özelliği fena değil bir bakın isterseniz

Buda iyidir

GianniInfantino

GianniInfantino

Üye
Toolkit uygulamasındaki ses kaydı özelliği fena değil bir bakın isterseniz

Buda iyidir
2. İyi duruyor ciddi şekilde. Teşekkür ederim :)

• Beğen
Tepkiler: skynet
hajkhanx33

hajkhanx33

Üye
Beyler baya Bi zaman stabil surume güncelleme gelmedi acep en yakın hangi vakitte foruma girince güncelleme geldi yazısını gorurruz bi fikri kaynğı olan varmı hata duzeltmeleri veya kamera için bide merakım var bu apo lerden atma kapanma donma mewzuları apo den dolayımı yoksa sistemimizdenmi eğer öyleyse koca ea ya yazıklar olsun

hajkhanx33

hajkhanx33

Üye
Lumıa camera ve classic guncellendi denim hazırlıkları olsa gerek aralık ta alırız heral

suyunsesi

suyunsesi

Üye
Güncellendi ama hala gece çekimi bir ois kameradan beklenilen aydınlıkta çekim yapmıyor. Bozuldu. Eskiden gündüz gibi çekiyordu. Bu arada classic olanı yükleyemiyorum. Tel L920

luckysleven

luckysleven

Üye
Arkadaslar isteyen varsa 2 aylik siyah 1320 satiliktir. Ilgilenen olursa pm den ulasabilir.

hajkhanx33

hajkhanx33

Üye
Suyunsesi hacı ben de bu telin manzara ve gece çekimine bitiyorum nedense diğerleri berbat bbde classiz tukleyemıom yorumlarda 520 sahibi bile var nedense

serinaga

serinaga

Üye
Arkadaşlar herhangi bir yazıyı taratıp, text'e çeviren bir uygulama var mı mağazada acaba ?

caner1010

Üye
Benim telefonda mı yoksa mağazada mı sorun var?Güncellemeler dünden beri sürekli hata veriyor

papakudioflu

papakudioflu

Admin
  • Beğen
Tepkiler: serinaga ve cemil baba
4MaGuS

4MaGuS

Üye
arkadaşlar merhaba ben uc brwoser'ı türkçe çeviri yapmıştım tamamlanmıştı 3-4 gün içinde yayınlanacak diye söylemiştim 1 ay önce ancak yeni giriyorum foruma askerlikten dolayı ve şuan baktığımda hala yayınlanmamış ve şuan bana cevap verilmiyor çeviir hazır ama yayınlanmıyor gecikme için kusura bakmayın bu gün tekrar meil attım bakalım dönerlerse iletirim sizede, bu arada bir sorum olacak uzun süredir forumlarda olmadığım için konuların hepsini hızlıca okudum ama pdf güncellemesi gelmiş bir tane bu ne oluyor gdr1 kendi içinde değilmi gdr2 falan değil

emz

emz

Üye
arkadaşlar merhaba ben uc brwoser'ı türkçe çeviri yapmıştım tamamlanmıştı 3-4 gün içinde yayınlanacak diye söylemiştim 1 ay önce ancak yeni giriyorum foruma askerlikten dolayı ve şuan baktığımda hala yayınlanmamış ve şuan bana cevap verilmiyor çeviir hazır ama yayınlanmıyor gecikme için kusura bakmayın bu gün tekrar meil attım bakalım dönerlerse iletirim sizede, bu arada bir sorum olacak uzun süredir forumlarda olmadığım için konuların hepsini hızlıca okudum ama pdf güncellemesi gelmiş bir tane bu ne oluyor gdr1 kendi içinde değilmi gdr2 falan değil

Gdr 1 ek güncellemesi :)

papakudioflu

papakudioflu

Admin
Kulübümüzde Lumia 830 Kullanıcıları listesi de açılmıştır. Hadi bereketli olsun :tebessüm:

• Beğen
Tepkiler: serinaga
luckysleven

luckysleven

Üye
Beyler az once zenfone6 yi inceledim sonunda .. 1320 siddetle ve acilen satiliktir bilginize. Ilgilenler pm ile ulasabilir..

• Beğen
Tepkiler: cemil baba
hajkhanx33

hajkhanx33

Üye
Bırak 500 biri arıodu .d

dakamon

dakamon

Üye
Uygulamalar çok sık atma yapmaya başladı. Pil tsarrufunda bile yükleniyor yazısından sonra atma yapıyor.

Üst Alt