İpucu Microsoft Lumia Kullanıcıları Kulübü [361 Üye]

Sponsorlu Bağlantılar

Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
Siyah Lumia1320 ile sahalara geri dönüş yapıyorum. Ekleyin beni de. (Yarın kavuşacağız kısmet olursa. Şu an tamirde cihaz)

papakudioflu

papakudioflu

Admin
Siyah Lumia1320 ile sahalara geri dönüş yapıyorum. Ekleyin beni de. (Yarın kavuşacağız kısmet olursa. Şu an tamirde cihaz)
Hayırlı olsun güzel günlerde kullanırsın inşallah. Bu arada ikinci el herhalde, kaç aldın ayıp olmazsa

pissed26

pissed26

Üye
benide 925 sınıfından çıkarıp 830 sınıfına alır mısınız :D

• Beğen
Tepkiler: cemil baba ve kamil5028347
Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
Hayırlı olsun güzel günlerde kullanırsın inşallah. Bu arada ikinci el herhalde, kaç aldın ayıp olmazsa
Dokunmatik panel arızalı cihaz 100 TL. Tamir Ufak tefek aksesuarlar ile 200 tl toplam maliyeti 300 tl :)
Biraz eskiteyim yaza daha iyi bir cihaza göz atacağım..
Dip not : wp de bulduğum tadı android te bulamadım. Ayrıca 1320 pil performansı iyi diye tercih ettim şimdilik

• Beğen
Tepkiler: sahanemir
papakudioflu

papakudioflu

Admin
Dokunmatik panel arızalı cihaz 100 TL. Tamir Ufak tefek aksesuarlar ile 200 tl toplam maliyeti 300 tl :)
Biraz eskiteyim yaza daha iyi bir cihaza göz atacağım..
Dip not : wp de bulduğum tadı android te bulamadım. Ayrıca 1320 pil performansı iyi diye tercih ettim şimdilik
Tekrar hayırlı olsun. Fiyat da uygun düşmüş.

• Beğen
Tepkiler: Aybin.Kilic
VeysiTekinTR

VeysiTekinTR

Üye
Hocam sanırım listeye isim ekleniyor anladığım kadarıyla bende lumia 1520 aldım bir liste varsa eklerseniz sevinirim.

• Beğen
Tepkiler: Aybin.Kilic

ceyhun_bs

Üye
Benide lumia 1320 kullananlara ekleyebilirsiniz :)

skynet

Üye
Xbox oyunlarının verilerini silme şansımız var mı ?

skynet

Üye
Asphalt 8'i artık yükleyemiyorum artık 512 MB için destek vermiyor mu ?

skynet

Üye
Bolge dil (amerika) değişikliği yapıp , bir daha deneyin isterseniz.
Hocam mağazadan kitaplığıma girerek oradan zar zor yükleyebildim ama yok artık oyun oynanacak seviyede değil çok fazla kasılıyor ve donuyor :( Acaba Win10 yüklü diye mi bu sorun var yoksa artık 512MB oyun için yetmiyor mu orasını bilemeyeceğim :hmmm

Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
Win 10 dan kaynaklı olabilir. Sonuçta optimizasyon yok. Stabil sürümde mutlaka bu tip şeyleri giderirler. Bu konu hakkında geri bildirim yapın ki ilgilensinler

VeysiTekinTR

VeysiTekinTR

Üye
Win 10 dan kaynaklı olabilir. Sonuçta optimizasyon yok. Stabil sürümde mutlaka bu tip şeyleri giderirler. Bu konu hakkında geri bildirim yapın ki ilgilensinler
Hocam stabil sürüm dediniz, şuan ön izleme sürümü yüklü kararlı sürüm yani stabil olan ne zaman gelecek acaba bir bilginiz var mı?

Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
Aralık-Şubat döneminde tüm cihazlar için yayınlanır gibime geliyor. Tabiki her cihaz desteklediği donanım kadar özellikleri alacak. (Tarihler tahminidir. Microsoft bu sonuçta herkesi ters köşeye yatırabilir. Geçmiş dönemleri göz önüne alırsak bu süreç uzayabilir de...)

BLasTeaR

BLasTeaR

Üye
Siri'ye bak, resmen trip atıyor :ehe

Türkçesini de yazayım:

-
Cortana bana bugünün film saatlerini göster.
Siri: Cortana kim?
-Ops, Siri demek istemiştim
-Lütfen bana film saatlerini göster
Siri: Belki de film saatlerini Cortana'ya sormalısın

• Beğen
Tepkiler: Aybin.Kilic, flutewoddy, GianniInfantino ve 3 diğerleri
0MG90

0MG90

Üye
Siri'ye bak, resmen trip atıyor :ehe

Türkçesini de yazayım:

-
Cortana bana bugünün film saatlerini göster.
-Ops, Siri demek istemiştim
-Lütfen bana film saatlerini göster
Siri: Belki de film saatlerini Cortana'ya sormalısın
Siri'yi bu cevaplarıyla daha çok seviyorum ya :D

• Beğen
Tepkiler: ogzhnoTr ve BLasTeaR

Üst Alt