İpucu Microsoft Lumia Kullanıcıları Kulübü [361 Üye]

Sponsorlu Bağlantılar

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
Bu arada Microsoft, Google ile arasındaki Youtube uygulaması olayını mahkemeye taşımaya hazırlanıyormuş.
Anlaşılan iki dev arasındaki savaş kızışarak devam edecek.
Bakalım sonuç ne çıkacak :hmmm

YkPkY

YkPkY

Üye
O safhaya geldi yane.eee adam oldu,çünkü çaldi vekazandi.çok parasi var

- - - Eklendi - - -

Arkadaşlar Nokia Türkiye aşağıdaki bilgiyi Facebook'ta paylaşım yapmış, az önce baktım güncelleme yok ama, gelmek üzere olduğunu mu haber veriyor ?

Lumia 920 ve 820'lerini daha yüksek performansta kullanmak isteyenler! Telefonlarınızdan Wi-fi'ya bağlanıp, Ayarlar-Telefon Güncellemeleri sırasını izleyerek, yazılım güncellemenizi gerçekleştirebilirsiniz.
BOŞMUŞ ONLAR.DENEYENLER OLMUŞ

mühami

Üye
Arkadaşlar Lumia 820 sahibiyim. Aranıza yeni katıldım. ilk defa akıllı olarak tabir edilen bir telefon kullanıyorum. Benim sorunum wifi bağlantısı ile ilgili. Şöyle ki, wifi bağlantısını kuramıyorum. Ayarlardan wifi bağlantısını açık konuma getiriyorum. Açık olan yerleri buluyor. herkese açık bağlantılardan en güçlü sinyali aldığıma bağlan diyorum fakat bağlanamadı hatası alıyorum. Avea operatörünü kullanıyorum. İnternet paketim yok. Ayrıca avea internet ayarlarını girmek için kullanılması gereken "erişim noktası"bölümünün altında kullanımda değil diye bir ibare var. Oraya tıkladığımda ekle seçeneği görünmüyor, ayarlar sayfası dönüp kendini yeniliyor. Sadece bir kere sim kartı çıkarıp tekrar taktığımda 1 saniye falan ekle seçeneğini gördüm. Sonra tekrar kayboldu. Acaba sim kartı kestirdiğim için olabilir mi? Yardımınız için şimdiden teşekkür ederim.

ponçikEnişte

ponçikEnişte

Üye
64 bit ve üzeri olmayan sim kartları kestirerek kullanımda uyumsuzluk olabileceğini okumuştum. o yüzden ben kestirmedim yeni microsim aldım.

- - - Eklendi - - -

wi-fi bağlantısı için de bence sorun telefondan değildir, ortak kullanım alanlarından bir yerde herkese açık bağlantılara bağlanmaya çalışırsan bağlanamaman ondan olabilir çünkü her wi-fi modemin maksimum bi bağlantı sayısı vardır diye biliyorum

flutewoddy

flutewoddy

Üye
620 1080p video oynatabiliyor mu ?

csH

csH

Üye
oynatır herhalde denemekte fayda var :D

ardacumhur

ardacumhur

Üye
Oldu o zaman bir deneyelim :D

csH

csH

Üye
64 bit ve üzeri olmayan sim kartları kestirerek kullanımda uyumsuzluk olabileceğini okumuştum. o yüzden ben kestirmedim yeni microsim aldım.
benim sim 64 bit çalışıyor kestirdim pişman değilim :d:

• Beğen
Tepkiler: Lobin12
ponçikEnişte

ponçikEnişte

Üye
64 bitte sorun yok zaten kestir gitsin ama benimki 64 bile değildi 13 yıllık sim kart :D mecbur yeni çıkarttım

csH

csH

Üye
ben yanlış anlamışım 64 ve üzerinde sorun oluyor sandım:kop:

mühami

Üye

- - - Eklendi - - -

wi-fi bağlantısı için de bence sorun telefondan değildir, ortak kullanım alanlarından bir yerde herkese açık bağlantılara bağlanmaya çalışırsan bağlanamaman ondan olabilir çünkü her wi-fi modemin maksimum bi bağlantı sayısı vardır diye biliyorum

Cevap için teşekkür ederim. Microsim alayım bakayım belki düzelir.

kursat99

kursat99

Üye
Bende 6 yıllık bir sim var. Nerden anlayabilirim kaç bit olduğunu? Peki sim değiştirdiğimde ücret talep ederler mi?

ÖEY

ÖEY

Üye
Şaka değil gerçek Hindistanlı birileri L920'nin çakmasını yapmış :d: Adı da "Lamia R920", ebay'de ilanı varmış. 82 dolardan satıyorlarmış. :d: :D Çok güldüm gece gece :D

alasulumurat

alasulumurat

Üye
Arkadaşlar bir kaç defa başıma geldi. Wi fi açıkken kendiliğinden kapanıyor. Açıyorum bağlandı yazıyor sonra 5 sn içinde yine kapanıyor. Bu sorunu başka yaşayan var mı aranızda? Telefonum L820

Lumiance

Lumiance

Üye
Arkadaşlar bir kaç defa başıma geldi. Wi fi açıkken kendiliğinden kapanıyor. Açıyorum bağlandı yazıyor sonra 5 sn içinde yine kapanıyor. Bu sorunu başka yaşayan var mı aranızda? Telefonum L820

pil tasarrufu sürekli açık olabilir.

Üst Alt