İpucu Microsoft Lumia Kullanıcıları Kulübü [361 Üye]

Sponsorlu Bağlantılar

Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
Arkadaşlar bir kaç defa başıma geldi. Wi fi açıkken kendiliğinden kapanıyor. Açıyorum bağlandı yazıyor sonra 5 sn içinde yine kapanıyor. Bu sorunu başka yaşayan var mı aranızda? Telefonum L820

Ayarlar > wifi : ileri düzey bas
Ekran zaman aşımına uğradığında açık tut kutusunu onaylayın.

ponçikEnişte

ponçikEnişte

Üye
Bende 6 yıllık bir sim var. Nerden anlayabilirim kaç bit olduğunu? Peki sim değiştirdiğimde ücret talep ederler mi?
sim kartının kıyısında köşesinde bi yerde 64 ibaresi bulunur muhakkak. ve malesef sim değişimine 16 lira istiyorlar

- - - Eklendi - - -

zaten 6 yıllıksa %99 64 bittir :)

kursat99

kursat99

Üye
sim kartının kıyısında köşesinde bi yerde 64 ibaresi bulunur muhakkak. ve malesef sim değişimine 16 lira istiyorlar

- - - Eklendi - - -

zaten 6 yıllıksa %99 64 bittir :)

Baktım ama öyle bir yazı bulamadım. SIMKart ve Hazır Kart yazıları var. Arka tarafta ise GEMPLUS yazıyor küçük bir şekilde. Başka bir yoldan bakabilir miyim?

flutewoddy

flutewoddy

Üye
Hafıza kartının kutusunun üzerinde android resmi var 620de çalışır demi

YkPkY

YkPkY

Üye

Baktım ama öyle bir yazı bulamadım. SIMKart ve Hazır Kart yazıları var. Arka tarafta ise GEMPLUS yazıyor küçük bir şekilde. Başka bir yoldan bakabilir miyim?

plus yazıyorsa 64 bit.hattın trcell sanırım.onlarda yazmıyor genelde

mühami

Üye
arkadaşlar akıllı çekim olarak çektiğim fotoğrafları telefon nerede saklıyor. Fotoğraflar bölümünde gözükmüyorlar.

ponçikEnişte

ponçikEnişte

Üye
arkadaşlar akıllı çekim olarak çektiğim fotoğrafları telefon nerede saklıyor. Fotoğraflar bölümünde gözükmüyorlar.
ben şimdi denedim Film Rulosu içinde görünüyo. (tabi akıllı çekimde çekilen pozlardan beğendiğine Kaydet demen lazım)

mühami

Üye
ben şimdi denedim Film Rulosu içinde görünüyo. (tabi akıllı çekimde çekilen pozlardan beğendiğine Kaydet demen lazım)

Film rulosunun içinde de görünmüyor. Kaydetmeyi nasıl yapıyoruz?. Çektikten hemen sonra kaydetip kaydetmiyeceğimizi mi soruyor?. Çünkü telefon çekim bitince kendiliğinden menü sayfasına geri gidiyor, engelleyemiyorum.

ponçikEnişte

ponçikEnişte

Üye
Film rulosunun içinde de görünmüyor. Kaydetmeyi nasıl yapıyoruz?. Çektikten hemen sonra kaydetip kaydetmiyeceğimizi mi soruyor?. Çünkü telefon çekim bitince kendiliğinden menü sayfasına geri gidiyor, engelleyemiyorum.

ben akıllı çekim ile çektim ve 5 tane peş peşe çekilen resimler arasından beğendiğimi sağdaki küçük disk logosuna basarak kaydettim

mühami

Üye
ben akıllı çekim ile çektim ve 5 tane peş peşe çekilen resimler arasından beğendiğimi sağdaki küçük disk logosuna basarak kaydettim

Maalesef dediğiniz gibi benim telefonumda sağ tarafta böyle bir disk logosu çıkmıyor. Çekim bittikten hemen sonra ana menüye geri dönüyor.

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
Maalesef dediğiniz gibi benim telefonumda sağ tarafta böyle bir disk logosu çıkmıyor. Çekim bittikten hemen sonra ana menüye geri dönüyor.
Kaldırıp tekrar yükle.

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
Lumia 920 kablosuz şarj aleti 25 dolar + ücretsiz kargo kampanyası varmış bir sitede.

Ancak maalesef tükendi diyor. Hemen çökmüşler siteye, tükenmiş :(

ponçikEnişte

ponçikEnişte

Üye
aynen öyle olmuş :/

Web Designer

Web Designer

Üye
Nasıl biter hemen ya ben onu almayı çok istiyorum :(

• Beğen
Tepkiler: bulutsuzgece

fabercastel09