İpucu Microsoft Lumia Kullanıcıları Kulübü [361 Üye]

Sponsorlu Bağlantılar

UpOneTR

UpOneTR

Üye
Bilgisayar kullanmadan 8.1e geri dönme. Şansım var mı acaba ?

infazcı-konan

infazcı-konan

Üye
Hepinize merhaba benide listeye ekleyin nokia 1520 sahibi oldum geçen hafta itibariyle
-herkese iyi bayramlar arkadaşlar
ayrıca sim kartı kaça kırdırırım ve nano sim kart adaptörleri kaç para nerden alamalıyım 3,ü bir arada olanlar var tavsiyeniz nedir?

GianniInfantino

GianniInfantino

Üye
Hepinize merhaba benide listeye ekleyin nokia 1520 sahibi oldum geçen hafta itibariyle
-herkese iyi bayramlar arkadaşlar
ayrıca sim kartı kaça kırdırırım ve nano sim kart adaptörleri kaç para nerden alamalıyım 3,ü bir arada olanlar var tavsiyeniz nedir?
Eğer sim kart çok eski ise kırdırmayın, onun yerine direk 3ü 1 arada Kartlar var onlardan alın derim. Ben de aynısından kullanıyorum

infazcı-konan

infazcı-konan

Üye
yok 1 senelik sim kart kardeş

OnurYurdakul

OnurYurdakul

Üye
Arkadaş L625e ekler misin ?

burakcan42

Üye
1520 ve 925e de ben eklenebilirim :)

emz

emz

Üye
Gençler bunu gören oldu mu

Bu programı ilk kez duydum. Sorun için güncelleme ile birlikte çıkmış galiba. Hala res atan varsa denesin benim gibi :hmmm

suyunsesi

suyunsesi

Üye
En güzel ve eksiksiz takvim uygulamamız Chrones Calendar kurban bayramının tarihini yanlış veriyor galiba. Arefesi çarşamba değil mi? Uygulama salı diyor. Yanlış bilmiyorum değil mi? Yoksa uygulama ayarlarında bir hata mı yapıyorum ben? @bulutsuzgece @papakudioflu

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
En güzel ve eksiksiz takvim uygulamamız Chrones Calendar kurban bayramının tarihini yanlış veriyor galiba. Arefesi çarşamba değil mi? Uygulama salı diyor. Yanlış bilmiyorum değil mi? Yoksa uygulama ayarlarında bir hata mı yapıyorum ben? @bulutsuzgece @papakudioflu

Chronos Calendar özel günleri 3 yıllık hazır olarak bünyesinde bulunduruyor.
İnternetten çekmiyor.
Hazır dosya oluşturulurken gün hatası yapılmış olabilir.
Yada düşük bir ihtimalle sizin dil, bölge yahut uygulama içi ayarlardan kaynaklı olabilir.

4MaGuS

4MaGuS

Üye
ben normal kendi takvimini kullanıyorum oda arefeyi salı gösteriyor dil bölge türkçe anlamadım bende

Rock Ve Roll

Rock Ve Roll

Üye
Arkadaşlar Microsoft'un haberler uygulamasında sorun yaşayan var mı live tile güncelleniyor ama uygulama içeriği güncellenmiyor 6 gün önce yazıyor ve altı gün önceki haberi gösteriyor

suyunsesi

suyunsesi

Üye
Chronos Calendar özel günleri 3 yıllık hazır olarak bünyesinde bulunduruyor.
İnternetten çekmiyor.
Hazır dosya oluşturulurken gün hatası yapılmış olabilir.
Yada düşük bir ihtimalle sizin dil, bölge yahut uygulama içi ayarlardan kaynaklı olabilir.

ben normal kendi takvimini kullanıyorum oda arefeyi salı gösteriyor dil bölge türkçe anlamadım bende

Sorun her neden kaynaklı ise eminim bir çok kişinin telefonunda da aynıdır. Hatta bu sorunu aynen android telefonu olan iki arkadaşım da da tespit ettim.

Arkadaşlar Microsoft'un haberler uygulamasında sorun yaşayan var mı live tile güncelleniyor ama uygulama içeriği güncellenmiyor 6 gün önce yazıyor ve altı gün önceki haberi gösteriyor

Aynen bende de öyle. Kaldırıp yeniden kurdum düzelmedi.

Rock Ve Roll

Rock Ve Roll

Üye
Sorun her neden kaynaklı ise eminim bir çok kişinin telefonunda da aynıdır. Hatta bu sorunu aynen android telefonu olan iki arkadaşım da da tespit ettim.

Aynen bende de öyle. Kaldırıp yeniden kurdum düzelmedi.
Aynen ben de denedim onu olmuyor

Of be Microsoft be, bi rahat dur be arkadaş

exp_l0it

exp_l0it

Üye
beyler L640 3.5G almayı düşünüyorum. Telefon nasıl? internetteki sitelerin yorumları gayet güzel diyor ama kararsızım. 800TL altında lumia önerebilirmisiniz başka?

Eduardo58

Eduardo58

Üye
Ben de önce L1320' ye baktım sonra 640XL' yi görünce içim ısındı gibi telefona. Koca şehrin hiçbir yerinde 1320 hariç hiçbir model bulamadım. Sorduğumda da aman bize Lumia deme elimizde kaldı bütün cihazlar tepkisiyle karşılaştım. Siz önerir misiniz 640XL' yi WP' ciler? :)

dakamon

dakamon

Üye
Ben 640 xl yi kullanıyorum. Gayet memnunum sırf pil performansı için aldım. Öneririm.

exp_l0it

exp_l0it

Üye
Ben 640 xl yi kullanıyorum. Gayet memnunum sırf pil performansı için aldım. Öneririm.
dışarı çıktığımda müzik dinlerken internete giriyorum. Pil bu ikisini yaparken ne kadar gidiyo yaklaşık? Bende 640dan dönme yapıcam XL ye. 200tl daha verip iyisini alır 4 sene kullanırım :) sonra Allah kerim..

hasan3472ty

hasan3472ty

Üye
Canlar Microsoft mobile departmanına mail atın. Eğer yüksek satış ve yüksek kitle istiyorsanız. Sistemi özgür bırakın. Az bir zaman kaldı

exp_l0it

exp_l0it

Üye
Canlar Microsoft mobile departmanına mail atın. Eğer yüksek satış ve yüksek kitle istiyorsanız. Sistemi özgür bırakın. Az bir zaman kaldı
ama öyle yaparlarsa da virüs türevleri çoğalmaz mı androiddeki gibi?

Üst Alt