İpucu Microsoft Lumia Kullanıcıları Kulübü [361 Üye]

Sponsorlu Bağlantılar

YkPkY

YkPkY

Üye
kapasite kontrol uygulaması mağazadan kalkmış.bulup yükleyemiyorum arkadaşlar.sizdede öylemi.
w10tp den 8.1 gdr2 ye geri döndüm bulamıyorum
kapasite kontrol uygulaması mağazadan kalkmış.bulup yükleyemiyorum arkadaşlar.sizdede öylemi.

skynet

Üye
Buyur hocam :)

skynet

Üye
Sd karta haritaları yükleme yok bunda :) o yüzden bi işe yaramıyor akıllı depolama varken
İşe yaramaz olur mu geçici dosyaları akıllı depolamadan silemiyorum mesela ama kapasite kontrolünden siliniyor :)

yeminli06

yeminli06

Üye
Arkadaşlar mesaj sesi yapcam da ama hep uzun sesler var benim aradığım bip falan kısa olacak facebook mesaj sesi gibi ama güzelde olsun var mı yardım edebilecek :/

papakudioflu

papakudioflu

Admin
Çin'de üzerine 20 metrelik duvar çöken bir vatandaş, kazada kafasını Lumia 920 ile koruyarak hayatını kurtarmış. Microsoft da bu vatandaşa hasarlı Lumia 920'sinin yerine Lumia 640 XL hediye etmiş.

Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: B.A.R.O.N, serinaga, emz ve 2 diğerleri
dakamon

dakamon

Üye
Çin'de üzerine 20 metrelik duvar çöken bir vatandaş, kazada kafasını Lumia 920 ile koruyarak hayatını kurtarmış. Microsoft da bu vatandaşa hasarlı Lumia 920'sinin yerine Lumia 640 XL hediye etmiş.

Trajikomik :D işte takoz görevi yapmış :D

Son düzenleme:
ponçikEnişte

ponçikEnişte

Üye
öyle bir olayda aklıma bile gelmez telefonla kafamı korumak :) sanırım o sırada telefon elindeydi, refleks olarak elleri başına götürünce telefonla korumuş olmuştur :) 920 ne alemde acaba onu merak ettim? :) hem 640xl 920 gibi sağlamlık hissi veriyor mu? aynı durumda yine koruyabilecek mi arkadaşı? bu da tartışılır :)

4MaGuS

4MaGuS

Üye
öyle bir olayda aklıma bile gelmez telefonla kafamı korumak :) sanırım o sırada telefon elindeydi, refleks olarak elleri başına götürünce telefonla korumuş olmuştur :) 920 ne alemde acaba onu merak ettim? :) hem 640xl 920 gibi sağlamlık hissi veriyor mu? aynı durumda yine koruyabilecek mi arkadaşı? bu da tartışılır :)
920 nin hali pek belli olmuyor ama

suyunsesi

suyunsesi

Üye
Microsoft konuşur, Android ve Ios çalar. :zong: Yoksa öyle değil de "Microsoft konuşur Android ve Ios yapar" mı demeliyim?
Bunları geçelim de sizle birlikte Lumia 920 nin hayatına birde şu açıdan bakalım.
Lumia 920 telefonumu aldığım günden bu güne ellerimde büyüttüm. Doğduğunda Wp8 di, büyüdü beserdi Amber yaşıydı, Black yaşıydı derken bir çok şey öğrendi genç deli verili (deli kanlı) telefon olarak çok güzel fotoğraflar çekiyordu. Gerçi hala çekiyor ama artık zamane gençleri kadar hızlı ve net değil. Wp8.1'li doğum gününde bayağı sevinmiştik. Birçok şeyi öğrenmiş olgunluğa ermişti. En verimli dönemlerini Cyan zamanlarında yaşadı. Her işten az çok anlıyordu. Denim doğum gününde artık olgunlaşmış, orta yaşlarına merdiven dayamış oldu. Her işi elinden geldiği kadar eksiksiz yerine getirmeye çalışıyor. Ama artık gençler kadar güzel fotoğraflar çekemiyor. Yakında W10M sine basacak. Birçok konuda artık gençlerden geri kalacak. Elini eteğini bazı şeylerden çekmiş olacak. Hayırlısıyla bi everemedik, bu vakte kadar hep Cortana'sını bekledi. Ama bir türlü kavuşamadı. Ne Siriler geçti önünden de hiç birini istemedi. Umarım Cortanasına kavuşur. (W10M yaşına girdiğinde artık yaşlanmaya başlamış telefonuma o saatten sonra Cortana gelse ne olacak bilmiyorum).
Ne diyelim Kısmet.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: serinaga, skynet, kamil5028347 ve 1 kişi daha
bozkirdangelen

bozkirdangelen

Üye
Arkadaşlar mesaj sesi yapcam da ama hep uzun sesler var benim aradığım bip falan kısa olacak facebook mesaj sesi gibi ama güzelde olsun var mı yardım edebilecek :/
Bilgisayarındaki C:\Windows\Media kitaplığı içerisinde yeteri kadar mesaj sesi yapabileceğin kısa ses dosyası var.
cep telefonunu bilgisayara bağladıktan sonra o kitaplıktaki istediğin ses dosyalarını Ringtones kitaplığı içerisine atarak bu isteğini gerçekleştirebilirsin.
Bir de microsoft'a ait Zil Sesi Yaratıcısı isimli bir proğram var, o program kanalıyla da cep telefonuna yüklediğin şarkı, ses dosyası gibi materyallerden de aynı işlemi yapabilmen mümkün.

kamil5028347

kamil5028347

Üye
Maxicep uygulamasından yorum gönderemiyorum sorunmu var kaldırıp yeniden kurdum ama yine aynı sorun

asroma7

asroma7

Üye
@ConnorKenway

Sonunda yeni teefonuma kavuştum.
Benide Nokia Lumia 1520 (black) Kervanına ekleyebilirsiniz üye sayısı 335 olcak :)

• Beğen
Tepkiler: serinaga ve ceza87
teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye

Neymiş miş 5c pompalı tüfekten kurtarmış asıl hayat böyle kuratarılır :D

papakudioflu

papakudioflu

Admin
  • Beğen
Tepkiler: asroma7

Üst Alt