İpucu Microsoft Lumia Kullanıcıları Kulübü [361 Üye]

Sponsorlu Bağlantılar

YkPkY

YkPkY

Üye

çok kısacık özetlemek gerekirse

"Google kişisel bilgilerinizi çalarak onlarla burda, burda ve burda (bilgisayar, tablet, telefon) para kazanıyor. kişisel bilgilerinizi bunlarla, bunlarla, ... (merdiven basamağı gibi çıktığı yer) bilgilerinizi ele geçiriyor"

gibisinden bişeyler :)
iyiymiş.hep çalarak bu konuma geldiki zaten.
gerçi kim çalmadan adam olduki.çevrenize bi bakın

ekoks20

ekoks20

Üye

• Beğen
Tepkiler: YkPkY

sympatico

Üye
geçen hafta lumia 620 nin yeşil renkli olanından alarak wp 8 kullanıcıları arasına katılmış bulunmaktayım , bilgi alabileceğim forumlar arasında maxicep i de en ust sıraya yazdım , incelediğim kadarıyla aktif bi forum , anladıgım kadarıyla deneyimli arkadaşlar da var ,sorum oldugunda cevap alabileceğimi dusunuyorum bu yuzden ilk soru geliyor -

yeni dosyaların kayıt yeri olarak hafıza kartını sectıgimde olusan bi sorun , ben fotograf yada video cektigimde film rulosunda gozukmuyor . Kartı cıkarıp baska bi tele takmıs oldugumda fotografın kaydedilmiş oldugunu goruyorum ama telefonda çekim yaptıgım gibi kayboluyor kaydedilmis olmasına ragmen gozukmuyo bluetooth da , muzikler de aynı , cevaplarınızı bekliyorum
-hafıza kartına format attım
-başka hafıza kartıyla da denedim
-depolma hafızasını tel. yapınca sorun yok ama 8 gb videolara ve muziklere yetmiyo
-ve lutfen format atmaktan baska cozum yolu soyleyin
teşekkurler.

csH

csH

Üye
sıfırlamaktan başka çözüm gelmiyor aklıma en baştan sd kartı seçersen sorun kalmaz ayarları ve uygulamaları microsoft hesabına yedekle fotoğrafları da pc ye sonra sıfırla. kayıt yerini sd kart yaptıktan sonra fotoğrafları camera roll klasörüne at

sympatico

Üye
sıfırlamaktan başka çözüm gelmiyor aklıma en baştan sd kartı seçersen sorun kalmaz ayarları ve uygulamaları microsoft hesabına yedekle fotoğrafları da pc ye sonra sıfırla. kayıt yerini sd kart yaptıktan sonra fotoğrafları camera roll klasörüne at
eski tecrubelerimden biliyorum telefonda bi kasmalar bi donmalar bi kapanmalar turlu turlu sorun cıkıyor bundan korkuyorum , bi de daha yeni bu sorunlar basıma gelirse telden kuserim

ERsin YAvuz

ERsin YAvuz

Üye
Arkadaşlar bugün Media markta lumia 900 gördüm fiyat 1129 ama kamerasını beğenmedim sistemi de sevmedim :D

PureFood

PureFood

Üye
Abi hani Wp 7.x'te Tr dil yoktu ? Bunlar nasıl getiriyor ?

papakudioflu

papakudioflu

Admin
Abi hani Wp 7.x'te Tr dil yoktu ? Bunlar nasıl getiriyor ?

ingilizce olarak satiyor. Lg'nin de wp cihazini getirmişlerdi gecen yıl. Bu fiyata satiyorlar hem baya satiyorlar ben ona şaşiriyorum.

papakudioflu

papakudioflu

Admin
benim gördüğüm 900 de tr yüklüydü

İstanbul'da bir kişi ATF ile Türkçe custom rom yükluyor. Onun dışında mediamarkt Türkiye'de satmak icin Türkçe cihaz yaptırdıysa ki cok duşuk bir ihtimal romlar navifirmde mutlaka olurdu.bir firma 200 adet civarında lumia900 getirdi ve bahsettigim kişiye Türkçe yaptırdı cihazları. Bu firma mediamarkt'a lumia900'leri temin eden firma olabilir.

ponçikEnişte

ponçikEnişte

Üye
evet arkadaşlarr beni de listeye ekleyebilirsiniz.. Lumia 820 Sarı. artık sizi daha fazla soru yağmuruna tutucamm :ehe

ÖEY

ÖEY

Üye
Arkadaşlar birkaç hafta önceydi sanırım buraya KVK'nın belli bir süre sonra Nokia cihazlarına teknik servis desteği vermeyi keseceğini yazmıştım. Bugün aldığım habere göre kesinleşmiş. KVK, Nokia ile anlaşamamış ücrette ve 20 Haziran tarihi itibariyle tüm Türkiye'de KVK Nokia cihazlara bakmayı bırakıyormuş. Bu tarihten 15-20 gün öncesinde muhtemelen cihaz alımını bırakacalar ve sonrasında 20 Haziran'a kadar elinde kalan cihazların işlemlerini bitirip ellerinden çıkaracaklar. Teleservis yaşadı tabii bu durumda. Şu an için bilgi kesin duruyor ama o tarihe kadar her iki firma ücrette anlaşırlarsa haberimiz olur zaten.

Üst Alt