İpucu Microsoft Lumia Kullanıcıları Kulübü [361 Üye]

Sponsorlu Bağlantılar

Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
bakalım şansımıza ne çıkacak..
Gönlümüz 640 xl den yana. Değişim yaparlarsa yeni cihazın şimdiden hayırlı olsun diyelim :)
Edit : 1520 kullanıcıları kulübüne beyaz renkle rezervasyon yapalım.
Pazartesi günü vuracam kırbacı vuracam kırbacı.laaa replikleri karıştırdım verecem güncellemeyi verecem Win 10 u. :) :) :)

• Beğen
Tepkiler: suyunsesi
erhanercan

erhanercan

Üye
Gönlümüz 640 xl den yana. Değişim yaparlarsa yeni cihazın şimdiden hayırlı olsun diyelim :)
Muadili 830 yada üzeri model verseler daha mantıklı 640xl teklif ederlerse kabul eder miyim bilemiyorum yaw teşekkür ederim yinede :)

BLasTeaR

BLasTeaR

Üye
Nawzil de bizden :ehe

braayn

braayn

Üye
beyler iphone cihazım bugün geldi yavaş yavaş datalarımı aktarıyorum. Forumda birazdan iphone tarafını yıpratacağım L1520 cihazım halen bende güncelleme geldikçe açar bakarım bu nedenle sizlerlede yola devam durmak yok :)

• Beğen
Tepkiler: dakamon ve BLasTeaR
Dexter Morgan

Dexter Morgan

Üye
Yazı
beyler iphone cihazım bugün geldi yavaş yavaş datalarımı aktarıyorum. Forumda birazdan iphone tarafını yıpratacağım L1520 cihazım halen bende güncelleme geldikçe açar bakarım bu nedenle sizlerlede yola devam durmak yok :)
Yazın bende ios yada android platformuna geçiyorum. İyi tercih yapmışsınız

• Beğen
Tepkiler: flutewoddy, braayn ve ErturkSahin
Silinen Üye 476002

Silinen Üye 476002

Kapalı Hesap

Özelden dikktini çeken , hoşuna giden ayrıntıları paylaş . İlk fırsatta bende ıphone'a geçicem ama anca sene sonunda :)

• Beğen
Tepkiler: braayn
dakamon

dakamon

Üye
Geçmiş olsun Lumia 820 nin şarj soketi bozuldu. Takıyorum şarj olmuyor biraz aşağı doğru bastırıyorum şarj kablosunun ucunu o zaman şarj oluyor.

• Beğen
Tepkiler: maydinmaydin
maydinmaydin

maydinmaydin

Üye
Geçmiş olsun Lumia 820 nin şarj soketi bozuldu. Takıyorum şarj olmuyor biraz aşağı doğru bastırıyorum şarj kablosunun ucunu o zaman şarj oluyor.

Şarj soketinin içine zamanla yün tüy filan doluyor. Bir toplu iğne ile soketin içini temizle düzelir. Aynısı bende de olmuştu.

Esendağlı

Esendağlı

Üye
Aynısı benimde başıma geldi, iğne ile temizleyince düzelmişti.

VeysiTekinTR

VeysiTekinTR

Üye
Arkadaşlar Lumia 1520 kullanıyorum. Ana kamera muhteşem kesinlikle ancak ön kamerayı kullanırken neye uğradığıma şaşırıyorum. Ön kamera açıkken lens herşeyi olduğu gibi gösteriyor ancak foto çekmek için dokunduğumda son derece mat soluk bir görüntü oluyor. Tüm L1520'lerde bu durum var mı yoksa bir tek bendeki telefonla ilgili bir sıkıntı mı bu? L1520 kullananlar ve konu hakkında bilgisi olanlar yardım edebilirler mi acaba?

KırmızıBeyaz60

KırmızıBeyaz60

Üye
Durum bende de aynı hocam. Böyle bir telefonda on kameranın bu denli kötü olması hem şaşırtıcı hemde sinir edici. Arka kamera çok iyi on kameradan fotoğraf çekiyorum pastel boyayla boyamış gibi soluk, gri, saçma sapan bir şey.

• Beğen
Tepkiler: VeysiTekinTR
serinaga

serinaga

Üye
Çok kullanmam ön kamerayı ama, dün bir selfie yapayım dedim, gayet iyi çıkmış bende.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: infazcı, erhanercan, Aybin.Kilic ve 2 diğerleri

skynet

Üye
Lumia selfi ile arka kamerayı kullanın daha iyi

• Beğen
Tepkiler: infazcı
KırmızıBeyaz60

KırmızıBeyaz60

Üye
Çok kullanmam ön kamerayı ama, dün bir selfie yapayım dedim, gayet iyi çıkmış bende.
İyi sayılmaz hocam, oldukça puslu bir görüntü. Arka kamera harikalar yaratırken ön kamera böyle olmamalı. 3.2 mp bari olaydı ya :D

• Beğen
Tepkiler: infazcı
serinaga

serinaga

Üye
  • Beğen
Tepkiler: Aybin.Kilic ve Rock Ve Roll
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Ön Kamera 100 Mpde Olsa Aynıdır Bişey Beklemeyin Anca Auto Focus Olursa Birşeyler Beklersiniz

Kaworu Nagisa

Kaworu Nagisa

Üye
kullanmışlığım yok ama 2 mp için gayet makul bence
düşük ışıkta falan böyle olması normal

Esendağlı

Esendağlı

Üye
Fena değil yine de.....ben çok nadir kullanıyorum o yüzden benim için bir sorun teşkil etmiyor.

Üst Alt